Skocz do zawartości

yamaha yz 125 pękający cylinder


boomer5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka. chłopaki powiedzcie mi czemu mi płyn rozsadza cylinder w mojej yakuzie yz 125 99r

najpierw pociło sie na rogu koło zaworu wydechowago po lewej sronie później zaczeło sie pokazywać mokre na tej płaskiej części nad gaźnikiem.

jak kupiłem motor (październik) była woda moim podejżeniem jest to że u poprzedniego właściciela rozsadziło go w zime ale że była woda to był kamień na ściankach i nieleciało a ja nalałem płynu ok.marca bo ją remontowałem i niejeździłem wcześniej, i mógł ten płyn wypłukać kamień i udrożnić dziurki?

kurcze poratujcie prosze.

 

troszku namieszałem ale mam nadzieje że sie połapiecie :notworthy:

sorrki za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli masz przeciek nie pod uszczelkami, tylko w scianie cylindra, dokladnie bloku chlodzocym to pewnie cylinder jest walniety, rozsadzony tak jak mowisz. Plyn jest o wiele zadszy od wody, wiec to jest bardzo mozliwe ze masz przeciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie pokleiłem jak po kilku godzinach znów coś się pokaże na cylindrze to bosik, spawarecka i kleju żegnaj i spawanie;/ wymieniał go na inny niebęde chyba że do 200zł. coś w stanach znajde bo ten ma nikasil prawie nowy :icon_twisted: już jakiś obserwowałem ale poszedl za 400zł i jeszcze przesyłka;/ sporo.. fakt taniej niż nawet nikasil ale tu jest dobry i będe męczył dopuki nierozleci się na kawałki albo będe musiał robić już nikasil

tylko pytanie! dlaczego tak sie dzieje??!! może da się to jakoś poprawić żeby tak się nierobiło. przecież ten cylinder ma ścianke z 4-5mm i tak sobie normalnie rozsadzić to niepowinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...