Skocz do zawartości

Poszło sprzęgło? :/


bozztom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, potrzebuje szybko pomocy... spalilem chwile gume (tak z 3 sekundy) za chwile znowu chcialem ale cos nie chcialo brac, temp mi skoczyla do polowy miarki. no i za cholere nie dziala sprzeglo tak jakby caly czas bylo wcisniete , moge puscic je na kazdym biegu i motor stoi.. moglo sie zagrzac?, czy poprostu starlem tarcze w ciagu paru sekund? :cry: helpppppppp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja zrobiłem dokładnie tak samo - spaliłem gume i poszło sprzegło- wygladało to dokładnie tak jak u ciebie - okazało sie ze tak sie spaliło ze trzeba połowe silnika rozebrac - normalnie wszytko sie stopiło - jak nie znasz sie na mechanice to jedyne wyjscie dawaj moto do warsztatu - jak jestes z okolic wawy do do Pawła albo Damiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak znasz sie na mechanice - ja nie umiem i nawet nie mam na to czasu - al epodobno to nie takie trudne - dla mnie jednak czarna magia wiec si eniebiore za cos na czym sie nie znam - w twoim rzypadku najprawdopodbniej spaliły si etarcze tak jak umnie bo objawy identyczne - wiec rozbierz silnik i zobac zjak wygladaja tarcze czy nie sa spalone lub stopione razem tak jak u mnie wiece nic nieporadze bo si ena tym nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wątpliwa sprawa żeby tak momentalnie poszły tarcze, tym bardziej że w ogóle nie ciągnie, najlepiej zajrzyj tam, może faktycznie się przypiekło, albo jakoś krzywo ułożyło i spreżyny nie odbiły. Myśle że sobie poradzisz z tym, w NSRce dobranie się do tego zajmie ci niecałe 30 min(gorzej ze złożeniem bo trzeba ściągnąć plastiki i zdjąć bak, żeby nalać ciecz chłodzącą,). Tylko nie zapomnij spuścić oleju i płynu z chłodnicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Podobne objawy byly u mnie jak rozpadl sie kosz sprzeglowy :wink:.

Chyba tak samo tez wygladala by sprawa po zerwaniu lancuszka sprzeglowego.

Albo po prostu sie rozkrecilo i tarczki zeszly z kosza.

Moze bredze, ale chyba nie moze sie to jakos diametralnie roznic (jesli chodzi o zasade dzialania) od WSK :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, co najwyżej po takim przebiegu może się zacząć ślizgać(dotyczy jazdy przy pełnym, lub prawie pełnym otwarciu przepustnicy); chociaż wątpliwa sprawa żeby reszta bebechów przetrwała bez remontu przebieg 5000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...