Skocz do zawartości

Sposob na podniesienie tyłu-Gs 500


Dario.G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie po co to raz :D :icon_mrgreen: a dwa można wstawić amorek od GSXR ale nie pamiętam z jakiego przedziału chyba cóś ok. 90rok ….wtedy jest trochę bardziej podniesiony i elegancko pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wstawiaj płaskowników. Założe sie ze po takim druciarstwie motocykl juz nie bedzie sie ładnie prowadził

 

BTW przypomina mi to wiejski tuning simsonów i rometów... ze niby agresywniej wygladają

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link Nowe dog bones lub kostka w ucho amortyzatora link ale to chyba będzie za dużo .

Przed akcją podniesienia tyłu ustaw luz łańcucha w/g instrukcji . Po podniesieniu zmierz jaki jest teraz luz i zapamiętaj go .Teraz będziesz musiał taki zawsze regulować .

U mnie po podniesieniu ,regulowałem na 5 cm .Przez 15 kkm nic sie złego nie działo . Przy wymianie łańcucha wróciłem do orginalnych dog bones . Niewiem jaka jest granica niebezpieczeństwa spadnięcia łańcucha .W enduro z racji dużego luzu ,przed dużą zębatką , jest część która temu zapobiega ,jak sądzę .

Ja podnosiłem jakieś 35 mm chcąc zwiększyć prześwit w pochyleniu na zakrętach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe dog bones lub kostka w ucho amortyzatora link ale to chyba będzie za dużo .

Przed akcją podniesienia tyłu ustaw luz łańcucha w/g instrukcji . Po podniesieniu zmierz jaki jest teraz luz i zapamiętaj go .Teraz będziesz musiał taki zawsze regulować .

U mnie po podniesieniu ,regulowałem na 5 cm .Przez 15 kkm nic sie złego nie działo . Przy wymianie łańcucha wróciłem do orginalnych dog bones . Niewiem jaka jest granica niebezpieczeństwa spadnięcia łańcucha .W enduro z racji dużego luzu ,przed dużą zębatką , jest część która temu zapobiega ,jak sądzę .

Ja podnosiłem jakieś 35 mm chcąc zwiększyć prześwit w pochyleniu na zakrętach .

 

Dzieki!!! Chociaz jeden potrafi normalnie odpowiedziec.

Dziekuje Darku L :icon_mrgreen:

 

można wstawić amorek od GSXR ale nie pamiętam z jakiego przedziału chyba cóś ok. 90rok ….wtedy jest trochę bardziej podniesiony i elegancko pasuje icon_smile.gif

 

Podobno GSXR 750. Ale nie wiem jakie roczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!!! Chociaz jeden potrafi normalnie odpowiedziec.

Dziekuje Darku L :clap:

Podobno GSXR 750. Ale nie wiem jakie roczniki.

Moze kolega i odpowiedzial Ci "normalnie" ale w dalszym ciagu nie wiem po co chcesz psuc taki fajny motocykl jak GS500. Zdajesz sobie z tego sprawe ze podniesiesz srodek ciezkosci i motocykl moze zachowywac sie nie przewidywalnie i gorzej chodzic po zakretach? No chyba ze jezdzisz tylko po prostej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w dalszym ciagu nie wiem po co chcesz psuc taki fajny motocykl jak GS500.

Moze chce mieć GSa jakiego nikt nie ma... Po co z np CBR 1000 vczy FJ robią dragi i inne wydumki? INDYWIDUALNOSĆ !! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chce mieć GSa jakiego nikt nie ma... Po co z np CBR 1000 vczy FJ robią dragi i inne wydumki? INDYWIDUALNOSĆ !! Pozdro

 

O tak, bedzie miał pokrake jakiej nikt nie ma :) Polskie druciarstwo...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe pytanie mam do wszystkich moralizatorow:

CZY JA SIE PYTALEM JAK PODNIESC CZY GS BEDZIE LADNIEJ WYGLADAL PODNIESIONY???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

CHCIALEM UZYSKAC ODPOWIEDZ NA PYTANIE JAK PODNIESC I TYLKO DWIE OSOBY POTRAFILY TO ZROBIC!!!!!!!!

 

NIE WIESZ NIE, ZNASZ SIE, NIE MASZ POJECIA ??? TO SIE NIE UDZIELAJ!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...