Skocz do zawartości

Na światłach cały rok


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Koledzy motocyklisci teraz trzeba bedzie jeszcze bardziej uwazac bo slepaki i nie nauczeni obserwowania innych uzytkownikow drog publicznych beda widzieli jeszcze mniej niz przedtem.

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zamówiłem lightbar do rs-a... jeszcze tylko się waham, czy dawać przeciwmgielne czy dalekosiężne: z tym, że raczej mierzę w te drugie :>

trudno, jeśli wszyscy na drodze mają być tak samo widoczni, to dla mnie oznacza to - że ja będę widoczny gorzej

w sumie mały stelaż z lampkami nie wygląda na rs-ie tak źle... :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Koledzy motocyklisci teraz trzeba bedzie jeszcze bardziej uwazac bo slepaki i nie nauczeni obserwowania innych uzytkownikow drog publicznych beda widzieli jeszcze mniej niz przedtem.

 

:icon_mrgreen:

 

To prawda teraz zaczniemy się zlewać z otoczeniem.

W DZIEŃ proponuję bezwzględnie na drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa piszecie tak jakby tylto moto smigaly caly rok na swiatlach, tak jezdzi 70% aut, jak ktos ma cie nie zauwazyc, to nic ci nie pomoze - podstawa to oczy dookola glowy i nie palowac za bardzo w kiepskich miejscach :(

 

a ustawa wejdzie w zycie 2 tyg od opublikowania w dzienniku ustaw, czyli za jakis miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nowelizacją ustawy o ruchu drogowym, która nakazuje m.in. jazdę na światłach przez cały rok, wchodzi taż inna dotycząca zachowania odpowiedniej odległości od pojazdu w tunelach (chyba 50 metrów - jeśli dobrze pamiętam). Ciekawe gdzie posłowie mają te tunele i ile ich jest. Mnie w 12 letniej "karierze" kierowcy jakoś nie udało się zlokalizować ani jednego, oczywiście w naszym pięknym kraju.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nowelizacją ustawy o ruchu drogowym, która nakazuje m.in. jazdę na światłach przez cały rok, wchodzi taż inna dotycząca zachowania odpowiedniej odległości od pojazdu w tunelach (chyba 50 metrów - jeśli dobrze pamiętam). Ciekawe gdzie posłowie mają te tunele i ile ich jest. Mnie w 12 letniej "karierze" kierowcy jakoś nie udało się zlokalizować ani jednego, oczywiście w naszym pięknym kraju.

pozdrawiam

 

Takowy tunel znajduje się w warszawie/wisłostrada na wysokości mostu świętokrzyskiego dawnego syreny. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale k**wa w miescie????? w upalny, letni dzien?? wyobrażacie to sobie? nie dość, że słońce razi po oczach to jeszcze wszyscy jak kretyni będziemy świecić niewiadomo poch** . Czy kuźwa włosi, albo hiszpanie jeżdżą cały rok na światłach? Skandynawowie ja rozumiem, jak u nich przez pół roku ciemno, a na północy kraju niemal noc polarna, ale w Polsce aż tak źle nie jest. To co z tego, ze blizej nam klimatem do Szwedów niż Włochów, światła całoroczne to głupota. Poza obszarem zabudowanym ok, zgodzę się, że do przyjęcia, ale w mieście to bez sensu. I zawsze jak widziałem światełko w sznurze pojazdów to wypatrywałem czy to nie przypadkiem motorzyk, a teraz już koniec z taką identyfikacją. o kant du*y z tą IV RP. Nie stać mnie na jazdę na światłach przez cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

To prawda teraz zaczniemy się zlewać z otoczeniem.

W DZIEŃ proponuję bezwzględnie na drogowych.

 

popieram !!!!!!!!!!!!!!!! ja w dzien jezdze caly czas na drogowych, tylko w miescie jezdze na "krotkich"

pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nowelizacją ustawy o ruchu drogowym, która nakazuje m.in. jazdę na światłach przez cały rok, wchodzi taż inna dotycząca zachowania odpowiedniej odległości od pojazdu w tunelach (chyba 50 metrów - jeśli dobrze pamiętam). Ciekawe gdzie posłowie mają te tunele i ile ich jest. Mnie w 12 letniej "karierze" kierowcy jakoś nie udało się zlokalizować ani jednego, oczywiście w naszym pięknym kraju.

pozdrawiam

 

 

No oczywiście jest za....ty tunel do Świnoujścia :icon_razz: Budują go już 20 lat, wirtualnie. Narazie ustalają gdzie ma byś. :icon_razz: Idzie lato samochodów przybyło, trzeba będzie odpuścić pewnie z 4 promy. Tak więc jak na wyspy :bigrazz: to tylko :crossy: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...