Skocz do zawartości

Cieknacy olej MTX125 R2


MTX125XR2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JAk Kupilem Motorek poprzedni wlasciciel zmienil wysokosc amorka co spowodowalo zbyt duzy naciag lancucha, kiedy zmniejszylem naciag w okolicach przedniej zebatki zaczął wylewac mi sie olej przy np. przechyle motocykla. Nie Wiem Czy tam jest jakis uszczelniacz i czy trudna jest jego wymiana ? mam nadzieje ze nie trzeba rozbierac calego silnika

Edytowane przez MTX125XR2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam jest simering ktory wypadaloby wymieniec , ale musze Cie zmartwic bo zeby go wymienic to musisz rozpolowic silnik i wyjac cala skrzynie biegow ;/ , wiec to jest kupa roboty , ale niestety trzeba to zrobic

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

no tam jest simering ktory wypadaloby wymieniec , ale musze Cie zmartwic bo zeby go wymienic to musisz rozpolowic silnik i wyjac cala skrzynie biegow ;/ , wiec to jest kupa roboty , ale niestety trzeba to zrobic

pozdro

 

Chyba da sie wymienić bez rozbiórki silnika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak simering jest od strony zewnetrznej to nie ma zadnego problemu z wymiana

 

 

boze nie pisz takich bzdur bo simering jest od strony wewnetrznej , nienawidze jak ludzie nabijaja sobie licznik takimi postami !! :flesje: :banghead: :banghead:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak simering jest od strony zewnetrznej to nie ma zadnego problemu z wymiana

 

chodziło mu oto czyli ze można go potem wbić od strony zewnętrznej czyli przykładowo jak simmering na wał. A od strony wewnętrznej jest łożyską które od zewnotrz nie wejdzie.(wtedy trzeba rozpoławiać silnik aby je można było wyjąć -łożyska) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy pie***i bez sensu że tak powiem.

bez sprawdzenia można sobie gdybać.

w kacie można to wymienić będąc (simmering+oring) na środku bajora , jak jest w hondzie to powinna wiedzieć osoba grzebiąca w tym sprzęcie

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartus a ja akurat wiem jak jest w mtx;) i tam trzeba rozebrac silnik bo simering jest za bokiem kartera :) to nie KTM ze tam jest wszystko uprostszone do wymiany

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: o Kurde NO TO Pieknie rozpolawiac silnik ???????!!!!!!!! ja sie na tym ni w zab nie znam ile cos takiego moze kosztowac w jakims serwisie ? a nie da sie to miejsce gdzie cieknie kolo zebatki wziac Uszczelnic jakims silikonem albo czyms innym ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KTMie zeby wymienic ten uszczelniacz tez trzeba rozpolowic silnik :). Bynajmniej w EXC.

 

 

nie

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adb275679b6d2918.html

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...