Skocz do zawartości

szukam nauczyciela wheelie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Jak szukasz jakiegoś miejsca to spróbój obok szpitala w jeleniej górze tam jak jest ciepłownia z tyłu jest droga, nikt tam nie jeździ można zawsze się powygłupiać, jest kawałek prostej. To jest po lewej stronie jak szpital. Ja tam jeździłem ale nie bardzo mi wychodzi to gumowanie... więc ja cię niczego nie naucze. Co do szarpnięcia ze sprzęgła trzeba się przezwyczaić bo na początku wydaje się to nie do przezwyciężenia.

Co do wolnych gum to wydaje mi się że najpierw musisz nauczyc się jeździć na normalu przezwyczaić się do unoszenia koła podczas przyspieszania itp a późnie można już próbówać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie probuje sam postawic moto na kolo ale nie idzie mi wcale. z gazu rzuca mi kerownica jak tylko kolo sie uniesie na 1cm od asfaltu a ze sprzegla wyrywa mi manetki z rak :icon_twisted: moze ktos ma jakas mondra rade na to, a bede bardzo wdzieczny. pozdrawiam

 

Zacznij od nauki jazdy na dwóch kołach, z opisu widzę, że jeździsz trzymając się kierownicy. Kiera nie jest do trzymania tylko do kierowania. Zacznij od podstaw. Jazda na gumie jest najprostszą ewolucją na świecie, wychodzi sama po opanowaniu solidnych podstaw jazdy.

Pozdrawiam ..

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera nie jest do trzymania tylko do kierowania.

 

coz za odkrycie?? a niby jak gumowac nie trzymajac sie kiery?? widzisz, twoim zdaniem wheelie jest proscizna, ale zauwaz ze mowi tak ten co juz sie tego nauczyl. moze i macie racje zeby najpierw doszkolic sie z jazdy na 2 kolach, ale czy po tym bedzie jakas lepsza perspektywa na gume?? w czym to pomoze ze caly sezon przesmigam bez probowania czegos?? a wy po jakim czasie od kupna nowej maszyny zaczeliscie cos wiecej niz tylko jazde?? po ilu km chcieliscie czegos wiecej?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz za odkrycie?? a niby jak gumowac nie trzymajac sie kiery?? widzisz, twoim zdaniem wheelie jest proscizna, ale zauwaz ze mowi tak ten co juz sie tego nauczyl. moze i macie racje zeby najpierw doszkolic sie z jazdy na 2 kolach, ale czy po tym bedzie jakas lepsza perspektywa na gume?? w czym to pomoze ze caly sezon przesmigam bez probowania czegos?? a wy po jakim czasie od kupna nowej maszyny zaczeliscie cos wiecej niz tylko jazde?? po ilu km chcieliscie czegos wiecej?? pozdrawiam

popróbuj na rowerze :D Jak będziesz umiał przejechać parenaście metrów to wtedy próbuj na motorze :P :) :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie kumam czym tu sie ekscyować- koles nie umie jeździć więc pierdolnał sobie maszyne na której wreszcie nie wypierdoli klina próbując cokolwiek zrobić(chociaż czuje że i na tym znajdzie sposób żeby sie wyj**ać)

Dlamnie to on już dawno powinien zajac sie hodowla jedwabników ale napewno nie motocyklami bo w tym temacie już dawno pozamiatał...

Odgrażał sie jaki to z niego ghostrider, jaki cyrkiel-master a po 2 czy 3ech latach pokazął sie w koncu ze stuningowaną nysą!!

no rewelka!!! "

 

to mnie rozje**ło... i to jeszcze :

 

"Kiedyś zanim przyszła taka duża moda na stunt i nie każdy mógł być STUNTI, pojawił się człowiek chory na głowę, który twierdził, że na moto potrafi wszystko.

Cyrkle to pestka, robil 20 metrowe stoppie z odważnikami przyczepionymi do lag i tym podobne bzdury...

Chciał nawet uderzać na rozpędzonej Hayabusie bez kasku w mur, ale to nic z tego nie wyszło."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popróbuj na rowerze :D Jak będziesz umiał przejechać parenaście metrów to wtedy próbuj na motorze :icon_mrgreen: :cool: :cool: ;)

 

jak ja zaczynalem jezdzic co prawda ogar 205 :D to ciebie jeszcze nie bylo na swiecie. ale nie o to chodzi. to nie forum o rowerach wiec moze sie nie udzielaj, bo z takimi radami to nie tutaj. a poza tym jazda na 2 a na 1 kole to troche roznica zwlaszcza przy mocy ponad 100 koni. to nie 125 zeby porownywac ja z rowerem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja perdziele rzygac mis ie chce jak czytam ten temat !

 

 

Uki wez ty idz dzieci w przedszkolu bawic swoimi historiami. masz 26 sz lat a pierwdzielisz jak bys mial 15 ! Zacznij jezdzic nie wazne na 1 czy 2 kolach ale rob cos a nie zasmiecaj forum !

Edytowane przez R.Y.B.A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja perdziele rzygac mis ie chce jak czytam ten temat !

Uki wez ty idz dzieci w przedszkolu bawic swoimi historiami. masz 26 sz lat a pierwdzielisz jak bys mial 15 ! Zacznij jezdzic nie wazne na 1 czy 2 kolach ale rob cos a nie zasmiecaj forum !

to idz sie zrzygaj jak cie muli. a najlepiej do kasku. forum jest chyba po to zeby gadac a nie komus docinac. jak nie masz zamiaru odpisywac po ludzku na jakis temat to sie nie udzielaj wcale. znajdz sobie na forum rozmowe na swoim poziomie skoro taki bystrzak jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sie uczyc trickow to radze zainstalowac crashpady, albo klatke :)

dzieki. z crashpadami nie ma problemu bo na allegro jest tego pelno i nawet w rozsadnej cenie ale co do klatki to nie mam pojecia gdzie cos takiego szukac. czy moze to sie na zamowienie robi? i jaki jest koszt tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...