Skocz do zawartości

Jakie lusterka byscie wybrali..?


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta kiera nie jest calowa, ale chyba o tym wiesz-nie wiem jak Ci siądzie na riserach, do tego dochodza mocowania klamek plus manetki pod wymiar calowy(25,4).(Pod manetki prawdopodobnie bedziesz musiał robić podwinięcia)_.

Zobaczymy, jakos sobie z ta kierownica poradze - bo musze :)

 

Jesli chodzi o lusterka to przymierzałem okragłe i prostokątne-jak mówia to kwestia gustu, ale zdecydowanie bardziej leżały mi prostokątne.Te ktore pokazałeś jako ostatnie sa całkiem.. całkiem. :lalag:

Okragle mi bardziej sie podobaja, ale jest z nimi problem.. wiec byc moze skonczy sie na prostokatnych, ktore tez mi sie podobaja, ino ciut mniej :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis znalazlem jeszcze cos innego, i w sumie takze mi sie podobaja:

 

O! Dokladnie takie kupilem do swojej Virago:

Kliken Machen

Nie podobaly mi sie oryganalne okragle plastikowe, a w tych widocznosc jest duzo lepsza.

Niestety powloka chromowa jest nienajlepsza. Po kilku miesiacach uzytkowania (w irlandzkim deszczu) pojawily sie na ramionach rdzawe kropki.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak zdecydowales sie juz na jakies??????

W weekend postaram sie podjechac do Koronowa, chce 'pomacac' te podluzne :notworthy: Bo jesli wykonanie jest takie jak napisal Erolek, to chwilowo zaloze oryginaly z VS1400 (kolega mechanik ma takie na stanie), i bede szukal okraglych :icon_razz:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcałbym sobie takie sprawić http://www.bikersmania.pl/index.php?Depart...7&ProductID=174 miał ktoś z takimi styczność, czy widoczność jest zadowalająca i czy gwint będzie pasował do vs 1400. muśle że te lusterka będą pasować do mojego sprzętu http://intruder3.patrz.pl/ jak myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez co? Przez ostrą łezkę na zewnątrz? Hmmm, może rzeczywiście...

Na tym lusterku wydaje sie byc malo szkla, to moze byc pierwsza przyczyna; druga to tak jak napisales - lezka.. chyba lepiej by bylo (dla widocznosci), gdyby lezka byla odwrocona o 180 stopni (albo raczej lustrzane odbicie) :icon_razz:

IMO te/takie lusterka sa 'do wygladania' a nie do ogladania (sie za siebie) :)

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój motor ma bardzo nisko siedzenie i niemoge dać duzych lusterek bo ja sam jestem niski zaledwie 172 cm i to kiepsko by wyglądało z jakimiś talerzami takie jest moje zdanie więc zdecydowałem sie na jakieś w miare małe, może macie jakieś inne ciekawe propozycje, ale niechce plastikowych bo mi sie niepodoba plastik chromowany szybko obłazi i brzydko wyglada

Edytowane przez Krzychu.2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcałbym sobie takie sprawić http://www.bikersmania.pl/index.php?Depart...7&ProductID=174 miał ktoś z takimi styczność, czy widoczność jest zadowalająca i czy gwint będzie pasował do vs 1400. muśle że te lusterka będą pasować do mojego sprzętu http://intruder3.patrz.pl/ jak myślicie ??

witaj,

mam ten typ lusterek w vn 1500 z tym, że owalne (ramię, mocowanie, wielkość taka sama). b. małe szkła, widoczność, o dziwo, dobra. w dużym sprzęcie trochę giną - kwestia przyzwyczajenia.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój motor ma bardzo nisko siedzenie i niemoge dać duzych lusterek bo ja sam jestem niski zaledwie 172 cm i to kiepsko by wyglądało z jakimiś talerzami takie jest moje zdanie więc zdecydowałem sie na jakieś w miare małe, może macie jakieś inne ciekawe propozycje, ale niechce plastikowych bo mi sie niepodoba plastik chromowany szybko obłazi i brzydko wyglada

Te twoje sa całkiem całkiem....pasowały by do mojej kiery..145CM. :biggrin:Do JareG-miałem kiedyś podobne z wielkości lusterka,widać w nich wszystko, tylko odpowiednio pomniejszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do JareG-miałem kiedyś podobne z wielkości lusterka,widać w nich wszystko, tylko odpowiednio pomniejszone.

Nie mialem, i miec nie zamierzam - wiec wierze na slowo ;) :)

BTW: A czy to pomniejszenie nie przeszkadza..? Jak jest z odleglosciami, skoro wszystko jest pomniejszone?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem, i miec nie zamierzam - wiec wierze na slowo ;) :)

BTW: A czy to pomniejszenie nie przeszkadza..? Jak jest z odleglosciami, skoro wszystko jest pomniejszone?

Nie, nieodniosłem takiego wrażenia,ale przed kupnem zawsze możesz sprawdzić,nawet jak z Allegro, wtedy odeślesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...