Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wiem, która to stacja taka po lewej stronie jadąc do Bolkowa przed ostrym podjazdem ?

 

Chyba wiem, która to stacja taka po lewej stronie jadąc do Bolkowa przed ostrym podjazdem ?

to jest właśnie ta stacja, będę czekał....

 

Ja podejmę decyzję rano jak będzie w miarę ciepło to pojadę z grupą Raku,jak będzie tak jak dzisiaj to jestem w Mirosławicach o 10.30.

To w końcu spotykamy sie w Mirosławicach o 10.30? czy nie.Czy lecimy autostradą na Strzegom?

A po co autostradą...? piękna droga jest na Świdnicę(przez Mirosławice), Świebodzice, Bolków...po drodze w Dobromierzu mnie zgarniecie...Maar79 zapisałem Twój nr tel. jakby co to zadzwonie...mój podaje jeszcze raz 507064670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , ja chetnie z wami jutro polatam ale gdzie możemy się spyknąć po drodze, dajcie pilnie sygnał gdzie i jak do was dołączyć??? Ja bym jechała z Lubina przez Legnicę i Jawor, dajcie cynk gdzie mogę do was dołączyć? :rolleyes:

 

hej , ja chetnie z wami jutro polatam ale gdzie możemy się spyknąć po drodze, dajcie pilnie sygnał gdzie i jak do was dołączyć??? Ja bym jechała z Lubina przez Legnicę i Jawor, dajcie cynk gdzie mogę do was dołączyć? :)

Jak bedziesz miała problem dojechać do Mirosławic to miejsce zborne razem z Marysiekem

 

to jest właśnie ta stacja, będę czekał....

A po co autostradą...? piękna droga jest na Świdnicę(przez Mirosławice), Świebodzice, Bolków...po drodze w Dobromierzu mnie zgarniecie...Maar79 zapisałem Twój nr tel. jakby co to zadzwonie...mój podaje jeszcze raz 507064670

Marysiek ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejmę decyzję rano jak będzie w miarę ciepło to pojadę z grupą Raku,jak będzie tak jak dzisiaj to jestem w Mirosławicach o 10.30.

To w końcu spotykamy sie w Mirosławicach o 10.30? czy nie.Czy lecimy autostradą na Strzegom?

 

Dzwonił do mnie Robert że oni się ustawiają na stacji BP na Karkonoskiej koło 9:00 , dla mnie jazda tam to robienie kółka więc ja albo Mirosławice albo i to chyba najlepsza opcja dla mnie spotkam Was tam gdzie Marcysiek będzie czekał czyli na stacji benzynowej kolo Dobromierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dopiero zjechałem do domu :icon_twisted:

po raz kolejny nie wiem czy dam radę dołączyc :banghead:

ide spac, bo już nie widze na oczy

pierwoszow - dziękuję za pamięc. Postaram się rano zwlec, ale mam sprzet nie gotowy. Jeśli się nie wyrobie, bawcie się dobrze i cało wracajcie (mam nadzieje na fotki chociaż) :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian o której trzeba wyjechać z Mirosławic by być o 11.15 w Dobromierzu

 

Dzwonił do mnie Robert że oni się ustawiają na stacji BP na Karkonoskiej koło 9:00 , dla mnie jazda tam to robienie kółka więc ja albo Mirosławice albo i to chyba najlepsza opcja dla mnie spotkam Was tam gdzie Marcysiek będzie czekał czyli na stacji benzynowej kolo Dobromierza

To jak się umawiamy nr.605049655.Tak patrzę na mapę to lepiej nam jechać na Strzegom autostradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian o której trzeba wyjechać z Mirosławic by być o 11.15 w Dobromierzu

To jak się umawiamy nr.605049655.Tak patrzę na mapę to lepiej nam jechać na Strzegom autostradą.

Z Mirosławic do Dobromierza ok. poł godziny, do 40 min max...Bedę czekał już wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mirosławic do Dobromierza ok. poł godziny, do 40 min max...Bedę czekał już wcześniej...

 

OK to ja tez tak wyjadę żeby spotkac Was na stacji w Dobromierzu, czy ktoś się kontaktował z Robertem ? Wiem że planuje wyjechac z Wro z Karkonoskiej o 9:30 ? w razie czego mam tel do niego to będziemy sie namierzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, znowu nie pojeżdżę z wami, dopiero wstałam i jeszcze głowa boli po grilowym rozpoczęciu sezonu,więc nie będę przeginać i gonić na kacu, tak,że szerokiej drogi i chyba do zobaczenia w kletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się melduje dotarliśmy szczęsliwie, mój plecaczek chyba się przekonał do podrózowania na 2oo, bo sobie zażyczył oparcie, rybka faktycznie była bombowa a w połączeniu z widokoami to już w ogóle palce lizać, czekamy na zdjęcia Panie Majorze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się melduje dotarliśmy szczęsliwie, mój plecaczek chyba się przekonał do podrózowania na 2oo, bo sobie zażyczył oparcie, rybka faktycznie była bombowa a w połączeniu z widokoami to już w ogóle palce lizać, czekamy na zdjęcia Panie Majorze .

Obiecane foty...

http://marcysiek.fotosik.pl/albumy/161362.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...