Skocz do zawartości

Michu odszedl....


Rekomendowane odpowiedzi

elo,

Sligier dobrze mowi, ktos zaklada temat o tym ze ktos odszedl, kazdy stawia te swieczki, pisze jak mu szkoda itd, a po 5 min wogole juz o tym nie pamieta. Wiadomo, ze jak ktos sie zabije na motocyklu to kazdemu robi sie zle i nikt sie nie cieszy.

 

Jak dla mnie powinien powstac osobny, maly dzial, gdzies z na dole strony. Tam mozna by zalozyc temat, napisac co i jak, w jakich okolicznosciach, gdzie i o ktorej pogrzeb, bez zbednego gadania i nic nie wartych nawiasach (['])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

To ja włoże kij w mrowisko.

 

Pomijam kwestię sprzedawania moto z krzywą ramą przez handlarza, bo napisałbym to samo co inni.

Ale po pierwsze, nie wiadomo czy krzywa rama była czynnikiem powodującym wypadek. Padło tylko słowo "najprawdopodobniej

Po drugie mógł trochę wolniej wjeżdżać w ten cholerny zakręt.

A po trzecie jeśli się kupuje nowe moto, to trzeba się w niego wjeżdżać. Ja osobiście jak kupiłem moto to V max było 100 km/h, a na zakrętach bardzo wolno bo nie wiedziałem jak reaguje na przechyły, ile można położyć itp.

 

Teraz czekam na lincz.....

 

to wszystko prawda ale jest jeszcze jedna kwestia, bo kto niby udowodni handlarzowi ze on wiedzial ze owa rama jest krywa nie ma hamulcow itd, on zawsze powie ze takei moto kupil i na tym sie nie znal na tym i w takim stanie w jakim kupil sprzedaj i ze nic przy tym nie grzebal, takie zycie wielu z nas kupilo sprzety po wiekszych lub mniejszych przejsciach ale jakos nikt sie da sadzenia nie spieszy i dlatego jeszcze dlugo bedziemy kupowac sprzety nie bite, nie katowane, od emerytow ewentualnie od kobiet po glebie parkingowej pod hipermarketem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo na 100% czy maszyna miała usterki mzoe poprostu zaszybko jechał i nie wyrobił na zakrecie . Szkoda goscia :icon_mrgreen:( A co to tych wiesniakow co tam sie smiali na miejscu wypadku to chyba bym ich powypierdalał na miejscu twojego brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinien powstac osobny, maly dzial, gdzies z na dole strony. Tam mozna by zalozyc temat, napisac co i jak, w jakich okolicznosciach, gdzie i o ktorej pogrzeb, bez zbednego gadania i nic nie wartych nawiasach (['])

 

http://forum.motocyklistow.pl/Smutne-ale-p...DKI-t31364.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie stawianie takich wirtualnych swieczek w poscie o smierci jednego z naszych, przyjaciol ,znajomych tak samo porabanego na punkcie motocykli jak my to jest jakis rodzaj pozegnania.

 

i nie mowicie ze czlowiek napisze post (np. " ze mu przykro")i po pieciu minutach zapomina ze to napisal i zapomina o smierci. kazdy w jakis sposob to przezywa, ja np. zastanawiam sie nad tym jak by nie daj Boze moj brat dzisiaj nie wrocil do domu, albo ja bym nie wrocil bo ktos mi wyjechal. mysle ze ktos z rodziny napewno chcialby przekazac Wam wszystkim ta smutna infromacje i napisal post o mojej smierc. w jakis sposob podpisywanie sie pod tematem i wstawianie wirtualnych swieczek daje nam poczucie ze jednak jestesmy jedna wielka rodzina ktora potrafi napisac ze jest jej przykro i jakos pocieszyc w ten sposob...

 

wiec prosze nie piszcie w temacie o smierci naszego kolegi ze robienie wirtualnych swieczek i pisanie ze jest przykro jest spamem, bo to jest niewazne, chlopak umarl porzegnajcie go tak jak potraficie najlepiej, bo nalezy mu sie.

