Skocz do zawartości

Lidl - niedobitki akcesoriów motocyklowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja w Lidlu w ubiegłym roku węża za 7zł :) (myslałem że to jakiś badziew, ale ten wąż wazy chyba ze 4 kg więc może nie jest az tak źle).

 

Pozdro

 

I co z tym weżem w dupe ci wchodzi czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy jak kominiarka i pas nerkowy to rzeczywiście można kupić i chyba się przejde zobaczyć :) ale kasku to ja bym nie kupił bo nie wydaje mi się ze różnica jest tylko w naklejce pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tym weżem w dupe ci wchodzi czy jak ??

 

Nie ale tobie wejdzie i to już niebawem!!

 

Wąż - czyli kłódka motocyklowa :notworthy: jakbyś nie wiedział

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lidla mam:

 

1.coś do łańcucha, W5 może mi ktoś napisze czy tym można smarować czy tylko czyścić.

2. coś do mycia moto, też W5, nawet może być;

3.kask czarny, zamknięty. nie pytajcie skąd mam, ja w nim nie jeżdżę i nikomu raczej nie radzę;

4.kurtka tekstylna, podpinka, paski scotchlite, ochraniacze na łokcie i barki, ogólnie dobry zakup, z braku kaski nie zamierzam wymieniać jej w najbliższym czasie;

5. rękawice, wykonane nawet nieźle, niestety rozmiar nie trafiony (za duże, L), nie wiem jak sprawują się w trasie;

6.interkom THRONIC taki jak te http://moto.allegro.pl/item188937917_nowy_...h_3050_bcm.html

testowałem na sucho, nie mam z kim rozmawiać podczas jazdy;

7. pas nerkowy, dobrze wykonany, usztywnia dolną część pleców(mam skłonność do garbienia się).

8. blokada tarczy cham. i łańcuch, nie wiem czy to z lidla, bardzo możliwe.

9. zapomniałem o prostowniku. 2v,6v,12v. przydał mi się bardzo bo moto stało 3 tyg i akumulator 'zasłabł'. dobre to bo małe, może robić także za elektryczny zapach, podczas ładowania wydziela przyjemny zapach palonego plastiku :icon_mrgreen:

 

oprócz pasa wszystko to prezenty, do tego kupione w niemieckim lidlu (dlatego nie wiem co jest napisane na tym czymś do łańcucha)

Jeżeli kogoś interesuje to mogę zrobić zdjęcia, jednak dopiero za 2 tyg.

Edytowane przez kenji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy a namiotów typu iglo nie ma przypadkiem? Szukam jakiejś "taniości" były u nas w Netto heh ale juz wszystkie wykupiono , a na tyle co ja potrzebuje to jakieś zwykłe małe iglo starczy , a w razie czego żalu nie bedzie , znajomi mają takie namiociki z super-marketów i dają rade , nawet nie przemakają :bigrazz: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka fantów w Lidlu w Stockholmie.

Trochę się wahałem ale kominiarka, pas nerkowy i zamek na tarcze super. Z interesujących rzeczy były też kombi przeciwdeszczowe i kurtki tekstylne ale cholera Svensony wykupiły.

Naród to wybredny wiec mimo niskiej ceny jakość musiała być ok.

Mam nadzieje ze rzucą jeszcze raz to może sie załapie

 

Pamiętam, że została tylko góra kasków, jakoś im nie podpasowały......może dlatego, że jakością niewiele odbiegały od miski

 

 

 

 

Ups!, zamek na tarcze dostałem od brata...........sorry Wolen. i dzieki!

 

no ale on kupił to w Lidlu w Szczecinie wiec reszta sie zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask czarny, zamknięty. nie pytajcie skąd mam, ja w nim nie jeżdżę i nikomu raczej nie radzę;

...

Jeżeli kogoś interesuje to mogę zrobić zdjęcia, jednak dopiero za 2 tyg.

Przyznaje, że fanatycznie ubóstwiam Lidla, ale takiej zniewagi odnośnie jakośći sprzedawanych przez nich kasków nie mogę zdzierżyć. Oczywiście wśród setek innych rzeczy, których stałem się właściecielem na drodze kupna w ekskluzywnych salonach Lidl posiadam i kask - do enduro. To, że jest zajebisty wynika oczywiście z samego faktu miejsca zakupu i nie posądzałbym się w tej kwestii o możliwość obiektywnej oceny. Natomiast gwarantuje Wam, że identyczny!! kask można kupić w niejednym stricte motocyklowym sklepie za ok 300zł (Lidl 149 - jakoś tak). Nawet sobie nie wyobrażacie, jak się z śmiechu składałem, jak w wolnej chwili na poligonie koledzy zaczeli wyśmiewać się z mojego garnka Lidlowej proweniencji, a zabrawszy się za wytykanie jego wad zorientowali się, że jeden z nich ma identyczny, kupiony w salonie moto. za 300zł - do pamiętnego dnia noszony z dumą, zachwytem i przekonaniem o najlepszym wyborze :) .

 

to się przy okazji nim pochwalę:

www.motoklamoty.pl/temp/lidl_jest_tani.jpg

 

PS. Z rzeczy motocyklowych polecam w bierzącym okresie najlepszy browar pod słońcem - mianowicie PERLENBACHER (IMHO lepszy od Tyskiego i Żubra, które złużyły mi do tej pory jako górna granica skali jakości). Cenią go na 12zł za 6pak, wcześniej 9zł!!! :biggrin: :clap:

 

PS2. Jak kto ma zdjęcia cudów z Lidla, to chętnie zobaczę, a i odwdzięcze się szczodrze.

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam o kaskach - kupilem do Enduro za 149 zeta (w marcu chyba). a w motoryzacyjnym dwie ulice dalej ten same z cena 299 zeta. Jakosc jak dla mnie wystarczajaca...naprawde solidnie wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedzilam wczoraj Lidla w Lodzi na Dabrowie i maja calkiem przyzwoite pasy nerkowe za 25 zl z wypinamym ocieplaczem.

Też mam taki i służy już drugi sezon. Nie narzekam. Ciepły i dobrze stabilizuje plecki.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lidla mam :

- ocieplacze na kolana

- pas nerkowy

 

kupiłem kilka dni temu kominiarke (tzn. brat mi kupil) przywiozl, zakladam i szok , dwie glowy by mi tam weszly, chodz obwód mam 67 cm , na opakowaniu roizmiar uniwerslany ,ale chyba na glowe 70 cm i musialem oddac. Nie kupujcie tych kominiarek w ciemno :banghead: POZDRO

Edytowane przez PWL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba przegapilem kask enduro ,ktory tak wychwalacie. :buttrock: Chcialbym go kupic dla syna na male enduro.Czy ta sprzedaz jest ograniczona czasowo.

 

POZDRO

 

 

Dowiadywalem sie w Lidlu w Lodzi. Sytuacja wyglada tak ze towar pojawia sie co jakis czas. Zeby wiedziec dokladnie kiedy nalezy zadzwonic na infolinie Lidla i sie dowiedziec kiedy bedzie dostawa do konkretnego sklepu. malo tego. Mozna sobie zamowic co sie chce (trzeba wiedziec co) i towar dla nas przyjdzie z nastepnym mozliwym transportem. Tak mi powiedziala pracownina Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...