Skocz do zawartości

Wypożyczenie przyczepki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot, moja XJ się zesr... popsuła i muszę ją jakoś dotransportować do warsztatu. Potrzebuję przyczepki, ale nie wiem gdzie takową można wypożyczyć (w Warszawie). Tak przy okazji napisze, ze silnik mi zaczął stukać jak ruski czołg, a z 60 kucy około 50 się gdzieś rozbiegło. Wesoło nie jest. Jakby ktoś wiedział gdzie można transport sobie załatwić, to będę "dźwięczny" za informacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, gdzie wypożyczyć, wiem za ile, wiem że są pasy, ale...

...ale czy ktoś mógłby mnie delikatnie poinstruować jak dobrze przymocować sprzęta. Nie chciałbym zobaczyć w lusterku, jak moja maszyna ślizga się po asfalcie (w dodatku beze mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, gdzie wypożyczyć, wiem za ile, wiem że są pasy, ale...

...ale czy ktoś mógłby mnie delikatnie poinstruować jak dobrze przymocować sprzęta. Nie chciałbym zobaczyć w lusterku, jak moja maszyna ślizga się po asfalcie (w dodatku beze mnie)

 

 

zeleli to zwykla przyczepka nie przystosowana do motocykli - proponuje polozyc sprzeta czesciowo na oponach samochodowych i przeciagnac kilka pasow ze sciagaczami do ramy moto i przyczepki

 

ja tak przejechalem 400 km i bylo spokolo luz bezpiecznie

 

jak przejedziesz kilkadziesiat kilom. to stan i dociagnij pasy i wsio na 400 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypożyczę przystosowana do wożenia moto. Cena pewnie ta sama, a w końcu ktoś w jakimś celu wymyślił taki rodzaj przyczepek.

Nie wiem, czy mocować za ramę, czy przez siedzenie, za koła. Na pewno będę kombinował, ale jakaś rada kogoś doświadczonego będzie mile widziana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypożyczę przystosowana do wożenia moto. Cena pewnie ta sama, a w końcu ktoś w jakimś celu wymyślił taki rodzaj przyczepek.

Nie wiem, czy mocować za ramę, czy przez siedzenie, za koła. Na pewno będę kombinował, ale jakaś rada kogoś doświadczonego będzie mile widziana. :)

 

kristekk, ja ostatnio wiozlem swoja Africe na dystansie 1200km. przyczepa wypozyczona z wypozyczalni Bogucki na ul Korkowej (25PLN doba przyczepa specjalna do transportu moto). mocowanie: wjezdzasz moto na przyczepke (tzn ja wprowadzalem moto na polsprzegle po specjalnym trapie ktory jest na wyposazeniu przyczepki), pozniej ktos trzyma moto a ty spinasz przod za polke pasami i dociskasz do dolu (kolo siedzi w specjalnym uchu i jest zablokowane). pozniej dalem jeszcze dodatkowo mocowanie pasem przez siedzenie a z tylu dwa pasy spod stelaza siedzenia tez docisnalem moto do dolu.

 

kristekk, ja ostatnio wiozlem swoja Africe na dystansie 1200km. przyczepa wypozyczona z wypozyczalni Bogucki na ul Korkowej (25PLN doba przyczepa specjalna do transportu moto). mocowanie: wjezdzasz moto na przyczepke (tzn ja wprowadzalem moto na polsprzegle po specjalnym trapie ktory jest na wyposazeniu przyczepki), pozniej ktos trzyma moto a ty spinasz przod za polke pasami i dociskasz do dolu (kolo siedzi w specjalnym uchu i jest zablokowane). pozniej dalem jeszcze dodatkowo mocowanie pasem przez siedzenie a z tylu dwa pasy spod stelaza siedzenia tez docisnalem moto do dolu.

 

a jesli chcesz to przewiezc dzis to moge pomoc ci przypiac, mam nawet pasy w aucie - moge pozyczyc. dzwon na koma jakby co: 0668 348 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Moto będę prawdopodobnie wiózł w piątek. Jakoś nie mam czasu po prostu. Przynajmniej wiem już mniej więcej wiem jak go zamocować. Jak będę miał jakieś problemy to się odezwę z nadzieją na telefoniczną radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zgłoś się do Pawła w Zielonce, stoi u niego przyczepka i się marnuje... pewnie będziesz mógł się dogadać za przyzwoity koszt :icon_twisted:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mission completed. Udało się moto dowieźć całe. Teraz mam tylko mały problem, bo przyczepka stoi na parkingu, a jutro do 17 muszę ją oddać. Osoba, która użyczyła mi auta z hakiem niestety jutro nie może mi pomóc. Jak ktoś miałby jutro chwilkę po 12 i ochotę to z chęcią przyjmę pomoc. Przyczepka jest na Żoliborzu, a muszę ją oddać do Jabłonnej. (tylko tam mieli otwarte po 16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...