Skocz do zawartości

Tor Przy lotnisku we Wrocku nie tylko dla kartów


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Przy lotnisku we Wrocku pojawiła się możliwośc śmigania na terenie zamknietym. Jest to jakas szkoła bezpiecznej jazdy. Moze ktoś z forumowiczów tam pociska, więc proszę o namiary ile kosztuje taka przyjemnośc i z kim tam rozmawiać żeby ustawić takie jeżdżenie.

Pozdro...

Edytowane przez Stazi na Janku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczoraj tam obsrewowałem to jeździli sobie chlopaki na super-moto bez instruktora. Z tym że po wyznaczonym torze. :)

Ale na nieszczeście byłem po tej drugiej stronie płotu więc nie miałem mozliwosci zapytać co gdzie i kiedy:(

Edytowane przez Stazi na Janku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem i się dowiedziałem.

Jeszcze nie rozkręciło się na dobre ale co niedzielę w maju są dni otwarte od 12.00 do 18.00

Można pojeździć po torze na swoim moto i kosztuje to ok 25 zeta za godzinę, jak chcesz katamaranem to 250 zeta za godzinę ale podobno zamykają tor i jeździsz na maxa. Można się też umówić w tygodniu ale telefonicznie. Nikt chyba się nie obrazi jak podam ich stronkę w końcu trzeba jakoś sie doszkalać;)

Pozdro

 

 

 

http://www.automobilklub.pl/mk/index.php?cat=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne te ceny Ci podali, my tam jezdzimy samochodami prawie co weekend, kosztuje nas to 50 zl za samochod i latamy ile chcemy. juz z dobre pol roku tak tam przesiadujemy. co do motocykli to nie widze wielkiej sensownosci tego przedsiewziecia, bo nie ma tam nic takiego ciekawego, chyba ze ktos chce cwiczyc skrecania, no to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne te ceny Ci podali, my tam jezdzimy samochodami prawie co weekend, kosztuje nas to 50 zl za samochod i latamy ile chcemy. juz z dobre pol roku tak tam przesiadujemy. co do motocykli to nie widze wielkiej sensownosci tego przedsiewziecia, bo nie ma tam nic takiego ciekawego, chyba ze ktos chce cwiczyc skrecania, no to tak.

Hejka!

Gość pokazał mi cennik wywieszony na ścianie. A motorkiem można tam poćwiczyć przeciwskręt hi hi. A nawiasen jeśli można autem to dlaczego nie moto????

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przy okazji "Karawany Suzuki" we Wrocławiu , pojechałem obadać tor .

 

Wjazd 25 zł . W chwili obecnej można z powodzeniem uprawiać dirt track . Znaczy się trwa tam nadal budowa tego obiektu .W wyniku tego asfalt jest zanieczyszczony . Sądzę że samochodem można tam sobie spokojnie polatać . Podobno ostatnio latała tam jakaś grupa na super moto .

 

Mnie przypadło do gustu jedynie "rondo" . Było wolne od piachu , a przyczepność nawierzchni zadawalająca . ME Z-6 na tyle , w maksymalnym pochyleniu motocykla - delikatnie uślizguje się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Tor na Rakietowej jest obecnie troszkę ulepszany i dlatego przez wakacje jest tam jakiś burdelik więc średnio się tam lata. W tym roku byliśmy tam kilka razy na super moto i jak dla mnie jest wypas ... Cena to 25zł za godzinę - trzeba się umówić wcześniej telefonicznie. Było tam też kilka osób na szosowych maszynach ale raczej jest kiepsko ...

 

Klikkk ---> tor 1

 

Klikkk ---> tor 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...