Skocz do zawartości

dlaczego nie warto uciekać.


capon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo spier**lac to trzeba umiec..

 

Taaaaa, juz widze jak to robisz. Lepiej niz Ghostrider.

 

o do filmu to robi wrazenie musialem dwa razy obejrzec. chyba jednak nie warto.

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaaaa, juz widze jak to robisz. Lepiej niz Ghostrider.

 

o do filmu to robi wrazenie musialem dwa razy obejrzec. chyba jednak nie warto.

 

:clap:

 

nom, bys musial widziec jak uciekalem na komarku majac 10 lat.G rider sie chowa,bo komarek max 30 jechal a na dodatek przerywal na wysokich obrotach bo jeszcze wtedy nie umialem go naprawic.ale wtedy mialem stracha,a policjant w koncu mnie dogonil..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, bys musial widziec jak uciekalem na komarku majac 10 lat.G rider sie chowa,bo komarek max 30 jechal a na dodatek przerywal na wysokich obrotach bo jeszcze wtedy nie umialem go naprawic.ale wtedy mialem stracha,a policjant w koncu mnie dogonil..

 

 

He He , bo wtedy to mogli Ci nagwizdac, a dzisiaj byloby niestety inaczej. :clap: ja tam z nimi wole nie probowac, za dobrze jezdza.

 

pozdr

 

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest u nas z poscigiem policji za motorem? jedni mowia że Policja nie moze gonic motocyklisty, drodzy znowu ze moze. Jak to jest u nas z niezatrzymaniem sie do kontroli - wolno im scigac motor czy nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni ,a skąd ty masz takie świeże wiadomości :flesje: ,a co to jest motocykl - wyłączony z pod prawa ? Mają jak najbardziej prawo gonić motocykl i nawet to robią :flesje:

 

Morał z tego taki ,lepiej nie uciekać.Kazdy mandat jest lepszy od połamanych kosci w najlepszym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja może gonic motocyklistę i to jak najbardziej robi. Nie można zastosować kolczatki drogowej, bo jej użycie może przynieść szkodę ale motocykliście. Czy uciekać wybór każdego ja odradzam co widać na założonym obrazku.

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam goni .. czym ? starym polonezem ?

w anglii to odradzam uciekac bo sa dobrze zorganizowani.ale druga strona medalu, tam jak jedziesz grzecznie to cie nikt nie zatrzyma.

Edytowane przez Raff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, co drugi patrol dysponuje taka maszyna .. :)

 

przed ta bemka to nie ma co uciekac,bo tez byle kto nia nie jezdzi zapewne.Ale jak stary polonez co to najczesciej jest na wyposazeniu..no czasem trafi sie pasat,to juz trzeba troche lepiej manetka i hamulcami operowac zeby go zgubic.

Nie lubie polskich policjantow bo oni funkcjonuja na zasadzie psa ogrodnika,tylko odwrotnie.Dlatego wysmiewam.Do angielskich mam ogromny szacunek.A moze w polsce glownie trafialem na tych pierdolnietych.. nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...