Skocz do zawartości

Lista obecności :)


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo ukasz! Jak to mowia starosc nie radosc, mlodosc nie wiecznosc, ale ja jeszcze jestem :icon_mrgreen:

 

Razem z motocyklem, czy też dołączyłeś do grona niezmotoryzowanych? ;) Coś dawno Twojego GSa nie wiedziałem na PG, ciągle tą samą maszyną śmigasz?

pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne... zmienisz... ale na H-D jak już będziesz na emeryturze :buttrock:

Praca... dom... ślub... dzieci... jesteś na równi pochyłej, a sprzedażą bandziora tylko przypieczętowałeś sprawę :)

 

ty wez mnie nie strasz.. . narazie jestemna etapie "praca" .. na dom nie mam kasy ;p a o reszcie nawet nie wspomne...

co do moto... no w planach cos ponad 150 kucy ;p co dokladnie sie okaze daj Boze jesienia lub wczesna wiosna ;]

 

Razem z motocyklem, czy też dołączyłeś do grona niezmotoryzowanych? :clap: Coś dawno Twojego GSa nie wiedziałem na PG, ciągle tą samą maszyną śmigasz?

pozdro :bigrazz:

 

ooooo on juz nie GS-em... ;p ale niech sam sie pochwali ;p

Edytowane przez mirek-b12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, pamiętamy Kolegę :icon_evil: Widzę, że motocykl już ciut większy jakiś :D Sprowadzaj moto do 3miasta szybko, bo jak to tak inaczej? :banghead:

 

No dokladnie, tak prawie 3 razy wiekszy :D

Wlasnie zawoze go do mechanika zeby wymienic olej i uczelki w przednim zawieszeniu. Z tym Gdanskiem to dla mnie jest troche dziwnie, bo nie mam gdzie parkowac. Znalazlem parking za 60zl na miesiac, wiec pewnie na ostatni miesiac, czyli czerwiec go sciagne.

 

No a pewnie pamietasz Mastera, to on teraz 954Fireblade smiga - chociaz ja nazwalbym to juz lataniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem świeżynką na forum i w zasadzie świeżynką motocyklową. Dosłownie wczoraj kupiłem upragniony motorek i rozpoczynam śmiganie. :icon_mrgreen:

 

Wcześniej był motorower i inne niewielkie, ale to nie to samo... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżynką na forum i w zasadzie świeżynką motocyklową. Dosłownie wczoraj kupiłem upragniony motorek i rozpoczynam śmiganie. :wink:

 

Gratulacje z powodu wstąpienia na nową drogę życiową i wielu tysięcy bezawaryjnych km nawiniętych na koła :P No i do zobaczenia na trasie, ofkors :P

Trochę ludzi już się wpisało, ale część chyba omija dział "zloty imprezy..." albo się wstydzą czy coś, bo brakuje mi tu kilku znajomych nicków ;)

 

3miasto śmiga :biggrin: :biggrin:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kogo Ci brakuje! Pierwszego menelskiego gardła na imprezach! Więc jestem!!!

Żadko ostatnio tu zaglądam bo nie mam czasu na czytanie wypocin ludzi którzy nie mają co robić w domu....

Aktualnie częściej siedze na Moto3miasto i motobike3miasto. Są to dwa fora na których można jako tako coś zorganizować. Tu poprostu już jest kicha niestety..... Przypomnij sobie czasy świetności kiedy organizowałem cokolwiek.... Najczęściej pojawiały się 3-4 maszyny + wiecznie narzekający Mirek :wink: .... Może i bywało fajnie ale niestety w małym gronie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jeszcze pierwsze 4umowe spotkanie 3miejskiej ekipy, ponad 4 lata temu... były na nim 3 osoby, bo tylko tyle nas było tutaj wtedy z okolicy :icon_biggrin: Potem ekipa stopniowo się rozrastała i dużo było zaje**stych akcji różnych, ale jakoś tak ostatnio się wszystko rozpadło, jak ludzie pokończyli studia, poszli do pracy, powyjeżdżali, pozakładali rodziny i w ogóle zdziadzieli maxymalnie.

Mnie też to dotyczy właściwie, bo mam teraz taki zapi**dol na studiach, z magisterką i kilkoma innymi rzeczami nie mającymi nic wspólnego z motocyklami, a którymi muszę się zajmować - że też ciężko mi wynaleźć trochę czasu, żeby pośmigać... w tygodniu to w ogóle masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kogo Ci brakuje! Pierwszego menelskiego gardła na imprezach! Więc jestem!!!

Żadko ostatnio tu zaglądam bo nie mam czasu na czytanie wypocin ludzi którzy nie mają co robić w domu....

Aktualnie częściej siedze na Moto3miasto i motobike3miasto. Są to dwa fora na których można jako tako coś zorganizować. Tu poprostu już jest kicha niestety..... Przypomnij sobie czasy świetności kiedy organizowałem cokolwiek.... Najczęściej pojawiały się 3-4 maszyny + wiecznie narzekający Mirek :biggrin: .... Może i bywało fajnie ale niestety w małym gronie....

 

no no no... to co andon ? impreza forumowa ?? :crossy: lechu chetnie by na kogos pewnie jakies piwko wylal :)

 

ps. to ty marudzisz wiecznie !!! a to piwo ci wyleja.. a to piwo ci sie popsuje...a to kufle za male... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... to co andon ? impreza forumowa ?? :smile: lechu chetnie by na kogos pewnie jakies piwko wylal :wink:

Co lechu, co lechu :banghead:. Pozatym tak mi sie przypomnialo ze Twojego piwa jeszcze nie wylalem :flesje:, wiec moze teraz bedzie okazja :flesje:. Ostatnio byla kolej na Agabuse (zeby jej piwo wylac), ale szybko uciekla ... :/.

A tak na marg to nie ma takie tragedii. Pamietam jak spotkanie bylo przedostatniej zimy to bylo nawet sporo osob, w niezapomianym miejscu o nazwie METRO :biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...