Skocz do zawartości

co to za śprzęt


Rekomendowane odpowiedzi

hej

mam "dojście" do takiego czegoś. Nie znam sie na crossach , ani na enduro i nie mam pojecia ile to jest jakościowo warte.To cos jest fabrycznie nowe z 2007 roku, na jakichś tam japońskich podzepołach. Cena koncowa do zapłaty przez kupującego oscylowała by w okolicach 5 tyś zł

 

 

http://img526.imageshack.us/my.php?image=cross1zm3.jpg

 

taki opis dostałem do teog czegoś:

 

Engine: 250cc, single cylinder, air-cooling, 4 stroke

Fuel Type: Gas Oil

Tank capacity: 3.4L

Driving mode: Chain

Starting system: Kick strart or Electric start

Wheel: Front (70/100-19), Rear (90-100-16)

Brake system: Disc brake

Max speed: 130km/h

Seat height: 880mm

Max loaded: 150kg

EEC Approval

 

Jak myslicie?? Ilu z was by sie skusiło. Czy to wogole jest cos warte. Jak z remontem i czesciami do czegoś takiego. Mimo ze sprzet nowy to nie ma na niego gwarancji.Sprzet bez homologacji.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sama cena mówi iż nie warto się pchać w takie coś,bez gwarancji,jak dla mnie podejżane.Skoro nówki 250 cm takie jak np Yamaha YZ z 2007 chodzą po ok 20 tys zł to cena 5 tys zł musi odzwierciedlać bardzo kiepską jakość motocykla.Pasowało by wiedzieć jaka to marka,ja z doświadczenia innych wiem że na te Chińskie zabawki to nawet nie ma co kasy wydawać :icon_exclaim:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom cena niska bo to prosto od producenta, gwarancji nie ma bo to zadna firma, nazwa to jakias tam se np predator lub cross bike i tyle. Jakosciowo to bedzie cos takiego jak kazda chinszczyzna.Moz ei gwarancja jest jakaś, ale nic mi o niej nie napisano wiec domniemam ze nie ma, tym bardziej jak nie ma zadnego przedstawicielstwa (chyba) w europie. Jak sie cos by zepsuło to trzeba by sobie samemu to naprawić - tylko skąd czesci do tego????

 

pzdr

 

ciekawie mni ezainteresoanie na rynku takim czymś. Mam tez dojcie to quadów nowiki sztuki ta sama technologia - chinole-. Cenowo takie quady sprzedaja na alllegro:

1. ATV 260 szosowy - sprzedają po 13500 ja miałbym po 11000

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M423676

 

2. ATV sport 300 - sprzedają po 13000 ja miałbym po 11000

 

 

3. quad 650 - sprzedaj po 22000 - ja miałbym po 19000

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M325844

 

to są ceny za jakie mozna by je pogonić.Wszystko nowki 2007 rok.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu takie małe kółeczka?

 

19' i 16' , a jakie powinny być??

 

 

 

chyba macie racje,tez tak mysle, ale czy ktoś kupił z was kiedyś takiego chinola??? Moz ektoś ma porównie jakosci ze sprzętami firmowymy

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rame bym z tego moze i chciał ... silnik od jakiejsc CZ bym wsadził i sprzet jak marzenie ... ale to i tak do uzywania w terenie bo na tor to napewno zawiasy by w moment poszły... :)

 

Powiem tak.

Znajomy kupił taką skośno oką mine. Ma go zaledwie miesiąc i już biegi dziwnie wskakują. Tylny amortyzator ( jeśli to można tak nazwać ) nie wiem jak w tym ale on ma zwykłą sprężyne i jakiś drut w środu. A pare dni temu się mu to rozleciało. Z przdu to widełki już lepsze w romecie są sto razy. Łańcuch ma już do wymiany bo ponaciągany i pokrzywiony. Chamulce tarczowe ale jakie to każdy wie. Takie jak w rowerach są ( ale w rowerze chyba lepsze). niskie to jak cholera. Bo on ma jakiś taki dziwny mały bo silnik jest 10 cm nad ziemią. Kierownica ( sam bum se taką z rury dogioł albo i lepszą). Grzeje się to jak cholera. Po paru kilosach to aż gażnik ciepły i filtr. dzwignia od biegów cała już pogięta. Hydraulika to chyba się nadaje na olej kujawski bo lepszego szkoda lać. Lepiej wźąść silnik niż to ramo. I jakoś dziwnie chodzi bo do pół gazu się zbiera a potem to stoi w miejscu i się wlecze. Błotniki nic nie dają i błoto chlasta w pysk i do oczu. Jedynie tłumik ma fajny. Tak więc lepiej kupić stary porządny motor.

I to by było na tyle.

 

PS. jak mi się coś przypomni to napisze. :icon_mrgreen:

 

A tu jest fajny japończyk. Używany ( pare lat ma ) ale napewno lepszy od chińskich badzewi

http://moto.allegro.pl/item194496542_kawas...dny_uwagi_.html

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...