Skocz do zawartości

a propos WSK


Gość jasifhasan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propos wiejskiego sprzetu kaskaderskiego...

 

Większość egzemplarzy jest wyrejestrowana i nieprzystowana do ruchu drogowego(czyt. śmierć). Poza tym chce więcej jeździć niż naprawiać. Mój sąsiad lubuje się w WSK`ach. Miał już pięć. Przy każdej spędzał całe dnie... Nie chcę takiego czegoś :-). Wolę już mojego skutera...

 

A tak wogole to o co chodzi w tym poscie??? Piszesz pierdoly o WSK'ach, ze nie sa przystosowane do ruchu drogowego, ze sie psuja - to chlopie nie kupuj i nie pier..l tu farmazonow bo post Twoj nie ma zadnego sensu!!! Jezdzij na swoim skuterzynie i nie pisz glupot na forun... Karlik

 

o ile pamietam to to twoje "cudo "nie wiele wieksze od skuterka hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cze nio widze ze jest duzo zwolennikow WueSeK i to bardzo mi sie podoba ja tesh spedzilem duzo czasu nad swoaj czarnucha ale w koncu musialem ja sprzedac bo..... jush miala malo pod gazem :D ale bardzo dobrze ze remontujecie swe sprzety i pokazujecie je Tak 3mać do zobaczenia na trasie

Buli fj 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsk może i nie ma powalających osiągów ale przecież nie po to została stworzona. Ja też trochę czasu spędziłem na WSK, SHL i WFM i nie żałuje tego czasu. Bardzo miło wspominam moje 2 SHL M11 175ccm, kttóre po dodrestaurowaniiu były praktycznie bezawaryjna a i osiągi były nienajgorsze 8) , w sam raz na oswojenie się z ,,dorosłymi ''motocyklami.A tak na marginesie to KAŻDY z ww sprzętów ukończył już swoje 25lat więc rządzi sie własnymi prawami, prawami weterana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu piszę to jest tylko moja opinia i nie każę się do niej nikomu ustosunkowywać!!!:

 

1. Skuter to nie jest motocykl!!!

2. Jak nigdy nie jeździłeś WSK-ą to nie pie**ol takich głupot na forum!

3. Jeśli nigdy nie jeździłeś motocyklem, to spadaj!

4. Jak chcesz pisać takie pierdoły to się przenieś na jakąś stronę o skuterach!

5. 9000? Ja w sezonie robie 40000 jak kiepsko pujdzie...

6. A ten twój skuter to sobie w dupe wsadź!!!!!!!!!!!!

 

Pomyśl zanim coś napiszesz bo czasem możesz trafić w złe miejsce o złej poże niedorobie je*any!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu piszę to jest tylko moja opinia i nie każę się do niej nikomu ustosunkowywać!!!:

 

1. Skuter to nie jest motocykl!!!

2. Jak nigdy nie jeździłeś WSK-ą to nie pie**ol takich głupot na forum!

3. Jeśli nigdy nie jeździłeś motocyklem' date=' to spadaj!

4. Jak chcesz pisać takie pierdoły to się przenieś na jakąś stronę o skuterach!

5. 9000? Ja w sezonie robie 40000 jak kiepsko pujdzie...

6. A ten twój skuter to sobie w dupe wsadź!!!!!!!!!!!!

 

Pomyśl zanim coś napiszesz bo czasem możesz trafić w złe miejsce o złej poże niedorobie je*any!!! :twisted:

 

 

Ja pier.... , co to za zwierze ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam 2 175 kobuz na chodzie w tym jedna zarejestrowana siedzialem przy jej wyrematowaniu 2 lata kosztowaloto mnia 1200zl ale to maszynka nie do jezdzenia

a pozatym to smiac mi sie chce gdy was czytam

jakies po*eby czy co :D

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...