Skocz do zawartości

Jakie opony do CBR 600 F4? I gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za rzeczową odpowiedź. Miałeś którąś z ww opon w gixie? Jeśli chodzi ogólnie o Bridgestony to s20/s20evo zbierają bardzo dobre opinie i jakbym miał wymieniać komplet to pewnie bym się na nie zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bt016 były na gixie jak go kupiłem. Bt020 i bt023 miałem na cbr f4. Te pierwsze z przypadku jak złapałem kapcia w chorwacji a tą drugą miałem później jakoś. Te na gixie jeszcze jakoś sie spisywały ale te co miałem na cebrze bardzo łatwo sie przegrzewały. Wtedy dają takie wrażenie kiedy po hamowaniu do zakrętu zaczynasz składać moto, a na kerownicy nic nie czuć jakbyś się ślizgał ale motocykl skręca. Totalny brak czucia. Wszystkie trzy podobnie, tylko te co miałem na cebrze dużo wcześniej. Dlatego myślę, że taką Bridgestone ma filozofię projektowania opon drogowych i po prostu już ich unikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam
Posiadam od niedawna honde 600f f4i i przyszedl czas aby zmienic oponki. Bedzie to pierwsza zmiana wiec nie chce zalozyc jakiegos szajsu.
Motocykl uzywany do zwyklego pojeżdżenia. O torze nie ma co marzyc xD wiec szukam laczków dla zwyklego uzytkownika ;) mozecie cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kamil800 napisał:

Jakis konkretny model? Czy raczej wszystkie sa ok? 

Jestem kompletnie zielony jezeli chodzi o opony motocyklowe 😄

To zalezy czego oczekujesz od swoich opon ? Jezeli maja sluzyc na dlugo to 

Touring Motorradreifen | Metzeler

Jezdzilem na Z6 trzymaja dobrze, cala niemiecka policja na nich jezdzila, swietna i obecnie tania opona ! U mnie starczala na 10 000 km

Z8 Interact jezdzilo sie jak po szynach, ale okupione troche zywotnoscia u mnie ca 8 000 km 

Roadteck 01 rewelacja pod kazdym wzgledem, lacznie z zywotnoscia.

 

Do jazdy Sportowej Metzeler M 3 Lepszy od M5 Ale po  5 000 km na smietnik. 

Na Twojej maszynie przemnoz podane km przez 2 

 

🙂

 

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wczesniej duzo wymagac nie moge bo za duzo jeszcze nie potrafie hehe 😄

Tak na szybko zerknalem to pewnie wybor padnie na te z6. Nie ma co co narazie dawac niewiadomo jakich super opon 😄dzieki chlopaki za podpowiedzi. Jeszcze sobie potem porownam 😉

Edytowane przez Kamil800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamil800 napisał:

Jak pisalem wczesniej duzo wymagac nie moge bo za duzo jeszcze nie potrafie hehe 😄

Tak na szybko zerknalem to pewnie wybor padnie na te z6. Nie ma co co narazie dawac niewiadomo jakich super opon 😄dzieki chlopaki za podpowiedzi. Jeszcze sobie potem porownam 😉

Kupujac zapytaj tylko o DOT i jak przyjda, to sprawdz, czy faktycznie ten ktory Tobie podali .

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...