Skocz do zawartości

Co po 250??


Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam i zastanawiam sie z jakiej nawet 400-500 4T w cenie nawet do 10tys wyciagasz 62-68KM ?? bo jakos ja takiego nie znam. Moja 610 z gaznikiem i układem wydechowym od TC ma 60Km albo i nie wiem jakos dziwne to dla mnie :|

 

POZDRO:)

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 9tys znalazłem Yamahe yzf 426 sądze ze taki motor by ci przypasił. Co do tej mocy 60KM to żadna seryjna 450 tyle nie ma, zresztą 525 też nie. Nowy SXF 450 2007 ma 57KM na wale i to jest najlepszy wynik jak narazie.

Mateusz jesteś pewny ze twoja 610 ma 60KM? Nie sądze że tyle ma zwłaszcza że układ wydechowy i gaźnik od TC nie powodują przyrosyu mocy tylko zmiane charakterystyki silnika. Polecam zawitać do hamowni bo tylko tam okazuje sie co ile ma mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym wy mówicie 2T ma w przedziale 55-58 KM a 450 4T 62-68 KM Róznica jest. Sam jeździłem na 450 4T i na 250 2T i zgadzam sie na 2T bardzierj czuje się te moc, ale dane to dane! Nie kłamią!!!

 

:icon_razz: :icon_eek: Sprawdz jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja bym ci radził zmienić na świerzego 2T oczywiście 250 jakąś CR lub YZ;. Ja mam CR 250 i nie jest zbyt świerza a idzie od razu od dolnych obrotów i w ogóle jest super. :bigrazz: jak będe zmieniał to też kupie CR jakąś nowszą. pozdro. I ja jeździłem na kumpla CRF-450 no to ci powiem że 4T jest Dziwny jak dla mnie, jak jeździłem to taki trudniejszy do manewrów itd. jak chciałem zawracać np. 180 stopni to od razu mnie na koło stawiało. a 2T to jest przyjazny :banghead: :icon_mrgreen:

 

 

A z którego masz roku Cr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyprzedzam temat i na wszelki wypadek ostrzegam Ciebie i innych przed tą ofertą http://www.allegro.pl/item174969975_sprzed...250_2002r_.html poprostu to ogłoszenie mi zmiazdzyło psychike :icon_question: gosc pozakładał platiki od modelu 2002r a motocykl jest z roku 1993 lub starszy :icon_question: ładny przekręt :biggrin: - inny wahacz, zawieszenie przód i tył, inny airbox, inny silnik itp itd

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyprzedzam temat i na wszelki wypadek ostrzegam Ciebie i innych przed tą ofertą http://www.allegro.pl/item174969975_sprzed...250_2002r_.html poprostu to ogłoszenie mi zmiazdzyło psychike :clap: gosc pozakładał platiki od modelu 2002r a motocykl jest z roku 1993 lub starszy :) ładny przekręt :buttrock: - inny wahacz, zawieszenie przód i tył, inny airbox, inny silnik itp itd

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki za ostrzeżenie, ja i tak sie nie szykuje na KTM-a bo są droższe niż japońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja osobiscie jezdzac teraz na 250 w zyciu nie przesiadł bym sie na 125 icon_eek.gif a czemu nie chcesz znowu sobie cwiary kupić??

 

Nie ma się co dziwić jak ktoś miał padlinę 250ccm ,to jak przejedzie sie na dobrej secie to mu się to wydaje dziwne.PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...