Skocz do zawartości

Dt '2005 nie odpala..


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od niedawna mam dt supermoto i najpierw miala lekkiego mula, tzn nie chciala sie wkrecac na luzie, pozniej po lekkiej glebie w lesie sie skonczylo wszystko...

motocykl czasami odpala jak odpali to albo chodzi normalnie albo chwilke i zdechnie, wymienialem swiece,filtr, przewod od swiecy, czyscilem gaznik i sprawdzalem przewody... co moze byc przyczyna tego ? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz moze Ci sie zatarl zdejmij cilinder i zobacz nic nie szkodzi i bedziesz wiedzial o co chodzi a moze dyfuzor sie zapchal albo złą mieszanke robisz..

pozdr Radek

 

:) :) :biggrin: kolega Radek dobrze radzi :clap:

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Radku, dyfuzor mam roziety i wlasnie lezy na stole wiec recze za to ze nie jest zapchany, jak by sie zatarl to jakim cudem by mial ponad 9 atm. kompresji ? mieszanki nie moge innej zrobic oprocz 1:50 (am6 ma pompe oleju bez regulacji) :icon_mrgreen: albo nie bede przeginal i wsadze 19 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: jutro przeloze gaznik od Mt i sie zobaczy... aaaaaaaaa a myslalem nad tym zeby plywak na chwile wypieprzyc zeby paliwo ciagle dostawal i by sie obadalo czy to wina gaznika czy nie co wy na to ? :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa a myslalem nad tym zeby plywak na chwile wypieprzyc zeby paliwo ciagle dostawal i by sie obadalo czy to wina gaznika czy nie co wy na to ? :D :)

Sorry, ale to najgłupszy pomysł o jakim słyszałem. :biggrin: jeśli już wyrzucisz pływak to zalej sobie bardzo dużo benzyny do zbiornika i podwiń nogawki w spodniach! :biggrin:

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA no kurcze :) ten zaworek jutro wypieprze od plywaka, dzisiaj odpalila bez dyfozora, chodzila normalnie, zalozylem dyfuzor (nie ten pociety, ten troche zapchany) i codzila dalej normalnie oprocz tego ze sie nie wkrecala, miala mula itp... pozniej chwilka regulacji gazniora i bylo prawie ok

wrocilem po godzinie i dupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miałem taki sam problem z moją DT mam DT 50 R z 2006 r. Tesz nie chciała odpalać a jesli odpaliła nie wchodziła na obroty albo sama wariowała z gazem. problemem był gaźnik. Dysze były za duze. i jak się leciutko pływak klinował(najczesciej przy skoku z jakiejs hopki to zalewało motorek cały czas. Pokombinuj z pływakem. obejrzyj go dokładnie. ja np. miałem pełno takiego osadu z benzyny bo na złej staci tankowałem. Teraz jest ok. ale naprawą zajął się serwis Yamahy. stwierdzili to co pisałem wyzej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...