Skocz do zawartości

czy ktoś widział chopper z kufrem ??? Jak to się prezentuje?


piwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

tak samo jak Wy uważam że wygląda to tragicznie!

a co powiedzcie na Honde VTX 1300 z takim kufremz tyłu ;)

Mój znajomy jeździ z takim- z boku fajne sakwy a z tyłu "takie cos"!

jedna wielka porażka :biggrin: !!!!!!!

 

Pozdrawiam

VTX to piekny sprzęt, ale jak ktoś lubi sandały do gajerka..... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie kolege Ir1, który ma Draga 650 wlasnie z kuframi + centralny na kask.

Udziela sie w temacie : "Posiadacze Drag Starów ... "

Malowanie w kolorze motocykla i jest OK.

Taki juz kupił i pisal ze zostawia, wiec ... mozna :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem fotę Virago 1100 z kuframi. Niestety, fotka jest zrobiona w nocy, ale coś-niecoś widać.

Każdy może sam ocenić jak to wygląda.

 

http://img223.imageshack.us/img223/6318/1111161yh0.jpg

 

 

no tak jak myślałem... porażka! Nigdy bym czegoś takiego mojej pięknej nie zrobił... Skóra i nic więcej. Co racja to racja: jak będą chcieli, to nawet do najbardziej zabezpieczonego kufra się wedrą... Nie ma siły. A samemu można oślepnąć patrząc na coś takiego...Aż mi się słabo zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przypomina to pomalowane na czarno spłuczki od kibla na dworcu PKP. :crossy: Ale jak mówią-kwestia gustu ;)

Cos prawdy w tym jest :P Ja tam mam sakwy, ale kufry tez nie sa zle a na pewno lepiej zabezpieczaja zawartosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o niezamieszczanie takiego.......czegoś.......na forum publicum. Nie potrafię opisać słowami tego.....czegoś.......ale właściciel w te walizki wczasowe, pakuje chyba białe skarpetki, slipki, białą wyprasowaną koszulę i takie tam bety hotelowe......obrzydliwe......chyba mu się marzą jakieś "złote skrzydła"....

 

Whisky

 

Whisky...dobre do picia...,ale komentator z Ciebie mierny. Kolego-nie widziałeś z bliska tych kufrów, nie znasz ich zalet, kompletnie źle podchodzisz do zagadnienia. Napisz o co Tobie biega, o jakie bety hotelowe..., lubujesz się w śmierdzących "łachach"...nie kumam... Widać wielki sztorm w Twoim piśmie... Człowiek pyta-jest odpowiedź i to z foto! Należałoby podziękować!!! Komentarz zbędny...a głupi i nie na temat...to po co??? ...i jak się ma do tego GoldWing? (cacko)... Masz kompleksy czy co??? Smiać się lubicie, a gówno macie!!! Szacunku trochę...a Wy... worki po ziemniakach i pakować!...będą inne skarpetki niż białe!!! Pozdrówka.

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę z czymś takim >>wałek<< ... i chyba to najlepsze wyjście, bo kwadratowy kufer centralny nie pasuje. Wałek od środka ma plastik a z zewnątrz skórka - sztywny i nieprzemakalny.

Wałek piękna sprawa :wink: ale kufry to totalne przegięcie przy Virago :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whisky...dobre do picia...,ale komentator z Ciebie mierny. Kolego-nie widziałeś z bliska tych kufrów, nie znasz ich zalet, kompletnie źle podchodzisz do zagadnienia.

Adaś- nie trzeba widzieć plastikowych kufrów z bliska w takim motocyklu aby cokolwiek o nich powiedziec.A widziałes Ty kiedyś CBR-kę lub GSX-R-a obwieszonych skórzanymi sakwami z frędzlami do tego??Nikt nie krytykuje samego kufra czy samej sakwy.Do garnituru najwygodniejesze to były by trampki ...a ubierasz je??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę z czymś takim >>wałek<< ... i chyba to najlepsze wyjście, bo kwadratowy kufer centralny nie pasuje. Wałek od środka ma plastik a z zewnątrz skórka - sztywny i nieprzemakalny.

 

Niezła rzecz rzeczywiście, ale taki troche mały. Ja mam wałek Givi, tekstylna torba, fajnie wykonana. Jak nie potrzebuje to zdejmuję. Ma kondona przeciw deszczowego i fajny system mocowania. Jest czarna więc

nie szpeci. Jak jadę sam to na siedzeniu pasażera ją przypinam i robi mi się oparcie.

Edytowane przez bjoernrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wałek Givi, tekstylna torba, fajnie wykonana. Jak nie potrzebuje to zdejmuję. Ma kondona przeciw deszczowego i fajny system mocowania. Jest czarna więc

nie szpeci. Jak jadę sam to na siedzeniu pasażera ją przypinam i robi mi się oparcie.

Dokładnie :icon_mrgreen: Ja mam wałek z Louisa, czarny, regulowana wyskość. Służy mi 4 rok, sprawdzony w deszczu, oparcie idealne. Zdejmuję i zakładam szybko. Wałek ze skóry też spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...