Skocz do zawartości

Zestawienie - KASK + BLENDA przeciwsłoneczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jest Sprawa ....

 

Postów na temat kasków jest wiele ... ale nie ma takiego (chyba)

 

Jestem na kupnie mojego pierwszego kasku i chce aby miał blende przeciwsłoneczną bo jestem okularnikiem.

 

NIe ma to znaczenia czy bedzie to Integral czy szczękowiec.

 

:icon_exclaim: Chce zrobić zestawienie wszystkich dostepnych i niedostępnych na naszym rynku modeli kasków z blendą i paroma jeszcze dodatkowymi informacjami .. typu: waga, antifog, wloty wentylacyjne .. etc ...

 

Potrzebuje waszej pomocy abyście wskazali mi modele jakie są na rynku .. a całą reszte kreciej roboty robie ja ..

 

Oczywiscie wyniki moich poszukiwań zamieszcze na stronce i umieszcze link na forum.

 

Drodze forumowicze .. pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airoh:

SV55, SV55 sport, TR1, TR1 sport, SC66, Mathisse RS

Caberg:

Justisimo, Rhyno, 505 Chrono, 505 Urban Tribe, 104 Solo, 104 Mirage, 104 Raptor, 104 Groove

Nolan:

N84, N102,

Schubet:

Concept, C2

 

Więcej tak na szybko nie pamiętam, jak mi się przypomni to dopisze :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o tego revolution .. to nie bede sie wypowiadał bo mam za małe doświadczenie .. ale gdy producent sugeruje zamiast antifoga, maske akcesoryjną (za dopłatą około 200zl) która ma spełniać funkcje antyparowacza ... to ja dziękuje .... myśle ze proste rozwiązania są najpewniejsze ...

 

co do tej analizy to... jest juz gotowa .. teraz jeszcze musze tylko zarejstrować sie gdzie na jakims darmowym hostingu i zamieszcze link :biggrin:

 

Oczywiście bede czekał na poprawki lub sugestie co do kasków .. . ale mo poźniej .. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tego revolution .. to nie bede sie wypowiadał bo mam za małe doświadczenie .. ale gdy producent sugeruje zamiast antifoga, maske akcesoryjną (za dopłatą około 200zl) która ma spełniać funkcje antyparowacza ... to ja dziękuje .... myśle ze proste rozwiązania są najpewniejsze ...

 

co do tej analizy to... jest juz gotowa .. teraz jeszcze musze tylko zarejstrować sie gdzie na jakims darmowym hostingu i zamieszcze link :icon_rolleyes:

 

Oczywiście bede czekał na poprawki lub sugestie co do kasków .. . ale mo poźniej .. pozdrowionka

 

 

Jest

 

http://www.kask.friko.pl

 

będe wdzięczny za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Caberg'a Justisimo GT i jestem zadowolony ;)

 

Trochę jest głośny w porównaniu z integralem

ale stopery w uszy i jest OK. Fajna grafika i blenda wewnętrzna.

 

 

:bigrazz:

Edytowane przez Mar_Cin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nolan:

N84, N102,

 

Mam N84 (bo nie chcialem szczekowca), ale pomysl z blenda zewn. Nolana jest do dupy. Rysuje szybke, w niektorych przypadkach halasuje, szczegolnie, gdy blenda jest podniesiona, trzeba myc dwa razy (szybke i blende), nie jest szczegolnie cichy (chociaz kupowalem ciasny), no i cena (ciekawiej malowany, to blisko 1kPLN) - to minusy. Plusy to jakosc wykonania - moim zdaniem naprawde dobra, nie paruje za cholere, wentylacja OK i ogolnierazenie (przed zakupem) oraz podoba mi sie malowanie.

Podsumowanie - Nastepnym razem kupie inny.

pzdr, Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na jaki typ motocykla.

 

Schuberth Concept 2 nadaje sie do turystyki a nie do dzidowania - jest zbyt glosny i duzy ( skoruopa )

 

za to Schuberth S1 to najwyzsza polka ( nie cena )

 

http://www.preis-teufel24.com/

 

google Twoim przyjacielem.

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...