Skocz do zawartości

SHL


janek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój! Spier... dobrą ramę w motocyklu. Później się coś Tobie nie uda, czy znudzi ta przeróbka, rzucisz w kąt, zapomnisz, a rama pójdzie na złom.

 

Nie problem jest zniszczyć coś. Może zastanów się nad zrobieiem z niej oryginału, by miała jakąś wartość, a nie wartość kupy złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :banghead: :banghead:

Czlowieku zostaw ta biedna SHLke, sprzedaj, oddaj, podaruj ale nie tnij i nie niszcz tego co jeszcze sie uchowalo :) Kup sobie jakiegos rusa i tnij, niszcz, kombinuj a nie polskie zabytki, ktorych co raz mniej na rynku. Szaleju sie najadl czy co...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCu.. wchodzisz w gniazdo zmij.. :banghead:

 

pisac rusa- jakiego emke, mw.. ? a moze irbita? :]

 

kaska, ural m-67 tez swoje ceni

pomijam margines ruska... ukrainy nie szkoda :buttrock:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tu ucichło :) to już po prostu nie te czasy w których wyciągało sie silnik z WSK i wkładało to samorobionego traktora czy innego wehikułu :( weterany zaczynają po prostu zyskiwać szacunek :( i takie przeróbki już nie przejdą, lepiej przerobic sobie japonie :P robią tego od groma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod topic, bo nie chce syfić nowym wątkiem. Mam problem z moją "eshajelą". Wygląda to mniej- wiecej tak: Na zimno nie zapali z kopa choćbym po niej skakał nie wiem ile (uparta dziewica :crossy:). Po grze wstępnej, czyli podgrzaniu cylindra do temperatury "parzenia" ;) po kilku kopniakach zaskakuje. Oczywiscie dzwignia ssania w dolnej pozycji, bo po przestawieniu "w góre" moto natychmiast gaśnie i czar pryska. Dodam, że "Ezechiela" dwa dni temu brykała aż miło i nagle coś jej nie przypasiło i zaczeła kaprysić (tracić moc) jak to z takimi młódkami bywa . Trudno to opisać. Zaraz po odpaleniu ładnie wkręca sie na obroty i jedzie "na ppół gwizdka" jednak po 300 metrach traci moc zupełnie i nie da rady ruszyć nawet na maxymalnie otwartej przepustnicy. Dodam że kanały paliwowe czyste, a gażnika jeszcze nie pokazała bo trochę się wstydzi ;P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem 100 razy napisza i 101, przy odpalaniu dzwignia ssania w pozycji górnej !!!!!!!!! niezaciągniętej, wtedy pseudo-ssanie jest załączone, motor dostaje mniej powietrza, więcej paliwa, jak zaciągasz manetke ssania, pozycja w dół , czy też do siebie, ssanie wyłączone, przesłona gardzieli odsunięta

 

a z tego co opisujesz to sobie zmień świece albo ustaw dobrze szczeliny, w dodatku pewnie gaźnik do regulacji

Edytowane przez barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ej :crossy: Panowie :lalag: Ale to było tylko pytanie :PPP A Wy mnie tak od razu z góry na dół, jakby już było po fakcie :PP

 

A teraz konkret = poszedłem po rozum do głowy i jedynie co, to będą nieliczne przeróbki, żeby był sprawniejszy i wytrzymalszy ;)) Po kilku dniach spedzonych w garażu już wiem jak bardzo szkoda byłoby go ciąć :)

 

Teraz papierek ścierny do ręki i szlifujym rdzę na felgach L:P potem pod nowy lakier go musze przygotować, a silnik wykręcam i do znajomego, który składa samochody i motocykle zanosze ;) Nawróciłem się :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześci do wymiany, to nawet nie licze, bo zakupów mam dużo... Części, które nie będą oryginalne, albo nie będą zamiennikami to jak na razie kanapa, prawdopodobnie będzie drugi wydech, wymienię filtr powietrza, prawdopodobnie na filtr stożkowy, no i to chyba tyle :P Co tu dużo mówić? 99% oryginału + 1% inwencji własnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...