Skocz do zawartości

VZR 1800 - jak się zapakować?


tomek szabla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od dłuższego czasu szukam po internecie jakiś sensownych rozwiązań co kupić żeby zmieścić na mojego intrudera choćby butelkę wody (mineralnej), a przy tym nie zepsuć jego wyglądu jakimiś wielkimi sakwami.Nie mam pojęcia czego szukać, czy jakiegoś małego tankbaga,czy wałka na tył,czy może jakiejś jednej sakwy.

Pomóżcie koledzy :icon_question:

 

TOMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od dłuższego czasu szukam po internecie jakiś sensownych rozwiązań co kupić żeby zmieścić na mojego intrudera choćby butelkę wody (mineralnej), a przy tym nie zepsuć jego wyglądu jakimiś wielkimi sakwami.Nie mam pojęcia czego szukać, czy jakiegoś małego tankbaga,czy wałka na tył,czy może jakiejś jednej sakwy.

Pomóżcie koledzy :biggrin:

 

TOMEK

przeciesz się przekonałeś że nie zrobisz wypadu bez sakw- chyba że do baru na piwko,a do wałka co włożysz-deszczówkę-oraz parę chusteczek?. chcąc gdzięś zrobić wypad musisz mieć w co wrzócić manele. moja propozycja jest taka-stelaże wymyśl sam niech będą linią motocykla a sakwy dopinasz tylko na wypad i wtedy TO JEST KOMPROMIS. ja tak zrobiłem i chwalę sobie .wtedy masz moto ciekawsze i orginalne bo stelaż ciekawy też zdobi tylko zrób to z głową a jak po sakwy to do łodzi do firmy YANKE ja mam i chwalę sobie.pozdrowionka :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie do stylu twojego moto bardziej pasuja kufry niz jakies skorzane sakwy, chyba ze takie jak u tego HD-ka: http://www.liberator.pl/pl/popup/komis.php?id=149 albo moze dobrac cos z oferty Kuryakina: http://www.kuryakyn.com/category.asp?bn=me...n=Racks+%5FBags :) jak sie na cos zdecydujesz to koniecznie zrob fotki, bo tez w przyszlosci mysle o jakims powercruiserze i jestem ciekaw jak rozwiazac te sprawe, na poczatku tez chcialem miec moto o czystej linii, bez zadnych sakw itp., ale jak juz raz zalozylem to jeszcze nie zdjalem - wygoda przewazyla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów ,którzy mówia o kufrach z małą modernizacją , w/g mnie do tego sprzętu nic co sie różni kolorem od niego samego nie pasuje ,więc proponuje jakieś gładkie kufry np.GIVI i pomalowanie ich w kolorze sprzęta , koszty wzrosna ale jak stac kogos na konia to i na bat też powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Znalazłem coś takiego

na oficjalnej stronie producenta.Najbardziej by mi chyba leżała ta skórzana sakwa i to tylko jedna od strony wydechów.Jednak zobaczcie na ceny tych plastikowych - 1499$, to pomimo że stać mnie na ten "bat" to rozsądek nie pozwoli mi wydać 4200 zł na SAME! kuferki.Chyba będę się skłaniał w kierunku właśnie takiej małej sakiewki nad wydechami żeby zmieścić w niej jakiś przeciwdeszczowy ochraniacz.Myślę że będę to demontował jak tylko mi nie będzie potrzebne razem ze stelażem.

Dziękuje za sugestie.

TOMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 dolców za taką sakiewkę !? Drogawo, mimo że pomysł niezły.

Na pewno któraś z "sakwowych" firm zrobi ci coś takiego na zamówienie za znacznie mniejsze pieniądze.

powodzenia i pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od dłuższego czasu szukam po internecie jakiś sensownych rozwiązań co kupić żeby zmieścić na mojego intrudera choćby butelkę wody (mineralnej), a przy tym nie zepsuć jego wyglądu jakimiś wielkimi sakwami.Nie mam pojęcia czego szukać, czy jakiegoś małego tankbaga,czy wałka na tył,czy może jakiejś jednej sakwy.

Pomóżcie koledzy :icon_mrgreen:

 

TOMEK

 

 

Butelke wody można przymocować siatką do tylnego siedzenia.

