Skocz do zawartości

szyba do choppera / cruisera - modele, producenci


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Kolego, a ile Ty myslisz dac za normalną szybę?

800 to min za nową of course...

Udanych poszukiwań :lalag:

 

A właśnie widziałem coś pod adresem znanego sklepu:

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=11152

 

Może to będzie dla Ciebie pomocne :smile:

Edytowane przez koronka44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szyba kupiona i już założona. Wybrałem MGG Olsztyn. Solidne mocowanie i gruby plastik. Sprawuje się ok. Podczas jazdy spełnia znakomicie swoją rolę. W avatorze jest zdjęcie...jak wyglada teraz moja Maruda oceńcie sami. Dla mnie jest super :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Firmę MGG polecam robią dobre szyby do moto.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę MGG polecam robią dobre szyby do moto.

 

Wszystko dobrze tylko jedno małe ale - ale takiej szyby oni nie robią.

Dzwoniłem do nich i nawet sie pytałem ale panienka oświadczyła, że nie robimy takiej.

DLATEGO PROSZE O NOWE NAMIARY - MOŻE COŚ INNEGO .... I PEWNIEJSZEGO.

Pozdrawiam wszystkie motóry

:)

Edytowane przez anpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

 

Na wstępnie zaznaczam, że znalazłem archiwalny post w tej sprawie ale dość stary więc chciałem odświeżyć. Natchnęła mnie do tego potrzeba zaopatrzenia mojej Hondy VF 750 C w szybę. Szukam czegoś klasycznego, ale wysokość od wycięcia jakieś 34-36 cm max. Szerokośc w granicach 50 cm. Większość standardowych jest przynajmniej kilka centymetrów wyższa a nie chce mieć pleksy na wysokości oczu;). Jeśli ktoś wykonuję takie rzeczy to prośba o kontakt.

Drugą rzeczą w jaką chce doposażyć moją maszynkę to kilka chromowanych elementów, dokładnie chodzi mi o stelaż po sakwy, jakieś zgrabne gmole oraz nakładki na wydechy ( coś w stylu płomieni wyciętych w metalu i nakładanych na wydech i mocowanych np. za pomocą opasek). Chciałbym w ten sposób zamaskować drobne wady na wydechu. Nie wiem czy jasno to opisałem ale na jednej fotce coś takiego widziałem i spodobało się.

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępnie zaznaczam, że znalazłem archiwalny post w tej sprawie ale dość stary więc chciałem odświeżyć.

 

trzeba było odświeżać, a nie zakładać nowy temat :P

no, teraz wszystko w jednym miejscu... BTW skorzystaj jeszcze z wyszukiwarki i przeglądnij wątki dot. firmy mgg. chyba jedyna licząca się krajowa produkcja

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...