Skocz do zawartości

Może już było, ale ... Virago 750 czy Vulcan 750 ?


siarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.

na moto chce przeznaczyć ok 9.000

i normalnie mam dylemat: virago czy vulcan, vulcan czy virago ?? :flesje:

chciałbym dodać że w temacie moto jestem zupełny świerzak ( oznacza to że nie chciałbym grzebać przy moto tylko lać i jeździć:-)

 

Help me :bigrazz:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VN 750 wymiana oleju co 10 tyś.,hydrauliczne kasowanie luzów zaworowych.Plusy-niewymagający zbyt wiele obsługi silnik,skuteczne hamulce,dobre wyposażenie.Minusy-słaby temperament w dolnym zakresie obrotów,zbyt wiotkie teleskopy. XV 750 wymiana oleju co 6 tyś.,luzy zaworowe co 6 tyś.Plusy-elasyczny silnik,wygodna pozycja za kierownicą.Minusy-awaryjny rozrusznik,zbyt miękkie resorowanie tyłu,korodujący układ wydechowy. Tak w skrucie podsumowuje świat motocykli-gazeta,ale oczywiście ja bym wybrał motocykl w lepszym stanie technicznym,więc zanim sie zdecydujesz to obejrzyj kilka motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VN są dobre ale! wymiana łańcuszków rozrządu? Myslę że w tej cenie każde moto będzie z przypadku indywidualnego. Jak go traktowali taki będzie, czysta loteria. Jakbym miał coś radzić to ze starszych 1100 Virago. Dobry ciąg od dołu wygoda (nie dla 190) i bardzo prosty silnik. Jeździłem to wiem. 750 - trochę za mało kopa. Wszystko zależy na co się trafi. A poważnie Wyskocz na zlot i sam sprawdż najakim moto czujesz się najlepiej Czasem warto nawet za browara sprawdzić niż później żałować . Moto jet dla Ciebie a nie Ty dla niego. Nie kupuj dla fasonu bo to Ty będziesz na tym jeździł

Pozdro Jurek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal tez sie zastanowic moze nad VS 800 a jesli chcesz wieksza pojemnosc to poszukaj sobie troche starszej Hondy Shadow 1100 a za ta cene napewno cos znajdziesz.Przed zakupem obejrzy sobie kilka motocykli na zywo i na pewno cos ci przypadnie do gustu. Kazdy motocykl ma swoje zalety ale takze i wady wiec najlepiej wybrac to co najbardzej ci sie spodoba.Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

na moto chce przeznaczyć ok 9.000

i normalnie mam dylemat: virago czy vulcan, vulcan czy virago ?? :banghead:

chciałbym dodać że w temacie moto jestem zupełny świerzak ( oznacza to że nie chciałbym grzebać przy moto tylko lać i jeździć:-)

 

Help me :biggrin:

pzdr

 

 

A dlaczego by nie nabyć Virago 1100 ?

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że celujesz w soft-choppery. Rok temu miałem taki sam dylemat i wybrałem Virago 1100, pomijając kwestię gustu ( chociaż kawa też bardzo ładna ) to wybrałem silnik, bardzo prosta i niezawodna konstrukcja, prawdziwy klasy chłodzony powietrzem ( dla niektórych to wada, ale ja właśnie tak wyobrażałem sobie choppera ) i niesamowite osiągi, ciągnie od samego dołu, powyżej 50 km/h zapinasz piątkę i zapominasz o biegach, ze 100 do 140 zbiera się w 3 sekundy , maksymalnie to zamknąłem budzik ( 200 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago chłopie, nie pożałujesz kup virago 1100. Cyklotron wie co mówi :P :P :crossy:

Uciąg od dołu jak kombajn bizon :biggrin: , wygodny jak kanapa salonowa :lalag: a wygląd dla mnie :lalag: :lalag: :lalag: itp. silnik niezawodny, nie do zajeżdżenia, prowadzenie rewela.

Tyle ode mnie, sam zdecyduj, moim zdaniem warto się przejechać przed decyzją.

 

P.S. JK sprzedajesz swoje wypieszczone cacko? :icon_mrgreen: :flesje:

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Virago. Próbowałem co sie dało, ale Virago sie prowadzi. Jak zrobisz xxx km, to szkoda ci bedzie postoju i dalej pojedziesz.

No ale kazdy będzie swoje chwalił.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...