Skocz do zawartości

MOTO WETERAN BAZAR ŁÓDŹ 11-12 MAJA


Rekomendowane odpowiedzi

A jak myślicie pogoda bardzo może wpłynąć na ilość sprzedających i kupujących ( prognozy na piątek i sobote nie są zbyt optymistyczne ) , czy raczej kto ma przyjechac to tak czy siak przyjedzie??

Bo zastanawiam sie czy jest sens jechać taki kawał drogi, żeby się potem niepotrzebnie rozczarować

Co o tym sądzicie :flesje: :crossy:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWB zawsze jest zajebisty obojetnie czy slonce czy deszcz.... jezdze od 5 lat i ani razu sie nie zawiodlem... ;]

 

no dokładnie!!

Pogoda wpływa tylko na to ze jest mniej kupujących i ze towary sa mniej wyeksponowane, noi przyjemność srednia - tak w deszczu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanko.Jak sie dostac na bazar ze stacji PKP(i z ktorej stacji najblizej)?

 

--

Pozdr

 

 

jesli wysiadziesz na stacji Łódź Kaliska musisz dojść do przystanku autobusu 99 jadacego w strone 11 listopada (przystanek po drugiej stronie ulicy niz dworzec, najlepiej przejsc przejsciem podziemnym) Wsiadasz w autobusik, jedziesz jakies 15-16 przystankow i wysiadasz na przystanku "stadion START". Stamtad masz 2 kroki

 

jesli wysiadziesz na stacji Łódź Fabryczna musisz dojsc do ul. Narutowicza, wsiadasz w tramwaj 12 lub 9 (nie pamietam co tam jeszcze jezdzi), jedziesz 1 dlugi przystanek do ul. Kosciuszki i tam przesiadasz sie w autobus 99 i jedziesz jakies 8 przystankow do "stadionu START"

sa tez inne mozliwosci komunikacji, ale ten wydaje mi sie najprostszy

 

a tu masz rozklad autobusu http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/start.jsp

 

pozdrawiam

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już wróciłem. Było zarąbiście, świetna impreza motocyklowa, niespodziewalem się że to bedzie aż takie duże. Zakupiłem kurtke i kask a brat kupił kask i buty.

A wam udały się zakupcy?? A tak ogólnie podobała się wam impreza??

 

P.S. szkoda tylko że pogoda była troszke nie za bardzo ale i tak bylo spoko

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była spoko ale jest dużo lepsza jak masz swoje stoisko :icon_mrgreen: Ja w końcu kupiłem sobie spodnie "bojówki" i bluzę z jedynymi słusznymi napisami :D . Do tego ostrzałkę do noży (rewelacja - osełką trzeba by się męczyć z 2 godz żeby tak scyzoryk naostrzyć) a od znajomka odebrałem jakieś 15-25KM (czyli sportowy filtr powietrza i jet kit :banghead: ) . Do tego dostałem namiary na ciekawy motocykl do kupienia (chociaż po dzwoni i złozony z 2 innych ale się zobaczy - może powiększe park maszynowy :banghead: ). A poza tym spotkałem sporo znajomych. Jedyny minus to dojazd do i z Łodzi średnia predkość wysżła coś około 40-50km/h :icon_eek:

 

P.S. Do listy zakupów musże doliczyć 2 piwa :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojechałem w piątek, kupiłem kurtkę, rękawice, siatkę do przewożenia kasku i chromowane śrubki to przykręcenia tablicy ale nie kupiłem tego na co najbardziej się nastawiłem czyli kasku bo nie dojechał jeden samochód sprzedającego (a tylko on miał nolany n42 classic). zadzwoniłem do tego pana i umówiłem się że w sobotę przyjadę po ten kask. jak już dotarłem w sobotę to pan powiedział że niestety sprzedał (cytuję: takiej pi*dzie :lapad: ) ale zrobiło mu się głupio (bo przyjechałem specjalnie po kask i on dobrze o tym wiedział) więc skończyło się tak że kupiłem nolana n42 matrix w bardzo dobrej cenie :buttrock: czyli ostatecznie jestem bardzo zadowolony :evil:

 

tylko ocieplaczy luisa nie znalazłem ale to akurat był mniej ważny zakup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojechałem w piątek, kupiłem kurtkę, rękawice, siatkę do przewożenia kasku i chromowane śrubki to przykręcenia tablicy ale nie kupiłem tego na co najbardziej się nastawiłem czyli kasku bo nie dojechał jeden samochód sprzedającego

 

Klon czy co?

Miałem sie nie wypowiedzieć, ale jak już to... pojechałem w piątek, kupiłem kurtkę, rękawice, siatkę do przewożenia kasku, akumulator i chromowany emblemat, ale nie kupiłem tego na co najbardziej się nastawiłem, czyli kasku, bo nie dojechało auto sprzedającego z moim rozmiarem interesującego mnie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ci co tak zachwalaja ten MWB to chyba wczesniej nie byli nigdy... w zeszlym roku bylo 3 razy tyle ludzi, 3razy wiecej czesci i maszyn.

poszedlem z zamiarem podluchania CB500 a tu dupa, tylko jeden facet mial ale to chyba nie na sprzedaz... taka czerwona, oczywiscie naked.

 

ja bazar uwazam za nieudany.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ci co tak zachwalaja ten MWB to chyba wczesniej nie byli nigdy... w zeszlym roku bylo 3 razy tyle ludzi, 3razy wiecej czesci i maszyn.

poszedlem z zamiarem podluchania CB500 a tu dupa, tylko jeden facet mial ale to chyba nie na sprzedaz... taka czerwona, oczywiscie naked.

 

ja bazar uwazam za nieudany.

 

pzdr:)

 

Akurat CBule był dwie jedna czarna a druga czerowna. ja też uwazam bajzel za nieudany mnóstwo rupieci ale nic konkretnego...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... rzeczywiście... nic ciekawego...

 

...wszędzie sterty złomu ...

 

..jakieś zardzewiałe truposzaki ...

 

... które czasem ktoś doprowadza do jako takiego wyglądu .. tylko po co...

 

na dodatek, nie wiadomo po co, jakieś śmieszne puszki ...

 

Przecież to MWB ...

 

...Młodzieżowa Wystawa Bajków...

 

...nie?...

Edytowane przez miro_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...