A jeżeli jedziesz np. na zlot i bierzesz sprzęt biwakowy itp, to możesz kupić torbę tekstylną, którą również można zamocowaćprzy pomocy siatki, linti itp,(na okres podróży) gdzieś tam z tyłu.

Taka oto torba:

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=13906

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche lipa jak chcesz jechac w trase i nie montowac bagazu nigdzie. cos trzeba zalozyc. Zalezy co wolisz - skorzane sakwy czy kuferki z tworzywa. Ewentualnie jak chesz (i lubisz) to mozesz oszczedniej poszperac na allegro i znależć kufry np. od Electry (niedawno byly na allegro za umiarkowana kasę , cos kolo 200-300PLN/szt) i takie zamontowac. Ewentualnie je przerobic czyli zmniejszyc, moze gdzies podciąć czy dopasowac ksztaltem do motocykla/tylnego blotnika. Zywica i wlokno szklane czynią cuda jak się wie jak tego używac. Same kuferki od Electry są latwo demontowalne jesli masz seryjny stelaz HD i kufry mozesz zdjac i np. schowac gdzies czy zostawic w domu i jezdzić golasem. Jesli takie kufry pomalujesz pod kolor moto i moze jeszcze dodasz jakies grafiki to w ogóle będą super i moze dojdzie do tego ze nie bedziesz chial ich zdjac. Ogolnie nie przekonasz sie dopóki nie sprobujesz. Na te kufry mozesz dodatkowo zalozyc chromowane dodatki, chociazby w postaci ochronnych gmoli i bedzie git. Wiecje chromu=lepszy efekt.

 

Tu jest aukcja z takim kufrem ale tylko jeden i do tego jakis drogi tym razem. Wyobraz sobie ze ten kufer mozna przyciac i obnizyc jego wysokosc tak zeby spasowala do motocykla jelsi znasz kogos kto sie pobawi w zywicy.

http://allegro.pl/item196569386_harley_kufer_electra.html

 

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak dużo ludzi na 4um lubi komplikować sobie życie , ciecie klejenie ,potem malowanie to nie jest za darmo , same kufry też kosztują jak kolega pisze 400 PLN , a gotowe nowe GIVI do Castoma 645 PLN.Może czasami warto sprawdzić ceny nie tylko na allegro , akurat wczoraj rozmawiałem z delerem yamachy (przy okazji zamawiania jakichś klamotów do moto małżonki) i pokazywał mi nową czachę do fazera za 470 PLN opowiadając ,że był u niego koleś ,po jakieś element do jej zamocowania i dostał palpitacji serca jak ją zobaczył , bo właśnie kupił klejona do malowania na allegro za 450.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktos lubi klejenie zywicą i cięcie, szlifowanie itd. to moze sie bawic. Ja to lubie i mam radoche jesli uda mi sie stworzyc jakis fajny element z wyborażni, niewazne czy jest to spojler do blachosmroda czy owiewka do streeta. Mozna oczywscie kupic gotowe kufry ale wtedy zero satysfakcji z wlasnej pracy a w motosach typu cruiser/custom chyba kazdy powinien dorzucic cos od siebie bo na tym to polega. O sprawach gusty oczywiscie nie dyskutuje sie wiec nie bede pisal o estetyce akcesoryjych detali.pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelke wody można przymocować siatką do tylnego siedzenia.

A jeżeli jedziesz np. na zlot i bierzesz sprzęt biwakowy itp, to możesz kupić torbę tekstylną, którą również można zamocowaćprzy pomocy siatki, linti itp,(na okres podróży) gdzieś tam z tyłu.

Taka oto torba:

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=13906

 

Daj spokój. Kupiłem raz takie coś. Kaszana jak szlag. Wystarczyła na jeden wyjazd, poszła na szwach.

Ja jeżdże z czymś takim http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=58 .

Jest dobrze wykonana, ma komplet elementów do mocowania i kondonik przeciwdeszczowy. Ma na wierzchu jakieś ucha więc spokojnie można do niej cos przy troczyć np. siatką. Według mnie minus jest tylko jeden, a mianowicie pas na ramię jest przyszyty na stałe i podczas mocowania warto go jakoś unieruchomić. Poza tym myślę, że normalny facet spakuje się w to na kilka dni spokojnie. Kosztowała jakoś ok 240 złotych.Ja oprócz tego mam małego tank baga na magnesy. Zajeżdżam, zdejmuję i cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...