Skocz do zawartości

Ile nawinołeś już w tym sezonie???


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie bracia motocykliści :buttrock:

 

Temat jak w tamtym roku. Pogodę mamy taką jaką mamy raz jest ładnie a raz nie...

Już na pewno większość z was wyciągnęła sprzęty z garaży i rozpoczęła Sezon A.D. 2007 :clap: :clap: :clap:

 

A odnośnie tematu:

 

dziś 20 III stan ok 200km. Hmm skromniutko malutko ale jakoś się jedzie :biggrin:

 

Regulamin:

 

1. Nie zawyżaj :icon_biggrin: :rolleyes: Wątek nie jest do chwalenia się :cool: Więc piszmy prawdę bo inaczej nie bedzie sensu go kontynuować

 

2 Wpisujemy w następujący sposób:

 

a) jakaś refleksja od siebie czyli potocznie zdanko itd...

b) data

c) liczba przejechanych km

d) dłuższe wycieczki jak są (dł. trasy cel wrażenia itd...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pogoda taka raczej nie daj się.. u mnie dziś pada, tak jak i w weekend :icon_rolleyes: z planów na przejażdżkę nic nie wyszło.

 

do dzisiaj. tj 20.03.07 przejechałem dopiero ok. 40 km..

pozdr

Edytowane przez krzychuu_ktm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że większość z Was to upału potrzebuje zeby wyjechac...

03.03.07 rozpocząłem sezon i od tego czasu nawinąłem 930km

Szczerze mówiąc to nie zauważyłem nawet kiedy mi to zleciało bo raczej wszystkie moje tegoroczne wyjazdy odbywały się tylko po mieście.... :)

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noooo.... wstyd mi i totalnie glupio! :P Bo ja moze 200 km zrobilem.... :( Ale szykuje sie zakup nowego moto i bardzo prawdopodobne ze sie uda, wiec sobie bede wiecej smigal... troche zimno rano zeby do szkoly smigac, ale jeszcze troszke to beda kilometry szybciej lecialy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią naprawiłem wreszcie prędkościomierz i wtedy przejechałem jakieś 20 km, a sezon zacząłem 3 marca i po ok. 100 km licznik znowu diabli wzięli... Więc jest tego na dziś jakieś 200 km.

Dłuższe wyjazdy - wczoraj i przedwczoraj na kurs do prawka, po 20 km w jedna stronę :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...