Skocz do zawartości

Czy opłaca się...


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

QUOTE(dawid_gliwice

)

... kupiłem se komara...

 

 

No i co z tym komarem?? miales go gdzie trzymac?? bo juz nic nie rozumiem

 

 

Tzn. miałem komara bez papierów, ale stoi u wujka i mało kiedy nim jeżdze.

Bez przesady pomiescie komarem zapieprzac. wydaje mi sie ze to siara..

 

Pozdrawaim

 

siara?? hm... większość motomaniaków zaczyna od takiego właśnie sprzętu i 90% z nich jest z niego dumna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁABEK !!!

Komar muj stoi u babci, troche daleko stad...

dzilnik dział ok..

trzeba włozyc w niego jeszce okolo 200-300 zł....to woel zostawaic se ta kase pozbierac i kupic charta albo simka

a trzeba do komarka kupic nowe koła pomalowac go od podstaw.. kierownice wychromowac.. itp... chamulce zrobic,

i nie wiem czy sie opłaca, moze mi doradzisz cio ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś go zrobić, bo na simka zbyt szybko nie uzbierasz!!

Dobry simek kosztuje około 2,000 zł, a tak władujesz tylko 200- 300 zł, a na początek simek to niezbyt dobry pomysł ! Ja zachynalem od motorynki, a teraz mam ogara

malowanego od podstaw i cynkowanego (bo mój stary ma cynkownie)(CYNK- podobne jak CHROM )

 

Radził bym wziąć go od babci i zrobić go przez zimę !! :( :(

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebis*a zabawa jest z odnawianiem takiego sprzęta - komar ma nieskomplikowaną budowę, nie powinieneś mieć specjalnych problemów. jeżeli idzie o kasę, to sporo można zaoszczędzić szukając części używanych - jest przy tym troche biegania, ale w końcu to sama radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebis*a zabawa jest z odnawianiem takiego sprzęta - komar ma nieskomplikowaną budowę, nie powinieneś mieć specjalnych problemów. jeżeli idzie o kasę, to sporo można zaoszczędzić szukając części używanych - jest przy tym troche biegania, ale w końcu to sama radość.

 

nie wierzę, że trzeba w komarka złożyć 200-300 zł żeby doprowadzić go do bardzo dobrego stanu. ja całą motorynkę kupiłem za 200 zł i po wymianie cylindra, tłoka i pierścieni oraz kondersatora z przerywaczem w zapłonie wszystko za jakieś 120 zł (nowe ze sklepu!!) i sprzęcik chodził jak marzenie. A dobry simek to może nie 2000zł, ale przynajmniej 1.300zł... ale to zależy jaki stan, po za tym to i tak dużo więc lepiej odpucowac starego poczciwego komarka :lol: może spróbuj zrobić z niego streetfightera?!! :D gdzieś na 4um było zdjęcie motorynki przerobionej na streeta i z silnikiem od Mz etz-150. :( pomyśl, a za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz całkiem dobrze wyjść na takim remoncie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez papierow to troche nie dobrze jezdzic, ale w sumie to uciekniesz policji gdzies po polach nie ? :D Tesz w bloku mieszkam a simaka w garazu trzymam. Moto jest w b. dobrym stanie (no moze hamulec nie odskakuje do konca ale to zrobie niedlugo chyba :D). Wydalem na niego 1500 zl ale sie oplacalo. Simek cichy w poruwnaniu do ogarow i miekki bardzo. Tak wogle to moje pierwsze moto. Tak wogle co do tematu to warto kupic ja chcialem cokolwiek (na poczatku motorynke) od 2 klasy podstawowki, teraz do 3 gimanzjum zdalem ale bylo warto czekac. Kup sobie cos na co sie stac i trzymaj w piwnicy i smigaj bo warto :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz w ostatecznosci kupic papiery i przebic numery ale to to jest jusz ostatecznosc. Za te 200-300 zl mozesz znalezc jakiegos ogara albo jawe z papierami nawet na chodzie. Ja bym przynajmniej tak zrobil. Rozwies jakies ogloszenia na miescie jak jusz bedziesz chcial cos kupic popytaj qmpli, jak sie tylko chce to mozna :D :twisted:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz troche racji..

ale po miescie takim byzkiem jezdzic.. zeby takim jezdzic po miescie to musiałbyc extra zrobiony, leki tunig itp, ale ta to trzeba kasy i zasu, ale jak narzie nic nie mam :D

takie motorki to wiesz mozna po wsi jezdzic albo po jakiejs malej mieścince :D ale nie koniecznie :D

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz troche racji..

ale po miescie takim byzkiem jezdzic.. zeby takim jezdzic po miescie to musiałbyc extra zrobiony' date=' leki tunig itp, ale ta to trzeba kasy i zasu, ale jak narzie nic nie mam :D

takie motorki to wiesz mozna po wsi jezdzic albo po jakiejs malej mieścince :D ale nie koniecznie :D

Pozdrawim[/quote']

E tam ja bym nawet do new yorku wyskoczyl motorynka zwykla tylko zeby czysta byla i zadna siara, a ogarem to jusz wogle bym smigal :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tzn. miałem komara bez papierów' date=' ale stoi u wujka i mało kiedy nim jeżdze.

Bez przesady pomiescie komarem zapieprzac. wydaje mi sie ze to siara..

 

Pozdrawaim[/quote']

 

siara powiadasz :?:

 

no to wiedz, że swoim jeżdżę codziennie rano do sklepu i się nie wstydzę bo nie ma czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tzn. miałem komara bez papierów' date=' ale stoi u wujka i mało kiedy nim jeżdze.

Bez przesady pomiescie komarem zapieprzac. wydaje mi sie ze to siara..

 

Pozdrawaim[/quote']

 

Paczta jaki Pan z miasta.Nie kazdy ma super drogi sprzet na pierwszy raz.Ja jezdzilem motorynka i nigdy nie było mi wstyd.Wstyd to jezdzic czyms co jest powiazane na druty i pomalowane pedzlem,a co do tuningu komara to ty chyba nie wiesz co wogule mowisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...