Skocz do zawartości

No to STUNTY:) Co potraficie,zdjecia,filmiki oraz techniki:)


Sergio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz zacisk tyl czy tloczki ci chodza,jakie masz klocki...jak nie masz pojecia co z tym zrobic daj znac na priv...

 

bez sprawnego w 100% hebla na tyle nie masz co stawiac do pelnego piony moto z praktycznie brakiem hamowania silnikiem...

 

next:)

 

wheelieseroomo8.th.gif

Edytowane przez Sergio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie prosze o porade jak w GSX-R 600 gaźnik z gazu na gume nie idzie, przy starcie na gume leci jak sie wkreci na obroty i puści sprzęgło, jak najlepiej go postawić w czesie jazdy, wydaje mi się że nie mam co liczyc żeby udało to się na drugim biegu, chyba że sie myle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie prosze o porade jak w GSX-R 600 gaźnik z gazu na gume nie idzie, przy starcie na gume leci jak sie wkreci na obroty i puści sprzęgło, jak najlepiej go postawić w czesie jazdy, wydaje mi się że nie mam co liczyc żeby udało to się na drugim biegu, chyba że sie myle ?

 

Kolega miał srada 600 na gaznikach na 1ce z gazu go stawiał a na 2ce z sprzęgła strzelał latał jak szalony :icon_evil:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...musisz energicznie (pewnie ok. 6-7 tyś. obr. masz nagły przyrost mocy) przykręcić, a następnie odkręcić manetkę - pomagasz sobie w ten sposób siłą sprężyn zawieszenia :)

...ale radzę uważać, bo mam wrażenie, że jesteś mocno początkujący :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba musze poćwiczyć, bo na jedynce odkręcajac do oporu nagle nie idzie na gume chyba trzeb go ostro podciągnąć, ale popróbuje popróbuje

 

Musisz delikatnie ruszyć do 10km spuścić gaz i gwałtownie odkręcić

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mocno poczatkujący to nie jestem tylko dopiero dorwałem to moto, poprzednio 2 lata jeździłem gs500 jego rwałem na gume ze sprzęgła, na GSXR śmigam dopiero tydzień i dopiero wyczuwam go, a wole się zapytac by może pogłębic swoją wiedze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sprawnego w 100% hebla na tyle nie masz co stawiac do pelnego piony moto z praktycznie brakiem hamowania silnikiem...

sprawny to on jest tyle ze twardy strrasznie na koel niemam szans go wdusic

 

a bez hamulca to niema wogole jazdy chyba ze 5metrow max.

jednak jeszcze nie ta moc, tu zeby na kole ciagnal to trzeba miec dosyc duzy pion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...