Skocz do zawartości

WSK-a Trial. . . ??


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze miałem cos takiego :icon_rolleyes:

To była oryginalna WSK rajdowa (trialowa) którą dostałem po moim świętej pamięci kumplu. Jutro postaram sie zdobyć fotki bo mam ale w wersji papierowej i trzeba zrobić skana. Miała wąski aluminiowy bak 4 biegi i z 2 szła na koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Czy posiada może ktoś z tego forum WSK-ę trialową??Jeżeli tak to bym prosił o kontakt...lub zdjęcia..pozdro!!

 

Ta jest całkiem fajna http://www.bikepics.com/members/adadas/00wsk125/ tylko nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest całkiem fajna http://www.bikepics.com/members/adadas/00wsk125/ tylko nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi. :buttrock:

 

To jest koreańska podróba- jedyne co z wfm ten motocykl ma to nazwę- stoją takie nowe wfm'ki w salonie skuterów u mojego kumla w Legionowie- badziewie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest koreańska podróba- jedyne co z wfm ten motocykl ma to nazwę- stoją takie nowe wfm'ki w salonie skuterów u mojego kumla w Legionowie- badziewie :banghead:

 

Szkoda bo nawed fajnie wyglądają. Troche pracy i morzna taką samemu zrobić. Oczywiście żeby to miało ręce i nogi a nie jakiś psudo cross. http://leo.wsinf.edu.pl/~rydzyn/wsk/index1.html ktoś to może nazwać wiejski szajsem ale mi się podoba i jest napewno lepsze od tego jak nazwał K-smart koreańskiego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest koreańska podróba

 

Kolega pod sklepem Ci powiedzial?

Nie wiesz na jakis temat NIC to sie nie wypowiadaj. Widzialem jak sie robi te WFM, mialem w tym jakis udzial wiec wiem troche wiecej. I z pewnoscia nie jest to robota koreańczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pod sklepem Ci powiedzial?

Nie wiesz na jakis temat NIC to sie nie wypowiadaj. Widzialem jak sie robi te WFM, mialem w tym jakis udzial wiec wiem troche wiecej. I z pewnoscia nie jest to robota koreańczyków.

 

Gadalem ze sprzedawcą w tym salonie i opieram się na jego wiedzy... oczywiście robota polaków (składane w Polsce), zaś części są niestety troche innego pochodzenia :icon_twisted: tak że jakością to nie grzeszy.

pzdr.! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części pochodzą z mińska, a mińsk koreaiński o ile wiem nie jest :]

Pozdrawiam

 

W takim razie dupa nie sprzedawca- chyba, że to był syn właściciela bo dość młody. ...Co nie zmienia faktu, że jakość tego sprzęta pozostawia sporo do życzenia jak na współczesne standardy.

WiejskiSprzętKaskaderski rządzi :crossy:

pzdr.!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...