Skocz do zawartości

chwalę się i ja - kawa z 750


helmet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga - chwalę się.

po całej zimie oczekiwania, na początku kwietnia, przyjechała nowa kawa, prosciutko z fabyki :-)

jak to bywa w takich okolicznościach, banan nie schodzi mi z twarzy i jestem ucieszony jak dziecko w sklepie z zabawkami...

pierwsze zdjęcia tu: http://www.bikepics.com/members/helmut1900/07z-750/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ładniuchny i dodatkowo w czarnym malowaniu. Według mnie to jeden z najładniejszych naketów. Na głowe bije go tylko Benelli TNT 1150 Cafe Racer. Co jak co ale włoskiemu stylowi nic nie dorówna.

helmet Szybkiego latania na nowym koniu!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Zetka :biggrin: Bardzo ładnie wygląda jak na moto bez plastików :biggrin: Oby się sprawowało :)

A dlaczego nie kupiłes Z 1000?Za mocne?

Jeszcze raz naprawde gratuluje i szczerze zazdroszcze ;) Fajowe fotki,elegancka sceneria,życze aby pojawiło się kiedyś któreś zdjęcia na stronie głownej BikePics ;)

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nowe modele 750 i 1000 nie roznia sie az ta bardzo wygladem, bo widoczna roznica sa w sumie kominy, ale modele 03-06 to dwa inne motocykle. Z750 to wg mnie taka marna, bezcharakterna kopia 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nowe modele 750 i 1000 nie roznia sie az ta bardzo wygladem, bo widoczna roznica sa w sumie kominy, ale modele 03-06 to dwa inne motocykle. Z750 to wg mnie taka marna, bezcharakterna kopia 1000.

 

 

Zgadza się, te pierwsze modele 750 nie miały widelca upside-down i ogólnie dużo gorsze miększe zawiechy. Czytałem i słyszałem kiepskie opinie na temat tej starej 750, ale ta nowa to podobno zupełnie inna bajka. Dla chętnych w nowym "MOTOCYKLU" jest artykuł właśnie o tym modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duza roznica pomiedzy starym Z750 a nowym Z750. Co do osiagow to nie ma wielkiej przepasci miedzy malym Z a duzym Z. JEdnak powyzej 100 czuc ze 3/4 to nie litr(bez 47 ccm :buttrock: ).

Nie wiem czym smigales wczesniej, ale ja w porownaniu do mojego poprzedniego sprzeta(ZR7) jestem oczarowany zwrotnoscia big Zeta. Zawias UPSd daje rade :buttrock: i to jeszcze jak.

 

Jak to mowi moj kolega: "Zecie jest piekne" :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...