Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Termin Akcji to 21 Czerwca 2008r.

Cześć, czy może ktoś oficjalnie potwierdzić ten termin, ponieważ cytat JOAŚKI jak zauważyłem był ze strony PantherLublin a na ich stronie nadal jest termin 14.06.

Chetnie bym się wybrał i tu moje pytanie: bedzie ktoś jechał z Warszawy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy może ktoś oficjalnie potwierdzić ten termin, ponieważ cytat JOAŚKI jak zauważyłem był ze strony PantherLublin a na ich stronie nadal jest termin 14.06.

Chetnie bym się wybrał i tu moje pytanie: bedzie ktoś jechał z Warszawy???

[/size]

 

Hej!

Informacja pochodzi ze strony Hospicjum

 

 

Próba ustanowienia rekordu Guinness’a

 

W dniu 21.06.2008r. (sobota) Lotnisko w Radawcu (koło Lublina) będzie miejscem Ogólnopolskiej Akcji „Wielkie Serce dla Małego Księcia”. Jej punktem kulminacyjnym będzie próba ustanowienia rekordu Guinness’a polegająca na wyznaczeniu (z wykorzystaniem do tego celu motocykli) maksymalnie dużego zarysu serca, które następnie zostanie „wypełnione” przez dziesięć balonów z różnych aeroklubów, które jednocześnie wystartują.

 

Tak zbudowane serce, na sygnał organizatorów zacznie „bić” dźwiękiem włączonych silników motocyklowych dając tym samym oznakę „życia”. „Bijące serce” zostanie sfotografowane z powietrza.

Głównym celem akcji akcji jest zdobycie środków na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

 

Jesteśmy przekonani, że obecność jak największej liczby osób zainteresowanych przedsięwzięciem wpłynie na powodzenie akcji w wymiarze nie tylko społecznym, ale

i materialnym pozwalającym na ukończenie budowy Domu im. Małego Księcia realizowaną przez Hospicjum dla Dzieci w Lublinie.

 

Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godz. 14.00.

Będzie można podziwiać setki motorów marki m.in. Harley-Davidson, które przybędą do nas z całej Polski - ale także z Danii, Holandii, Francji oraz z USA. W imprezie udział swój zapowiedział także klub motorów zabytkowych marki Sokół.

 

Na scenie pojawią się m.in.zespół VOX, Jerry Band oraz wiele innych.

 

Każdy będzie miał okazję przelecieć się balonem!

 

W godz. 18.00 - 19.00 planujemy ustanowić nowy rekord Guinessa !!!

Oczywiście nie zabraknie grilla !!!

Impreza ma zakończyć się o godz.22.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Pozdrawiam --- Joaśka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno po takiej zachęcie musiał bym chyba tylko, zginąć żeby nie przybyć! A jakoś nie planuje tego w najbliższym czasie więc będę!;

 

Mati- jak Cię kopnę w odwłok za pisanie głupot. :icon_mrgreen: No :wink:

 

Co w tym roku zbieramy :wink: Kasiorkę czy słodycze,zabawki etc?

Robimy z Darkiem porządną puszkę i ona stanie w Ridersie we środę tj 11.06.2008r..Tam wrzucajcie pieniądze jeśli macie i chcecie zasilić konto dla dzieciaków a jeśli ktoś planuje przywieźć ze sobą coś dla maluchów to proszę bardzo i proponuje zebrać wszystko w jedno wielkie pudło i dostarczyć pod wskazany adres.

Co na to Szanowne Grono? :icon_mrgreen:

Plakacik zrobimy i na tę okazję a jakże.Podwodę będzie miał na miejsce bo godnie prezentuje się na Uralu.

 

Określać się Dzieci moje :icon_mrgreen: Liczę na Was i wiem ,że jesteście NIEZAWODNI :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam ---- Joaśka( Matka licznej gromady motocyklistów z Lubelszczyzny) :banghead:

 

PEES Przemo - parada jak najbardziej wskazana.Działamy i w tym temacie?

Pisać co i jak :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze w moim imieniu i kilku motocyklistow z lubartowa - przybedziemy, moze bedzie nas weicej niz na dniu dziecka :-)

lubartów nie zawiedzie :biggrin:

Co do puszki to za duzej nie robcie zebym uniósł :bigrazz:

 

A co do pzrejazdu pzrez lublin to msui byc, nawet tak ian 30-40 maszyn, ale musi byc

W tamtym roku wszyscy byli zaskoczeni i zachwyceni jak nad zalew zajechalo kilkadziesiat motocykli.

