Skocz do zawartości

"Rock Blues i Motocykle" Łagów Lubuski 6-8 lipca


golik1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ROCK BLUES i MOTOCYKLE 6-8 Lipiec 2007 Łagów Lubuski

 

ROCK BLUES i MOTOCYKLE jest imprezą cykliczną organizowaną od 1996r, w tym roku odbywa się już po raz jedenasty , Organizowana jest przez członków klubu 96MC Poland i szefa restauracji Pod Lipami ( główna scena)

 

Jak sama nazwa mówi jest to przegląd grup muzycznych, rockowo-bluesowych, wykonujących muzykę, która harmonizuje z subkulturą grup motocyklowych.

Uczestnicy tego muzycznego przeglądu składają się na nagrody pieniężne i wybierają najlepszą kapele grającą w tych klimatach.

 

Równolegle z występami są przeprowadzane konkurencje takie jak, przeciąganie liny, siłowanie się na rękę, jazda na byku mechanicznym oraz toczenie opony, wszystko to dostarcza niebywałych emocji.

 

Wejściówka oscyluje w granicach około stu złotych, dla kobiet 60 złotych, w tym jest koszulka zlotowa, znaczek zlotowy, piwo, obiad w sobotę, kolacja, śniadanie w niedziele.

Od piątku bez ograniczeń podajemy grochówkę dla strudzonych drogą, wydawana non stop.

Każdy kupon wejściowy bieżę udział w loterii, możesz wygrać długopis, spray do łańcucha lub kask albo jeszcze cos innego.

W cenie wejściówki jest z pole namiotowe, strzeżony park maszyn.

 

Chętni mogą skorzystać odpłatnie z wycieczki grupowej na zwiedzanie bunkrów Pętli Boryszyńskiej, (Międzyrzecki Rejon Umocnień), lub tez uczestniczyć w spływie kajakowym rzeką Paklica ( Lubrza)

 

Na rożnach zawsze znajduje się kaszanka i kiełbaska ( żarłocy mogą zawsze dokupić porcje mięcha na rożno)

 

Bar wewnątrz restauracji zaspokoi smakoszy wykwintnych trunków alkoholowych.

 

 

 

Kontakt z organizatorem:

Paweł Potok

tel. 602663957

email: [email protected]

 

Zapraszam na stronę: www.96mc.pl - w galeriach foto z dotychczasowych imprez.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł za grochówkę? :buttrock: - fajnie :eek:

aha - jakby co, to własnie z łagowa pochodzi zwrot: "tu jest zlot - tu się nie jeździ" :)

P.S. bachus z zielonej też się od łagowa tego nauczył :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin wybiera się w tym roku, silną grupą

 

 

Przecież Szczecin miał byc wtedy w ( chyba ) Polanicy, ale laski super, że bedziecie

Baba Jaga wczesniej spotkanie u Ciebie :)

 

Szkielet Poznań, jak zwykle najsilniejszą ekipą zjedzie :)

 

Łagów to najlepsza impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł za grochówkę? :icon_razz: - fajnie :icon_razz:

aha - jakby co, to własnie z łagowa pochodzi zwrot: "tu jest zlot - tu się nie jeździ" :icon_razz:

 

Jeżeli tak to mnie zachęciłeś :icon_mrgreen: pare typek i typków z Wawy też się wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie minusem zlotu jest rozdział zlotowiska... :) Namioty i motocykle na jednym polu, a zabawa i scena po drugiej stronie ulicy...

plus to napewno miejsce nad super jeziorkiem i ogólnie OK, ale zlot oceniam na 4 - np. lepiej mi się podoba zlot organizowany przez klub V2 w Wenecji/k. Żnina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podoba Ci się bardziej w Wenecji, to chyba nie mialeś namiotu na "zalanej" części pola!

he, he - to była jedyna wtopa. Nazwana "baj-KAŁ". Ja byłem na suchym... ale przyjdzie czas na skomentowanie zlotu jak ludzie się będą tam wybierać - tylko dla porównania zlotowiska rzuciłem.

BTW - nie wykluczone, że także zawitam do Łagowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie przychylne opinie. Staramy się i mam nadzieję że i w tym roku staniemy na wysokości zadania.

A dla wszystkich sceptyków to najlepiej niech przyjadą i przekonają się na własne oczy jak jest.

Zwróćcie też jeszcze uwagę że jest to jedyny w Polsce zlot organizowany w całości w centrum miasteczka!(przynajmniej ja o innym podobnym nie słyszałem). I to moim zdaniem ma swój jedyny i niepowtarzalny urok.

Wszystkich zapraszamy, będzie jeszcze lepiej jak do tej pory!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...