Skocz do zawartości

Myszon #12 - Nowy moto Yz450F 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły nie zabieram głosu w tego typu tematach po to zeby napisać "gratki" :wink: ale tym razem myslę ze waarto bo ładną zmiane zrobiłeś :) 2003 to jeszcze pachnie nowością. Gratuluje i zycze przyjemnej jazdy. Oblukam motorek na najblizszym huskyparty :wink: A sprzedałeś 125?? Czekam z niecierpliwoscią na jakąś waszą nową video produkcje z udziałem nowej maszyny :lalag:

 

Ehhh... i znow zabawa z robieniem okleiny :icon_biggrin: ;)

 

Dzięki - cały czas mam uśmiech na twarzy a skończyłem jazde 30min temu :) . Tak Yz 125 sprzedałem niejakiemu maciops z naszego forum i z tego co mi pisał na gg to już zaliczył pierwszą glebe i jest zadowolony :). Na zawody CC itp no to wiadomo że czekam z niecierpliwością i chętnie się pojawie - do tego czasu musze jednak wczuć się w role Evertsa :). Filmik? hmmm napewno coś będzię ale dopiero jak się coś uzbiera ciekawego.

 

Dzięki za wasze Gratki i Pozdrawiam.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje sprzęta. Ale tak naprawde to nie powrócilbym juz do 450 tki. Poprostu jest za mocna ale co bede gadał gratuluje nowego moto i jestem zadowolony że coraz wiecej ludzi przesiada sie na 4t

 

Hmmm powiem szczerze że może i jest mocna ale mniej wywrotna niż seta 2T . Spodziewałem się jakiejś mocy nie do opanowania a tu idealna sprawa jest - kupujcie 450ki 4T :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobre wyboru :)

 

Na tor ta YZ jest idealna jednak w terenie możesz mieć troche trudności - 4 stopniowa skrzynia.

Wiem bo miałem takie moto :) Wkońcu Yamaha to Yamaha :)

 

Pozdrawiam i gumowych drzew :P

 

 

Chyba odwrotnie. Na torze to już trzeba mieć troche siły żeby panować nad ta bestią a w terenie to jest ideał !

 

Puki co to rozkładam silnik bo musze wymienić skrzynie na nową bo mi sie 4ka już wytarła a skrzynie ze stanów za 149$ mam całą więc zamienie.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...