Skocz do zawartości

"Rejestracja na motorower"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ostanio szukałem motoroweru na mnie chodziło mi dokładnie o Choppera i szukając znalazłem takie ogłoszenie jak "Zarejestrowany na motorower"

 

Czy mi grozi coś za to jak mnie smerfetki złapią ?!Pojemnoć tego motora wynosiła chyba 150ccm a normlanie dopuszczalna jest na karte motorowerową 49-50ccm Powiedzmy że mam wszystkie papiery . Zastanawiałem się nad kupnem tego motoru bo był duży i ładny ale znalazłem coś dla mnie i bez zagadek :)

 

Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsekwencje jazdy pojazdem bez wymganych uprawnień. ewentualnie wraz z oszustwem w dokumentach, tyle że nie wiem jak się za to odpowiada (bo co zrobisz, jak diagnosta przy przeglądzie zupełnie słusznie zakwestionuje?)

lepiej daj sobie z tym spokój :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po samym wyglądzie (wielkości) cylindra każdy policjant zacznie mieć jakieś podejrzenia.

 

80 w cieczy aż tak dużo się nie różni od 50, ale 150 :icon_biggrin: Oferta jak najbardziej kusząca, aczkolwiek śliska sprawa grożąca wpadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie i Rodzicom napytac biedy to kupuj i nie dziw sie pozniej, za problemy beda. W razie jakiegololwiek wypadku totalna kaszana o moralnych problemach nie wspomne. Kup to co wolno - na co masz uprawnienia i spokoj.

 

:icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/17042007-wyp...orz-t71084.html obserwujcie teamt moim zdaniem lepiej jeździć bez prawka na 100% legalnym sprawny i z oc motocyklu niż na "motorowerze"

 

jak Cie dupna to tez nic Ci nie pomoze, a OC tez sie na nic nie zda bo w Kaczolandzie ubezpieczenie moze poszkodowanemu nie wyplacic.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie wypadku to tylko legalne rozwiązanie wchodzi w grę - 80ccm czy bez prawka wyjdzie tak samo.

 

Decydując się na taką maszynę ponosisz jakąś odpowiedzialność i godzisz się na ryzyko problemów z tego powodu. I nie możesz sobie tłumaczyć, że jeździsz dobrze i nie będziesz miał wypadku - nikt go nie planuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie odradzam :banghead:

sam tak miałem. Jezdziłem dobrze, ktoś do mnie wjechał i są teraz problemy, chociaz mam prawko a1, ale w dowodzie jest 50.

Zrób a1 i kup 125. Najpewniej i bez problemów

 

papacz pan, głos rozsądku - w myśl prawdy, że mądry polak po szkodzie :eek:

głosu rozsądku zazwyczaj warto słuchać

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...