Mimo iż wszyscy byli mokrzy to humory dopisywały :-)

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Właśnie odebrałam identyfikatory,które musi mieć każdy wjeżdżający motocyklista.Będą do odebrania jutro ok.19.00 w Ridersie.

Identyfikator zawiera imię, nazwisko i numer rejestracyjny moto.

Rejestracja moto będzie odbywać się w godz. 14.00 - 17.00 na płycie lotniska w Radawcu.Bez identyfikatora nikt nie weźmie udziału w imprezie.

Odbieram jutro plakaty i też będą w Pubie.

Kupujemy coś od siebie czy robimy zrzutę i w sobotę kupię małe co nie co jak poprzednim razem?

Decydujcie.

Spotykamy się w sobotę o godz.14.30 na Placu Zamkowym i stąd całą grupą max 14.45 jedziemy do Radawca.Postaram się załatwić obstawę Drogówki na trasie.

Przyjeżdżajcie bo warto pomóc i pobawić się przy tym.

Liczę na WAS i wiem,że się nie zawiodę tak jak 1 czerwca.

Pozdrawiam --- Joaśka ;) :crossy: :icon_mrgreen:

 

 

I to będą Merh nasze znaczki---- IDENTYFIKATORY

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Aską.

 

Żeby to miało ręce i nogi to uzgodniliśmy kilka spraw.

 

o godz 14.30 wyjeżdżamy spod Zamku w lublinie - chyba nie muszę pisac gdzie to :crossy:

TA kwestia jest niezmienna - o 14.30 wyjazd - więc warto było by na 14 zameldować sie pod zamkiem.

 

Następna sprawa - żeby rekord był ważny trzeba będzie sie zarejestrować - karty rejestracyjne i identyfikatory jednocześnie, będą do odebrania pod zamkiem, na lotnisku w Radawcu i u mnie i Aśki (chyba tez w rajdersie na 3 maja )

Kto jest z lubartowa i okolic i może odebrać u mnie niech sie zgłosi , dzięki temu zaoszczędzimy czasu i unikniemy zamieszania na podzamczu.

 

Co do wyjazdu z samego lubartowa to o 13.15 wszyscy są najpóźniej na zajeździe z helikopterem na wylocie z lubartowa w stronę do lublina.

 

Jeżeli ktoś jedzie z radzynia, miedzyrzeca idt - ogólnie z północy i leci przez lubartów to niech dołącza do nas.

 

Co do darów dla hospicjum składek to nie wiemy dokładnie, ale jak coś się wyjaśni to napisze jeszcze.

 

Jeżeli macie pytania to dzwońcie do mnie, Aśki nie męczcie bo ma już dużo na głowie :P

 

Mój nr - 669 821 932

 

P.S. Karty rejestracyjne będą do odbioru od środy ( jutro dostane je dopiero wieczorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obstawą drogówki daj znać jak tam, bo może prościej będzie jeśli uderzę w utarty szlak sprzed roku.

 

Z tymi identyfikatorami to trochę zamieszałaś ale wnioskuję, że jak będę na miejscu przed 17 to nikt mnie nie wygodni.

 

[edit]Dzięki Aftys za sprostowanie[/edit]

 

Pozdrawiam i szykuje Maxa do wożenia dzieciaków :crossy:

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z ekipami z calego kraju, ktore sie wybieraja na impreze ale jutro nie beda mogly

byc w Ridersie, zeby odebrac identyfikatory? Da sie jakos zaocznie odebrac je, czy

obecnosc osobista jest obowiazkowa? I czy 'plecaczek' musi miec osobny identyfikator,

czy nie?

 

:)

Edytowane przez RooLeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jednak koleżanka zamieszała :)

 

Jak zrozumiałem to odbiór możliwy jest na placu zamkowym przed wyjazdem oraz na radawcu między 14-17.

 

A propos ekip z całego kraju....halo Wrocław? Przyjeżdżacie? :)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z ekipami z calego kraju, ktore sie wybieraja na impreze ale jutro nie beda mogly

byc w Ridersie, zeby odebrac identyfikatory? Da sie jakos zaocznie odebrac je, czy

obecnosc osobista jest obowiazkowa? I czy 'plecaczek' musi miec osobny identyfikator,

czy nie?

 

:crossy:

 

 

Z tego co zrozumialem to mozna to odebrać pod zamkiem lub na miejscu w Radawcu ?

A w koncu jak ma to byc ? O 14.30 pod zamkiem ? Bo wczesniej byla mowa ze o 14 to juz w radawcu mielismy sie zebrać ?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...