Skocz do zawartości

Pojemność


onio14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy od tych, co cię złapią, jeśli będą ok, to mozesz nie miec w ogole konsekfencji, a jasli to osobnicy rygorystycznie przestrzegający przepisy, to uznają to za jazdę bez uprawnien, a to słono kosztuje, moja rada, odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ci odpowiem żebyś nie gadał potem na lewo i prawo że motocykliści to źli są i w ogóle

 

Tobie nie robią nic, jeżeli nie masz 18lat. Odpowiedzialność poniosą twoi rodzice. Jak masz 18 na karku to jak dobrze pamiętam to jest to 500pln + motor na parking policyjny jeżeli nikt z papierami go nie odbierze. Dodatkowo, jeżeli spowodujesz wypadek to ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie stronie poszkodowanej natomiast może potem dochodzić od ciebie/rodziców zwrotu tych środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to spróbować na logikę to 16 latek nie ma dochodów to jak może zapłacić mandat???

Chyba odpowiedzialność karna (pudełko) jest od 16 lat.

Nie wiem nie jestem dobry w przepisach ale to tak troszkę na logikę.

 

A jak masz 13 latek to nie siadaj na 125 bo.....

 

A tak na marginesie to jest kolego taki dział jak przepisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest nowy na forum, i może jeszcze nie ma nawyku z korzystania z opcji "SZUKAJ". Proponuję mu wybaczyć i nie zniechęcać go do korzystania z forum takimi ironiczno-lekceważącymi komentarzami, chociaż niektóre były nawet zabawne.

 

A koledze radzę przeczytać ten temat:

 

http://forum.motocyklistow.pl/baba-skrecal...ewo-t71866.html

 

A potem zastanowić się nad jazdą ww. motocyklem

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to dzieciom nie wolno jezdzic na motocyklach - brakujeCi jeszcze troche.....a jak Cie złapią, to uwierz - ale z 13-latkiem nie bedzie absolutnie zadnej dyskusji. Proby dogadania sie mozesz sobie tez od razu podarowac. kto ucierpi to Twoi rodzice, a raczej ich portfel, wiec nie warto.

 

Ktos tu pisał ze 16 latek nie moze miec dochodów.....niby czemu nie moze jak może? :biggrin: Umowa/zlecenie to tez dochod a w wieku 16 lat wolno juz na nia pracowac.

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...