Skocz do zawartości

czy ktoś widział chopper z kufrem ??? Jak to się prezentuje?


piwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

. Choc teraz wpadł mi do głowy inny patent - zwykły kufer centralny powleczony skórą z nyplami/ćwiekami. To już trochę wyglądałoby lepiej, ale oklejenie tego ładnie skórką trochę by kosztowało.

 

 

właśnie coś takiego bede robił, koszt obszycia to okolo 300zl i bedzie jak w roadkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój sąsiad ma w Hondzie VTX 1300 sakwy z boku i kufer centralny z tyłu (taki za około 70 zł) i wygląda to tragicznie!

nie chce mu wrzucać ale mi się to w ogóle nie widzi!

fakt są takie kufry(zazwyczaj oryginalne)które pasują do crusierów ale NIGDY zwykłe z bazaru- jak do skutera :buttrock: !

naprawde jeśli kogoś stać na taki moto to powinien odłożyć na pożadne kufry/sakwy bo inaczej wygląda to tandetnie!

takie jest moje zdanie!

 

pozdro

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sakwy zamykane na zamek, co prawda szyfrowy, ale pewnie są też i na kluczyk... (skoro zamek szyfrowy nie sprawił problemu, to i zwykły kluczyk powinien być banałem).

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego do crousera, ale to raczej tylko te fabryczne jak w vulcanie classic.

Widzłem kiedyś ENna z kuframi bocznymi, moim zdaniem porażka.

Na zlocie w Świdnicy gadałem ze starszym panem na dragstarze który miął fajny ptent, na sakwach miał "szlufki" orginalne i przez nie wzdłuż sakwy przewleczona stalową linke 2mm.wą z pentelkami na końcach i zamykął to na małą kłudke.

 

Linka 2mm to chyba dla ozdoby bo ciachnięcie tego to na wacku przyszcz. Sakwę nawet jak ma zamek można też pochlastać chyba że jest z blachy i tylko obszyta skórą. A te zamki, które tam do sakw wkładają to żadna przeszkoda wełasciwie też. Jak ktoś będzie chciał nas okraść to okradnie. Ja mój kolega zgubił kluczyki, to wystarczy wkrętak i kawałek kołka, 2 pukniecia i zameczek poszedł w p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CHOPPERZE wyeksponowane,szerokie tylne koło,niski tył i jedna(ew. dwie w porywach przyczepiane na zlot) skórzane sakwy, ale jak NAJMNIEJSZE, a kufer to juz profanacja :crossy: .Chyba ze-nie zależy Ci na urodzie to..... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufer na chopperze? czemu nie, Jinluiny, Chinwuchiny, Azjatyny itp. sprzęta z Chin świetnie się prezentują z plastikami na błotniku, to takie romantyczno-azjatyckie.......he,he....

 

Pamiętam jak w pod koniec lat 80-tych, koleś miał taką plastikową walichę na Cebuli. Woził w niej wszystkie klucze świata, na dziurach było go słychać z trzystu metrów. Załóż sobie na choppera coś takiego i wrzuć tam garść stalowych rupieci, jak Cię usłyszę z daleka, będę mógł zaoszczędzić żałosnego widoku i skręcić w inną ścieżkę......

 

pzdr

 

Whisky

Edytowane przez Whisky Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem fotę Virago 1100 z kuframi. Niestety, fotka jest zrobiona w nocy, ale coś-niecoś widać.

Każdy może sam ocenić jak to wygląda.

 

http://img223.imageshack.us/img223/6318/1111161yh0.jpg

 

 

Proszę o niezamieszczanie takiego.......czegoś.......na forum publicum. Nie potrafię opisać słowami tego.....czegoś.......ale właściciel w te walizki wczasowe, pakuje chyba białe skarpetki, slipki, białą wyprasowaną koszulę i takie tam bety hotelowe......obrzydliwe......chyba mu się marzą jakieś "złote skrzydła"....

 

Whisky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem fotę Virago 1100 z kuframi. Niestety, fotka jest zrobiona w nocy, ale coś-niecoś widać.

Każdy może sam ocenić jak to wygląda.

 

http://img223.imageshack.us/img223/6318/1111161yh0.jpg

 

ło matko !!!!! :(

dobra - wiem, że będę szukał sakw !!!!!!!

 

wygląda jak ... właściwie nie wygląda w ogóle :banghead:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...