Skocz do zawartości

CZ 125 516 a RM 125 87-90 ?


Rekomendowane odpowiedzi

W 125 remonty robi się częściej ponieważ silnik jest bardziej wysilony, wystarczy porównać moc z tej samej pojemności np. litra. Z CZ jest podobnie. Ceny części tłok do 516 jakieś 100-200 zł do japończyka 400 -???

A co ile zmienia się ten tłok? 2 Sezony wytrzymie??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ile zmienia się ten tłok? 2 Sezony wytrzymie??

 

 

2??? spokojnie 10, przeciez to stary wyczynoway motocykl ;], ciesz sie jak w sezonie nie bedziesz musial zmieniac ze 3 razy tłoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się z tym nie zgodzę. Przy jeździe 2 razy w tygodniu po 2h (ja tak jeżdżę) to nie wiem czy wystarczy 1 tłok na 2 sezony. Ja w tamtym roku wymieniłem 2 razy tłoka ale to chyba przez uszkodzoną tuleję.Teraz założyłem nominał i ceza chodzi jak trzeba.

 

Ale mimo wszystko bierz CZ. Do niej tłok kosztuje 80 + 15 pierścień + około 15 przesyłka z IMPOLU. Tryby do skrzyni biegów 50 zł za sztukę, tuleja 170 zł, czyli wszystko tanie. Za remont cezety zapłacisz tyle co za tłok z pierścieniami do japońca.

Edytowane przez spiszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezetka to bardzo prosty motocykl crossowy z lat 80. Jezeli wszystko bedzie ok, zrobione jak nalezy, silnik bedzie w 100 % zdrowy i badany przez dobrego mechanika to mysle ze awari nie bedzie wogule. CZesci do cz tak jak pisza wyzej sa bardzo tanie i dostepne, przynajmniej w IMPOLU. No i co tam , cz nauczy mechaniki i nauczy surowej jazdy (hu*owe zawieszenie, trzeba mocno kiery trzymac, metalowy prosty twardy bak na ktorym mozna sobie jajkami po korku paliwa przejechac) :D

Edytowane przez rzemyk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę sobie kupić drugi motocykl, ale to dopiero jak tą sprzedam i kupie DT 80, i troszke kaski uzbieram, i zastanawiam się czy tą CZke utrzymie finansowo...

heh to lepiej dożuć te 1600zł co bedziesz musiał za CZ dać i kup jakis lepszy motorek a moze jakies 125.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to lepiej dożuć te 1600zł co bedziesz musiał za CZ dać i kup jakis lepszy motorek a moze jakies 125.

 

a z czego sie dorzuca?? pewnie jakby mial jeszcze te 1600 to by nie szukal CZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czego sie dorzuca?? pewnie jakby mial jeszcze te 1600 to by nie szukal CZ

 

 

Ja myślę sobie kupić drugi motocykl, ale to dopiero jak tą sprzedam i kupie DT 80, i troszke kaski uzbieram, i zastanawiam się czy tą CZke utrzymie finansowo...

 

Sprzeda to co ma i chce kupić DT 80 i oprocz tego CZ. Ja mu poradziłem zeby kupioł jeden a lepszy motorek :)

Czytaj uważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem za Gawroniem , bo ja mam CZ i HM , i kurde zeby utrzymac to i to to trzeba miec juz troche hajsu, trafi ci naped wymienic w cz za 250 , zaraz sie okaze ze brak korbe wymienic w HM za 120, wiec koszta utrzymania sa duze, tymbardziej jeszcze paliwo doliczyc ;/ Ja troche zaluje ze mam dwa sprzety, wolalbym jeden. No ale jak sie nie ma 18 lat i prawka na A to nie mam innego wyjscia musze toczyc sie motororem a cz katuje w terenie bo wieksza moc :)

Edytowane przez rzemyk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda to co ma i chce kupić DT 80 i oprocz tego CZ. Ja mu poradziłem zeby kupioł jeden a lepszy motorek :cool:

Czytaj uważnie.

DT80(zarej. na motorower) chciałbym mieć na miasto, przejażdzki itp., a 125 to na ulice nie wyjade :icon_mrgreen: :buttrock:

I dlatego potrzebna mi jest CZ...zwłaszcza że w okolicy mam ruiny cegielni :biggrin:

 

Czaisz :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...