Skocz do zawartości

swap: 2.0 (opel) ---> trabant 601s :D


putinzxr400
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co tu dużo pisać: wczoraj wzielismy sie z bratem za przeszczep dwu litrowego silnika z opla kadetta gsi ( 2000ccm 8v ok 130KM) do pospolitego trabanta 601s :) :) zobaczymy co z tego wyjdzie;) po pierwszym dniu trampek otrzymał przednie zawieszenie od kadetta, bo wczesniej był resor;p

będe informował o dalszych postępach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ciekawe, fotki zapodawaj.

 

U mnie kiedyś jeździł trabant z silnikiem VW, ponoć miał 150KM, na 3jce jeszcze lacze palił przy ruszaniu :icon_twisted:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać: wczoraj wzielismy sie z bratem za przeszczep dwu litrowego silnika z opla kadetta gsi ( 2000ccm 8v ok 130KM) do pospolitego trabanta 601s :P :D zobaczymy co z tego wyjdzie;) po pierwszym dniu trampek otrzymał przednie zawieszenie od kadetta, bo wczesniej był resor;p

będe informował o dalszych postępach

pozdrawiam

 

jak 2.0 8V to 115KM :wink: czekamy na zdjęcia...powodzenia :lalag:

Edytowane przez gajoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz tramp wcześniej latał z 2T pod machą czy już może z 1.1 od VW polo ? Ale trabant z piecem opla to świetne połączenie , Opel robi dobre silniki a buda trampka nie gnije :P Pozdro i sukcesów życze , aha i jeszcze jedna rada , było by zajebiście gdyby ten tramp nie różnił sie za wiele od pospolitego trampa w wyglądzie , ktoś sie kiedyś zdziwi na światłach heh :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie, a czym wam ten trabi zawinił? :eek: Nie szkoda takiego DDR-klasyka? :smile:

 

Mam duży sentyment do tych autek, właśnie skończyliśmy z synalem trzymiesięczną renowację traba z 89 roku, wyszła piękna 100% oryginalna, dwutaktowa sztuka :icon_eek: Synuś już nią jeździ na codzień po Łodzi. Teraz czeka mnie jeszcze odszykowania mojego trabika, tylko skąd wziąć na to czas :cool: Chyba zostawimy to na przyszłą zimę, bo lato to wiadomo: motocykle. :smile: :smile:

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...