Skocz do zawartości

Strona o MZ


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qmpel, mechanik i spec od etek, prosił mnie, żebym zareklamował tu jego stronę :(

Oto ona: www.mz251r.prv.pl

Warto zajrzeć, chociażby po to, żeby zobaczyć jego maszynę - jak długo jeżdżę, drugiej takiej nie widziałem 8O Sporo fajnych zdjęć do poobglądania. Jest też trochę ciekawych tekstów, które mogą być przydatne przy zabawie z MZ.

No i jeżeli ktoś chciałby przyjechac do Gdańska i powierzyć mu swoją etkę do naprawy, to mogę tylko polecić - w moim motorku cała elektryka jest jego dziełem, naprawdę solidna robota.

To tyle spamu :D :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Stronka chodzi jak złoto, znaczy jak jego MZtka. Widać po maszynie, że fajny gość z niego. Mam tylko jedno pytanie: dlaczego, do k...y nędzy, wszyscy goście potrafiący DOBRZE zrobić MZtkę mieszkają tak daleko ode mnie? Jeden pod Łodzią, drugi w Gdańsku... Super! Pognam 250 km żeby mi silnik i sprzęgło osłuchał i powiedział co z tym zrobić... :-( Zna ktoś dobrego mechaniora na Śląsku albo w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Stronka chodzi jak złoto, znaczy jak jego MZtka. Widać po maszynie, że fajny gość z niego. Mam tylko jedno pytanie: dlaczego, do k...y nędzy, wszyscy goście potrafiący DOBRZE zrobić MZtkę mieszkają tak daleko ode mnie? Jeden pod Łodzią, drugi w Gdańsku... Super! Pognam 250 km żeby mi silnik i sprzęgło osłuchał i powiedział co z tym zrobić... :-( Zna ktoś dobrego mechaniora na Śląsku albo w Krakowie?
a chyba Pipcyk jest z twoich stron- na moje oko to jest koleś kótry potrafi zrobić wszystko w każdym motocyklu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee tam!!!!!!!! Marzyć! Wystarczy jedynie kilka tysiaczkow zbednych i z pol roku wytezonej pracy w garazu od switu do nocy i tez bedziesz mial taka :lol: :lol: :lol: :( :( :D A powaznie: kazdy moze odpowiedziec sobie na pytanie: dlaczego ma motocykl klasy MZ: bo mnie na taki stac - odpowie wiekszosc. Nie oszukujmy sie! MZtce baaardzo daleko do znakomitej wiekszosci maszyn i niemal kazdy z nas zamienilby sie gdyby mogl. Wiem, ze chcielibysmy miec w swoim parku maszyn taka piekna MZ, i oprocz niej jeszcze cos, ale gdyby ktos zaproponowal zamiane na inny, tylko jeden, niewielu wybraloby TYLKO MZ. Dalej wybierasz: wyglad obojetny byle stan byl dobry - i jezdzisz albo dbasz o swoje doznania estetyczne w miare mozliwosci finansowych, utrzymujac oczywiscie w nienagannym stanie - i tez jezdzisz. Ja wybralem ten drugi wariant i tez mnie sporo kosztowal, bo dzis wlozenie kwoty wyzszej od powiedzmy 300,- w MZ oznacza w praktyce robienie go dla siebie. Co dopiero wpakowanie kilku tysiecy! Tylko zapalency majacy mozliwosci warsztatowe i pieniadze moga sobie na to pozwolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhoo, mozesz mi przyblizyc dokladniejsze namiary na tego kolesia pod Lodzia? W gruncie rzeczy do Lodzi mam ca 80 km, wiec niedaleko.

 

Ja znam namiary na tego mechanika, jesli jesteś zainteresowany to daj znać.

Moge go tylko polecić - powiem tak że on nie ma reklamacji , człowiek siedzi w tym od 20 lat, dłubie we wszystkich tych dwusuwach.

To on robił remont gruntowny w mojej MZ i każdy kto słyszy silnik to się dziwi że tak może chodzić MZ.

Możesz zapytać jeszcze forumowicza Proca , zna Go doskonale.

wg mnie warto przywieź tu swoją maszynę nawet te 100 km czy wiecej.

 

To jest :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też jest taka opcja- ile taki remont u fachowca kosztuje???? bo nie wiem czy wiele osób popędzi zaraz do mechanika i zostawi u niego 500-600 zł za kapitalkę silnika ( bo z takimi kosztami trzeba sie liczyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...