Skocz do zawartości

Chevrolet Lumina i inne Amerykańce...


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o amerykańskich vanach??chodzi mi o silniki z gazem(2.4;3.1;3.4;3.8 itp) A konkrenie chodzi mi o Chevrolet lumina rok 94-> i o Pontiac Trans sport 93->. Drogie są do nich częśi??Droższe niż do Japończyków??

Prosze o opinie..

 

PS: Chyba, że doradzicie mi innego vana do około 11tys:P:P

 

Pozdrawiam i z góry dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałeś z takim do czynienia, że tak mowisz? To czy jest brzydki, to kwestia gustu. Uwierz mi, ze kiedys tez myslalem, ze to jest najbrzydszy samochod swiata, taka swinia na kolach... uwazalem tak do momentu...kiedy sie nim przejechalem!!! to auto po prostu rozkochuje w sobie - komfortem, iloscia miejsca w srodku, klimatem. Naprawde jest niesamowite. Od tamtej pory zaczalem zupelnie inaczej o nim myslec i naprawde juz nawet wyglad zaczal mi sie podobac. Jednakze musze sie zgodzic co do cen czesci, sa dosyc drogie i na niektore trzeba dosyc dlugo czekac, jezeli akurat nie sa dostepne w Polsce. Tak, ze przy samochodzie w tym wieku to juz niestety stanowi pewne ryzyko, ktorego ja np bym juz nie podjal. Moze uda Ci sie troche dolozyc i kupic mlodszego Chryslera Voyagera? Takie z 98 roku sa bardzo ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze uda Ci sie troche dolozyc i kupic mlodszego Chryslera Voyagera? Takie z 98 roku sa bardzo ladne.

 

Nie możemy zbytnio dołożyc...:flesje:: tak, ze Chryslera Voyagera wychodzi z gry, ale części śa naprawde bardzo drogie??hmmm..?? Są droższe niż do japończyków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez slowo japonczyk? sa drozsze i tansze i ceny adekwatne. Wbrew pozorom moze sie okazac ze duzo czesci pasuje od europejskich aut a i nowe nie sa juz tak drogie. W przypadku powaznej usterki bardzeij bedzie sie oplacac kupic cale drugie auto brzydkie i do rejestracji za pare zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mozesz popytac o zakup takich pojazdow

www.asu.pl

pozdrawiam.

aha - wiekszosc opinii o amerykancach to stereotypy powielane przez roznych znafcuff hehe

mam jeepa juz 2lata i wiem cos na ten temat.

[najlepsze auto jakim do tej pory jezdzilem ]

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik i skrzynia w takim samochodzie to najmniej psujace sie podzespoly ( np 3.8l popychaczowy jest zupelnie nie do zdarcia ), ale samochod nie sklada sie tylko z tego. Amerykanska elektronika psuje sie czesciej niz japonska, tarcze hamulcowe zuzywaja sie dosc szybko, wszystko w miare rowno rdzewieje.

Jak cie to nie rusza ( a wlasciwie twoich rodzicow ) to mozna kupowac.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem swego czasu mozliwosc jazdy Luminą... swój wiek miała i zwiazane z tym kaprysy (automatyczna skrzynia sie 'kończyła') i wiele innych duperelków (typu elektryka etc)...ale KOMFORT jazdy tym autem był powalający. Bardzo wygodne i przestronne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...