Skocz do zawartości

KRADZIONA SUZUKI RM 2006


Tomski_01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega dzwonil do typa. Brak jakich kolwiek dokumentow dziwne jak na roczny motocykl, i nie jest do dalszego handlu :D bardzo dziwne, no i ta cena. Facet bardzo krecil. Osobiscie nie rozmawialem wiec tylko powtarzam to co mi powiedzial kolega. Jezeli komus taka zginela lub slyszal cos o podobnej to kontakt jest.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M370816

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys w niemcach widzialem rm 250 oczywiscie legalna, nieuszkodzona, rocznik chyba 2004 czy 2005, na nasze sianko cos około 10tys by wyszla bo chcieli za nią około 2tys ojro.. sam się dziwiłem. a ten tu przykład to typowo jakiś szwindel.. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys w niemcach widzialem rm 250 oczywiscie legalna, nieuszkodzona, rocznik chyba 2004 czy 2005, na nasze sianko cos około 10tys by wyszla bo chcieli za nią około 2tys ojro.. sam się dziwiłem. a ten tu przykład to typowo jakiś szwindel.. pozdr

 

kiedys w niemcach widzialem rm 250 oczywiscie legalna, nieuszkodzona, rocznik chyba 2004 czy 2005, na nasze sianko cos około 10tys by wyszla bo chcieli za nią około 2tys ojro.. sam się dziwiłem. a ten tu przykład to typowo jakiś szwindel.. pozdr

 

 

co to za duble ? ? sory ale cos przyhaczylo i przeszlo trzy razy to samo.. tylko nie rozumiem dlaczego. pozdr

Edytowane przez krzychuu_ktm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor pewnie kradziony ale powiedzcie mi jakich dokumentów sie spodziewacie chcąc kupić crossa? Umowe kupna/sprzedaży którą można podrobić w jakieś 2min?

P.S niezłe łapki ma koleś w tle, ja bym z nim nie zadzierał :P. Pozdro

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor pewnie kradziony ale powiedzcie mi jakich dokumentów sie spodziewacie chcąc kupić crossa? Umowe kupna/sprzedaży którą można podrobić w jakieś 2min?

P.S niezłe łapki ma koleś w tle, ja bym z nim nie zadzierał ;). Pozdro

Napewno jest jakiś dowód zakupu! Nawet w sklepie spożywczym dostajesz jako dowód paragon,a już zostawiając koło 30 tyś zł to z samym motorem cie nie wypuszczą z salonu pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest jakiś dowód zakupu! Nawet w sklepie spożywczym dostajesz jako dowód paragon,a już zostawiając koło 30 tyś zł to z samym motorem cie nie wypuszczą z salonu pewnie

A kto tu mówi że to jest 1 właściciel który motor kupił z salonu? Może jest 2, 3 właścicielem? To po co mu wtedy faktura vat od 1 właściciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor pewnie kradziony ale powiedzcie mi jakich dokumentów sie spodziewacie chcąc kupić crossa? Umowe kupna/sprzedaży którą można podrobić w jakieś 2min?

P.S niezłe łapki ma koleś w tle, ja bym z nim nie zadzierał D.gif. Pozdro

 

KArty pojazdu, z numerem ramy i z danymi 1 wlasciciela i nastepnych. Papier z salonu z pieczatkami, a w niektorych wypadkach salon ma mozliwosc z smieszne pieniadze zalatwic lewa homologacje i z rm robi sie rmx, w tym wypadku dowod rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem KX''a 125 z 1991 roku to mialem taki papierek ladnie ofoliowany potwierdzajacy legalnosc (jeszczez salonu kawasaki! ). Takze spoko spoko crossa nie kupuje sie jak bulki w sklepie :) Moto pewnie skrojone za granica, bo nie sadze zeby ktos byl az tak tepy zeby wystawiac moto skradzione w polsce na allegro ;) . niedawno jeszcze byl taki ktm'ik exc125 na czesci z 1999roku to koles mi wprost powiedzial ze buchnal niemcowi z komorki bo tamten nie zwrocil mu zaliczki czy cos w tym stylu. Mlotow nie brakuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...