Skocz do zawartości

Zmiana koloru motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wlasnie zmieniam kolor motocykl z czerwonego na srebrny. Co powiniene w tej sytuacji zrobic.

Niby jest obowiazek zgloszenia sie do urzedu i poinformowania o takich zmianach. Ale czy bedzie sie to wiazalo z calkowicie nowym dowodem i pelnym kosztem wyrobienia??

 

I jeszcze jedno. Czy przejde teraz przeglad techniczny?? Pewnie bedzie wazny do nowego dowodu a akurt mi sie skonczyl w momencie kiedy motocykl jest u lakiernika.

 

 

Wyrobienie dowodu troche trwa zalozmy ze nie bede mogl wytrzymac i bede chcial jezdzic. Czy moge jezdzic na starym dowodzie i w razie kontroli policyjnej sciamniac ze jeszcze mam powiedzmy 20dni na zgloszenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... czegos nie lapie, choc ja blondynka jestem :icon_biggrin:

przejrzyj jeszcze raz swoj dowod rejestracyjny i znajdz tam rubryke kolor... w moim nie ma... z tego co wiem mozesz sobie motocykl w smerfetki pomalowac i nikomu sie nie trzeba z tego tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

hmmm... czegos nie lapie, choc ja blondynka jestem :icon_biggrin:

przejrzyj jeszcze raz swoj dowod rejestracyjny i znajdz tam rubryke kolor... w moim nie ma... z tego co wiem mozesz sobie motocykl w smerfetki pomalowac i nikomu sie nie trzeba z tego tlumaczyc

 

Jednak w urzędzie jest to zapisane, ale bez szczegółów np: dwa kolory - wpisany przeważający itd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w dowodzie nie ma rubryczki kolor. W takim razie nie musze wyrabiac nowego ale co ze zgloszeniem??

 

Przy rejestrowaniu motocykla podawalem kolor czerwony wiec gdzies taki zapis istnieje. Na pierwszym przegladzie w

Polsce tez wypisali jaki kolor. Dlatego tez pytam czy nie bedzie problemow zarowno przy przegladzie jak i przy (odpukac!odkuwac w niemalowane!) jakims odszkodowaniu powypadkowym.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie malować.. Kolor jest tylko do urzedu a po co to chyba w urzedzie tez nie wiedzą... Ja miałem kolorowy i nie wiedziałem co wpisać to mi gość kazał wpisać brązowy??.. Wolałem juz czerwony wpisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...