Skocz do zawartości

chromy na pokrywach cylindrów- problem?


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich dragsterów!

Mam pytanie do wszystkich czy spotkaliscie sie z czymś takim- odwarstwiajacym sie chromem na pokrywach cylindrów. Chrom jest nieuszkodzony, blyszczacy tyle ze, sie sfaldował jak wilgotny papier. Czy ktos cos takiego miał? Moto stoi w garazu wiec wplyw czynnikow atmosferycznych odpada. I drugie pytanie co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik na cylindrach???

Dokładnie - dekle ozdobne na górze :icon_mrgreen: W Virago, VZ, Volusii miałem metalowe, a do Draga, takiej ładnej maszyny, wpakowali plastik.

 

To byly sprzet Andiego - http://img137.imageshack.us/my.php?image=dscn1240nt2.jpg - myslę, że czarne dekle pasują idealnie, a takie rozwiązanie zakonczy temat odłażącego chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - dekle ozdobne na górze :icon_twisted: W Virago, VZ, Volusii miałem metalowe, a do Draga, takiej ładnej maszyny, wpakowali plastik.

 

To byly sprzet Andiego - http://img137.imageshack.us/my.php?image=dscn1240nt2.jpg - myslę, że czarne dekle pasują idealnie, a takie rozwiązanie zakonczy temat odłażącego chromu.

 

 

masz jakieś inne foty tego sprzeta? bo wyglada zacnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne faktycznie wyglądają lepiej!! Chyba sam sobie zmienię na czarne?? Trzeba to przeanalizować

zwroc uwage na to iz jest to matczarny - z polyskiem efekt bylby zupelnie inny (chyba gorszy)

- a fakt srzecik zacny

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, :)

fakt czarny mat to doskonałe rozwiązanie. Na pewno nie bede sie bawił w chromowanie tylko pomaluję. Swoją drogą ciekawe czemu japonce wpadli na pomysł zeby zrobić plastikowe dekl- oszczedność niewielka a takie przypadki tylko zle swiadcza pozniej o firmie. W kazdym razie temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dekle metalowe i też mam kilka odprysków,całe szczęście że tego nie widać bo pod zbiornikiem. Ten sam motyw miałem w "Drad star 650".

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Swoją drogą ciekawe czemu japonce wpadli na pomysł zeby zrobić plastikowe dekl- oszczedność niewielka a takie przypadki tylko zle swiadcza pozniej o firmie...

 

i tu sie z Toba nie zgodze

nie chodzi o oszczednosc w produkcji (smiem twierdzic ze te dekle sa drozsze w produkcji niz metalowe. aluminiowe)

tu chodzi o to aby maksymalnie "odchudzic" moto - co wplynie na jakosc prowadzenia oraz osiagi (zapewne jeszcze trochu czesci znajdziesz w motorku ktore sa "plastikowe" a w starszych moselach byly robione z metalu lub aluminium) - to akurat dobrze swiadczy o produxencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

tylko te dekle czarne nie byly malowane tylko kupione od Yamahy ´Buldog.

 

a nakladales je na 650 ccm czy na 1100. Bo ja mam 650. i od razu zapytam ile za nie dales i poprosze o namiar :icon_eek:

 

 

i tu sie z Toba nie zgodze

nie chodzi o oszczednosc w produkcji (smiem twierdzic ze te dekle sa drozsze w produkcji niz metalowe. aluminiowe)

tu chodzi o to aby maksymalnie "odchudzic" moto - co wplynie na jakosc prowadzenia oraz osiagi (zapewne jeszcze trochu czesci znajdziesz w motorku ktore sa "plastikowe" a w starszych moselach byly robione z metalu lub aluminium) - to akurat dobrze swiadczy o produxencie.

Według mnie jest to wada- bo plastik jak sam zauważasz jest droższy, a dekle aluminiowe mozna wykonać z cienkiej blachy co wagowo nie bedzie mialo znaczenia(patrz na niektóre fulldresery) a na pewno poprawiloby trwalosc tych elementów. Wiec dla mnie to wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...