Skocz do zawartości

Hard Enduro 125


Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu sobie gadu gadu (strasznie głupia rozmowa) a nie wiadomo ile kolega chce przeznaczyć PLN na motorek :) to jest głowne kryterium tak naprawde.

Jesli hard enduro to KTM 125 EXC od 98r. bo czesci mozna kupić wszedzie i praktycznie od ręki.

Co do dojazdów po szosie 20KM to po roku zmęczysz motor i siebie...

Ja na swoim jade 8km zeby z centrum Krakowa dostać w jakikolwiek teren i to są poprostu jaja jaki ja jestem wymęczony po takiej wycieczce. Znacznie lepiej siejezdzi w terenie.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania:

To w terenie moj KMX spalil jakies 7l z hakiem a GasGas Ec250 niecale 5l za to na szosie KMX jakies 5l z haczykiem a GasGas mocne 8l (takie mam porownanie)

 

Co do TS-ki :

Fajny sprzęcik ale juz dosyc wiekowy:/

 

A do kostek na szosie to nie widze problemu z drugim zestawem lackow szosowych. A skuterem to moglbym jezdzic ale za pieniadze:D Nie lubie automatow:/

Taki GasGas spali 5l w ciagu pol godziny na wolnych obrotach :icon_evil: :notworthy:

 

A tak na powaznie

Jezeli nie lubisz automatow to mozesz sobie kupic jakis motorower z manualna skrzynia biegow, zeby do szkoly dojechac, np. Suzuki RG80+Yamaha Yz125 :icon_eek:

 

pzdr speedfriend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dostalem nowa wizje... Gadalem z kolesiem co troszke siedzi w Crosach i proponuje mi zalozyc do KMX-a gaźnik co najmniej 30mm i jakis wydech:/ a do tego zalatwil bym sobie komplet szosowek(calych kol nie opon):/ Co myslicie o tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kmx praktycznie nic nie ma wspolnego z enduro a co dopiero hard enduro, zawieszenie tragiczne , prawadzi si efatalnie (gorna polka jest za bardzo wysunieta do tylu) , moim zdaniem kmx nadaje sie conajwyzej na szutry i nic innego , a autor postu naprawde nie wie czego chce

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne bo nieraz widzialem jak taki KMX objezdzal hardenduro. Zlej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy :bigrazz: .

 

radzio99 - mam wrazeniee ze twoje podejscie do enduro jest raczej dosyc amatorskie, takze zostaw KMX'a, bo jest jak znalazl. Do szkoly jaknajbardziej mozna smigac, podrasujesz sobie silniczek i bedzie git. Wiadomo ze zawieszeenia i prowadzenia wyczyna to nie bedzie mialo, ale pomysl czy napewno tego potrzebujesz, czy moze wolisz bezawaryjnosc i niskie koszty urzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarczi, ten kmx na którym jeździłeś jest cały tragiczny :bigrazz:

 

 

w oryginale, po odblokowaniu kmx to całkiem konkretny motorek gdyby nie przedni widelec i hamulec.

 

co do osiągów to jakoś nie miałem problemu żeby utrzymywać tempo maszyn +50KM

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduromaster a moze i masz racje , jezdzac na mankowym kmx myslalem to jest po jakims dzwonie albo czyms takim (prowadzil sie tragicznie) nie wiem jak jest z innymi, jesli to co mowisz jest prawda to zwracam honor :) :)

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...