Skocz do zawartości

Co można (jeszcze) zrobić ze szlifierką.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A resta społeczeństwa zapłaci za leczenie.....................

a skad taki wniosek? myslisz ze sluzba zdrowia jest tam fianansowana na takich samych zasadach jak w RP?

Edytowane przez ziuT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na plastiku to pomyslowy tylko fantazji zabraklo i wytkonania ;)

 

 

to zobaczcie tego kolesia.

http://www.talenty.pl/index.php?str=linkif&filmy=9799

Zajebisty kolo widać że ma samozaparcie i wytrwale dąży do celu. Podziwiam go za to.

A to filmik obrazujący co osiągnął dzięki swojemu samozaparciu i motywacji.

http://www.talenty.pl/index.php?str=linkif&filmy=9799

 

ale ten to mistrzostwo swiata... i to jeszcze na jakims klamocie... jakis mutant - mnie to po 10% takich gleb to na trytki albo opaski zaciskowe by trzeba bylo skladac ..... pelen SZACUNEK !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samozaparcie to moze i ma, ale osobiscie bym sie pod takim czyms nie podpisal. nie wiem jak wy, ale ja jakos nie lubie patrzec jak ktos w taki sposob niszczy motocykle lub cokolwiek... by sie chlopak bardziej na stunt przerzucil, z biegiem czasu bylby rownie widowiskowy.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samozaparcie to moze i ma, ale osobiscie bym sie pod takim czyms nie podpisal. nie wiem jak wy, ale ja jakos nie lubie patrzec jak ktos w taki sposob niszczy motocykle lub cokolwiek... by sie chlopak bardziej na stunt przerzucil, z biegiem czasu bylby rownie widowiskowy.

pzdr:)

 

A myślisz że w stuncie sprzęt się nie niszczy?? Ja osobiście uwielbiam takie filmiki i podziwiam tych ludzi a to że się sprzęt niszczy to dla mnie żaden argument bo sprzęt zawsze można naprawić albo kupić nowy. I tak kiedyś będzie się musiał popsuć a z tego co widać na filmiku to już raczej wiekowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara prawda

jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz

Edytowane przez Gerhard

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samozaparcie to moze i ma, ale osobiscie bym sie pod takim czyms nie podpisal. nie wiem jak wy, ale ja jakos nie lubie patrzec jak ktos w taki sposob niszczy motocykle lub cokolwiek... by sie chlopak bardziej na stunt przerzucil, z biegiem czasu bylby rownie widowiskowy.

 

 

pzdr:)

 

 

To ze niszczy to już jego sprawa, może sobie z tym robić, co mu sie tylko podoba, to jest jego sprzet. A co do popisów to się popisał....na pewno odwagą. Nie wiem czy byś się odważył na taki skok, nawet jakby Ci ktoś zafundował nówke wr-ke+gratis naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze magneto ma takie samo pojecie na temat stuntu jak i FMX :lalag:

sprzet sie zuzywa i niszczeja bo od tego on jest, od tego jest on, od tego jest ;)

 

nie inaczej :buttrock:

za każdym razem gdy pojawia sie coś w ten deseń, cos w klimatach stuntowo-FMXowych zaraz gromada ludzi podnosi krzyk że tak nie wolno!

ludzi- jak wam nikt kasy w portfelac nie liczy i tego co z nią robicie(bo proste że chyba żadne z was sobie tego nie życzy) to i wy nie rozliczajcie innych.

Z tym skokiem pomysł dobrze poryty ale fajny!

Nie tak dawno(powiedzmy ze "pare" lat temu) back flip na crossówce wydawął sie być niewykonalny a teraz wiadomoże da sie zrobić nawet dwa albo przy nim czesać rózne combo tricki...

a że kolesiowi na szlifierce nie wyszedł... cóż- gdyby to miało być takie proste i banalne nie zrobiłoby na nikim wrażenia! szacun że w ogóle spróbował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.metacafe.com/watch/382822/playing_with_bike

Mnie się tam AdrenalinCrew nie podobało, Jackass na motorach, rzyganie, trochę gołych cycków i się sprzedaje.

Ja tam wolę GhostRidera.

 

P.S. Ma ktoś ostatnią część? Back to the roots, czy jakos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobaczcie tego kolesia.

http://www.talenty.pl/index.php?str=linkif&filmy=9799

Zajebisty kolo widać że ma samozaparcie i wytrwale dąży do celu. Podziwiam go za to.

A to filmik obrazujący co osiągnął dzięki swojemu samozaparciu i motywacji.

http://www.talenty.pl/index.php?str=linkif&filmy=9799

 

 

Wie ktos jaki to miusic leci w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...