 

mozecie mowic co chcecie ale ja i tak nie zmienie zdania

 

[*]

Edytowane przez osmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie

 

Juz poznalem wiecej szczególow ,emocje opadly jednak jak wczesniej pisalem ze przyczyna wypadku byla wada motocykla niestety najprawdopodbniej jest bledna poniewaz

 

jak sie okazalo jechal nim pierwszy raz i chcnial wejsc w zakret ze znaczna prdkoscia specjalnie nie pisze jaka ale okreslenie "znaczna" jest nieadekwatna do tej predkosci ........najprawdopodbniej wystraszyl sie sparalizaowal go strach i juz nie mial nawet czasu aby sprobowac zlamac sprzet w zakrecie wlecial do rowu przejechal ok 40m wpadl w dziure uderzyl calym cialem w moto ,moto wyskoczylo na jakies 4-6m w gore padlo na jezdnie a on tam zostal. Po sekcji okazalo sie ze mial wszytskie kosci polamane(kregoslup w 3 miejscach i obezeg mozgu) i wszytskie organy obtluczone(oprocz serca)

 

:)

 

Witam was ponownie

 

Juz poznalem wiecej szczególow ,emocje opadly jednak jak wczesniej pisalem ze przyczyna wypadku byla wada motocykla niestety najprawdopodbniej jest bledna poniewaz

 

jak sie okazalo jechal nim pierwszy raz i chcnial wejsc w zakret ze znaczna prdkoscia specjalnie nie pisze jaka ale okreslenie "znaczna" jest nieadekwatna do tej predkosci ........najprawdopodbniej wystraszyl sie sparalizaowal go strach i juz nie mial nawet czasu aby sprobowac zlamac sprzet w zakrecie wlecial do rowu przejechal ok 40m wpadl w dziure uderzyl calym cialem w moto ,moto wyskoczylo na jakies 4-6m w gore padlo na jezdnie a on tam zostal. Po sekcji okazalo sie ze mial wszytskie kosci polamane(kregoslup w 3 miejscach i obezeg mozgu) i wszytskie organy obtluczone(oprocz serca)

 

:)

 

 

Ps. Pogrzeb w środe o godz. 12:30 zbiorka na sprzetach na rynku w Gostyniu (pogrzeb odbedzie sie N a piaskach ok.3-5km od gostynia. Rodzina zezwolila na to abysmy przyjechali na pogrzeb sprzętami.

 

Pozdrawiam i życze szerokiej drogi i puchowych slupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wypadku śmiertelnym zawsze prokuratura zleca badanie stanu technicznego pojazdu - jak i sekcję zwłok...

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi z powodu kolejnej smierci...

 

czy przy kupnie motocykla nie ma mozliwosci sprawdzenia go na jakiejs diagnostyce? kiedy kupujesz fure to nie ma problemu: placisz 200 i wiesz wszystko. chyba motocykle tez ktos diagnozuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy kupnie motocykla nie ma mozliwosci sprawdzenia go na jakiejs diagnostyce? kiedy kupujesz fure to nie ma problemu: placisz 200 i wiesz wszystko. chyba motocykle tez ktos diagnozuje?
Oczywiście że jest, tylko po primo to jak słusznie zauważyłeś kosztuje, a po secundo takich miejsc w Polsce gdzie mają profesjonalne tego typu urządzenia jest jak na lekarstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie

 

Juz poznalem wiecej szczególow ,emocje opadly jednak jak wczesniej pisalem ze przyczyna wypadku byla wada motocykla niestety najprawdopodbniej jest bledna poniewaz

 

jak sie okazalo jechal nim pierwszy raz i chcnial wejsc w zakret ze znaczna prdkoscia specjalnie nie pisze jaka ale okreslenie "znaczna" jest nieadekwatna do tej predkosci ........najprawdopodbniej wystraszyl sie sparalizaowal go strach i juz nie mial nawet czasu aby sprobowac zlamac sprzet w zakrecie wlecial do rowu przejechal ok 40m wpadl w dziure uderzyl calym cialem w moto ,moto wyskoczylo na jakies 4-6m w gore padlo na jezdnie a on tam zostal. Po sekcji okazalo sie ze mial wszytskie kosci polamane(kregoslup w 3 miejscach i obezeg mozgu) i wszytskie organy obtluczone(oprocz serca)

 

:cool:

Ps. Pogrzeb w środe o godz. 12:30 zbiorka na sprzetach na rynku w Gostyniu (pogrzeb odbedzie sie N a piaskach ok.3-5km od gostynia. Rodzina zezwolila na to abysmy przyjechali na pogrzeb sprzętami.

 

Pozdrawiam i życze szerokiej drogi i puchowych slupów

O 12:30 jest pogrzeb,czy zbiorka na rynku.Postaram sie byc na rynku,tylko nie wiem o ktorej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tekstu wynika, że 12:30 na rynku.

 

Skoro to jednak jego wina no to nie ma co wieszać tu psów na handlarzu - może wcale nie był to wadliwy motocykl? Nie warto następnym razem pochopnie wyciągać wniosków, bo można niepotrzebnie narobić wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...