Skocz do zawartości

KTM Duke -szrot z allegro Gniezno


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item194091940_ktm_duke_i...wany_ideal.html

dzisiaj oglądałem ten sprzęt

troszkę się wkurzyłem bo wcześniej oglądając foty na allegro strasznie się napaliłem

tak więc w aukcji pisze że 2002r a najprawdopodobniej jest 00 lub 01 (stary typ ramy, na wszelkiego rodzaju plastikach i przewodach widnieją daty z 00r)

cały malowany (koła, plastiki), konkretne zacieki

koło przód jest delikatnie pogięte

pod siedzeniem stelaż prostowany i spawany w kilku miejscach

spawany uchwyt botnika przód

stacyjka dziwnie przykręcona

spękane plastiki, gdzieniegdzie poklejone

wydechy pogięte (tłumiki, rury), dziura w jednym wydechu (wydarte przy dzwonie), nie przykręcone we wszystkich miejscach ponieważ po reanimacji już ich nie dopasowano pod uchwyty

połamana obudowa ślimaka napędu prędkościomierza

rozrusznik rozwalony - nie chwyta

silnik też już rozbierany - ślady na wszystkich możliwych śrubach, kilka kolorów silikonu itp

przecięcie na przedniej oponie

na bank nie ma przejechane 10tyś km

także nie polecam nawet gdyby kolo za moto chciał z 8tyś zł

żal mi kogoś kto się w to wpakuje bo nie watpie że gość znajdzie leszcza na ten sprzęt

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no foty na necie są lala - dlatego się napalilem i rozczarowanie było tym większe

zresztą na fotach nie widać co się kryje pod plastikami i pod kanapą

to o czym napisałem to też pewnie nie wszystko, oglądaliśmy go z kumplem ok 10-15 min, po następnych kilkunastu wyszłoby pewnie coś jeszcze

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale takie coś wku**ia, bo na tej aukcji nic nie jest wspomniane,że sprzęt jest po... czymś tam:P Najgorsze jest to, że dajmy na to jedziesz przez pół polski ( Ty, akurat miałeś bliżej:P) , a tu się okazuje,że motocykl nie jest tak wsapaniały jak zapewniał sprzedawca, tylko to jakiś złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia ładne ... ale ... szrot z opisu straszny...

i to jest potwierdzenie prawdy ,ze tanio to można kupić szrota .. i nikt super okazji nie bedzie dawał ddo sprzedania.. jak wie że moto jest sprawne

Dlatego ceny są takie różne.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś tego Duke'a, myślałem sobie, ale Wy***isty sprzęt :icon_mrgreen:

 

Na fotkach też niczego sobie...Widać że jego właściciel to prawdziwy zawodowiec w ukrywaniu jego przeszłosci.

 

PS.

Może tego Duke'a troszke zmodyfikował w Photoshopie?? :P

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet tam dzwonilem,ale jak uslyszalem ze moto jest z francji.ze został odkupiony od znajomego ktory kupil go od kolegi,niewiadomo kiedy przyjechalo do polski i ze ma wgniot na kolektorze niewiadomo od czego

to ostyglem momentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze sie znajdzie jakis mlody chlopak ktory go kupi i sie wpakuje w niezle gowno.

 

to jest straszne, nie wiem jak mozna tak klamac czlowiekowi w oczy, ze motor jest bezwypadkowy jak to odrazu widac:/

 

 

 

odchodzac od tematu, ja tak kiedys pojechalem ogladac kawasaki klr. gosc mowil ze wszystko dziala jest ok, przejechalem w jedna strone okolo 200km. jak go zobaczylem to bylo podobnie wszystko porozkrecane, wydac bylo ze silnik byl nie raz rozbierany, bak siedzienie moznabylo normalnie zdjac bez odkracania plus jeszcze w silniku walil wał i zawory stukaly.

 

podziekowalem gosciowi i za jakies 2 tyg na allegro znalazlem go do sprzedania juz u innego goscia za ta sama kwote z silnikiem do roboty bo zawory sie powbijaly w tlok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takich sprzedających powinno się lać w mordę na wejściu jeśli robi Cię w chu*a przez tel. Ja zawsze jak dzwonie to pytam czy na bank jest tak jak gość mówi bo ja będę z moim kolegą który jest lekko jebnięty i wali po mordzie jak coś nie pasuje i kolesie często zaczynają " a to jeszcze to , to i tamto" .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak dzwonie to pytam czy na bank jest tak jak gość mówi bo ja będę z moim kolegą który jest lekko jebnięty i wali po mordzie jak coś nie pasuje i kolesie często zaczynają " a to jeszcze to , to i tamto" .

gorzej jak sam sobie taki koles 5 kumpli przyprowadzi :icon_twisted: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...