Skocz do zawartości

szyba do choppera / cruisera - modele, producenci


Rekomendowane odpowiedzi

No, gmole fajne. Gdzie, co i za ile?

 

No przetestowałem jako pierwszy gmole przód, tył do LC z firmy SENTOCOM czyli ROAD STYLER

www.roadstyler.com

 

Za komplet zapłaciłem 750zł z przesyłką - pasują idealnie - dobra firma.

Edytowane przez motorbikeusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ORYGINALNA do customa ma mniejsze wycięcie na reflektor, nieco inne są też blachy mocujące, które muszą "ominąć" kierunkowskazy zamocowane na lagach, a nie jak w przypadku classica przed nimi. Jest jeden przypadek szyby (chyba Five Stars?), która nie pasuje jeszcze z jednego względu: jest na dole podgięta z obu stron do wewnątrz i "szklanki" goleni przeszkadzają w ustawieniu jej pod właściwym kątem na Drag Starach i V-Starach w wersji "A".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Właśnie zastanawiam się czy warto kupić szybę.

Nie ukrywam że zastanawiam się po przykrym doświadczeniu jazdy 200km w deszczu :biggrin:

Oto moje pytanko:

- czy chroni w sposób użyteczny przed deszczem i wiatrem ( jeżdżę do 120 kmh )

To najważniejsza kwestia :D ale ważne jest tez czy bardzo na niej widać różnego rodzaju robactwo :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zastanawiam się czy warto kupić szybę.

Nie ukrywam że zastanawiam się po przykrym doświadczeniu jazdy 200km w deszczu :biggrin:

Oto moje pytanko:

- czy chroni w sposób użyteczny przed deszczem i wiatrem ( jeżdżę do 120 kmh )

To najważniejsza kwestia :D ale ważne jest tez czy bardzo na niej widać różnego rodzaju robactwo :)

 

Pozdr.

 

hej

jak najbardziej warto, polecam Ci jazdę z przednią szybą zwłaszcza jak zaskoczy Cię niespodziewany opad deszczu, struga powietrza jest odchylana w stopniu wystarczającym, ja mam 183 cm wzrostu i szyba całkowicie daje radę, co do robactwa to szyby raczej nie omijają, :D

pzdr bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Raczej warto. Słyszałem dużo dobrego, ponoć przy solidnej szybie do 140 jedzie się naprawdę spoko, szczegółnie jeżeli chodzi o wiatr... Co przy naszych sprzętach plasuje się w granicach możliwości. Wydatek niby mały nie jest, ale to jakaś 3 pozycja na moim top10 najbliższych zakupów. Koniecznie napisz jakie masz wrażenia, jak tylko założysz i sprawdzisz.

Ja. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zastanawiam się czy warto kupić szybę.

Nie ukrywam że zastanawiam się po przykrym doświadczeniu jazdy 200km w deszczu :bigrazz:

Oto moje pytanko:

- czy chroni w sposób użyteczny przed deszczem i wiatrem ( jeżdżę do 120 kmh )

To najważniejsza kwestia :) ale ważne jest tez czy bardzo na niej widać różnego rodzaju robactwo :wink:

 

Pozdr.

Bezwzględnie warto. Przy prędkościach, o jakich piszesz pozbędziesz się latających insektów, wyłapywanych na twarz i ubranie. W deszcz namokniesz tylko do kolan, resztę pięknie ochroni pęd powietrza formowany przez szybę. No i mniejszy hałas, nie trzeba trzymać się kurczowo kiery, żeby wiatr nie zwalił z motocykla.

Normalnie same plusy bez minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem szyby jest, wg mnie, konieczność nakombinowania się z właściwym jej ustawieniem. Tzn. takim, żeby dobrze odchylała strumień powietrza. Ja, jakkolwiek bym kombinował, zbieram powietrze na górną część kasku, co czasem bywa drażniące. Ale od wody i robactwa szyba chroni dobrze. A że chroni, to i bierze wszystko na siebie. Nic to, łatwiej umyć szybę niż prać przyodziewek :banghead:.

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba w chopperku? Tak! Bardzo fajny i raczej potrzebny gadżet. Bez względu na to czy kupisz moją-polecam szybę do motorka. Miałem w Wildku 1600, mam w VNie 2000... Szyba-dobra rzecz!!! Za tą z "allegro" trzeba dać 200zł+koszta przesyłki (ok.30zł) i jest Twoja. Powodzonka.

 

http://moto.allegro.pl/item215607778_szyba...na_chopper.html

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich! Poszukuję szyby do Drag-a 650, bo podczas jazdy ściąga mnie wiaterek z kanapy :icon_mrgreen: Chciałbym szybkę oryginalną (bo lubię), mam nadzieję, że macie namiary lub jakiś kontakt... A może jakaś porada, co do wysokości szyby??? Rozważam oczywiście zakup oryginalnch mocowań i dokupienie szyby, ale to ostateczność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uuuu, cena dość "masakryczna"... czyżby czekał mnie kolejny import z za wielkiej wody? :buttrock:

 

Wlasnie chcialem Ci napisac zebys szukal w USA, ale widze zes sam mundry :icon_mrgreen: :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...