Skocz do zawartości

WSK-a Trial. . . ??


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe pamietam że jak oglądałem nową WFM w jednym ze sklepów to na "kokpicie" symbole oznaczające migacze (czyli te strzałki) i swiatła długie/krótkie były namalowane (chyba?) korektorem!!! Wygladało to na reczna robote "na szybcika" gdyz te symbole w róznych miejscach miały różną grubość i nie dokońca były proste tam gdzie byc powinny. A najlepszy był pokroweiec na siedzenie. To już chyba wodny papier scierny był grubszy. Szkoda że tak mało uwagi przykladaja do wykończenia bo wydaje mi sie że gdyby nie to, to WFM byłaby nawet fajnym moto (oczywiscie jak za taka kase).

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze zdjęc jednak nie mam :/ nie wiem co sie z nimi stało..

Fajna ta WFM tylko skoro ma mniej wiecej przypominac trailówke to czemu ma wydech puszczony dołem :icon_eek: oj wogole nie pomysleli konstrułując to coś. W kazdym sporcie terenowym a zwłaszcza trialu bardzo czesto zachacza sie "podwoziem" i sie przeslizguje a ten wydech uniemozliwia to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego kolega oczekiwal za taka kwote ?? Za te pieniadze to nawet zdechlego koreanca nie kupisz

 

Jeżeli się już wzieli za polskie moto to zobili by cos pożądnego, od taniego szmelcu są chińczycy.

Edytowane przez k_smart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój wujek miał kiedys identyczną wsk http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=a...e&p=trial3&c=17

dokładnie niepamiętem tego sprzętu bo byłem jeszcze wtedy bardzo mały " ale ogulnie motor mi sie bradzo podabał i wiem tylko tyle że ta wsk była bardzo nietypowa i wujek sprzedał ją za ładne pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...