Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

hamir - sens jest, tak jak wcześniej było wspominane, gdy założysz filtr powietrza z K&N masz już problem wymiany filtra powietrza z głowy, kupisz sobie tylko preparat tejże firmy czyli K&N i ten wkład czasami wyczyścisz - patrz wypowiedzi sympatycznego kolegi Pompki

http://sklep.scigacz.pl/filtr-powietrza-ya...ufacturers_id=6 - tutaj np. możesz nabyć wkład z K&N jeśli twój Road/Wildek to 1.6 to bodajże numer wkładu wg. K&N to YA-1699 ale sprawdź jeszcze, tam również możesz nabyć preparaty do czyszczenia, są też dostępne w Larsson oraz innych sklepach w sieci.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie troszkę przyspamuję (najwyżej Prałat wytnie moją wypowiedź :icon_razz: ) jak by ktoś szukał filtrów K&N to mogę je załatwić w niezłej cenie.

 

czesc , chętnie kupie filtr K&N ale do ROAD STAD XV 1700 , nie wiem czy się czymś róźnią , na twoich aukcjach widze tylko motory , chyba że ten zestaw tuningowy to jest to ale opisana jako suzuki

pozdrawiam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

hamir - sens jest, tak jak wcześniej było wspominane, gdy założysz filtr powietrza z K&N masz już problem wymiany filtra powietrza z głowy, kupisz sobie tylko preparat tejże firmy czyli K&N i ten wkład czasami wyczyścisz - patrz wypowiedzi sympatycznego kolegi Pompki

http://sklep.scigacz.pl/filtr-powietrza-ya...ufacturers_id=6 - tutaj np. możesz nabyć wkład z K&N jeśli twój Road/Wildek to 1.6 to bodajże numer wkładu wg. K&N to YA-1699 ale sprawdź jeszcze, tam również możesz nabyć preparaty do czyszczenia, są też dostępne w Larsson oraz innych sklepach w sieci.

 

pozdrawiam,

 

 

dzięki za info, myślę że się skuszę jeden wydatek i z głowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie troszkę przyspamuję (najwyżej Prałat wytnie moją wypowiedź :) ) jak by ktoś szukał filtrów K&N to mogę je załatwić w niezłej cenie.

Buhahaha :wink: Pompka, to :wink: jest najlepszym komentarzem :biggrin: Od tego jest temat Wild Stara, by sobie takie info podrzucać.

 

Chopy, piszecie o zmianie filtra w całości czy tylko wymianie wkładu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat,

powyższe posty dotyczą wkładu, który się wymienia, obudowa i generalnie cały airbox ma być pozostawiony w spokoju, kwestia dotyczy zamiany wkładu papierowego na wkład K&N, oczywiście można jeszcze wymienić cały filtr wraz z obudową, są również gotowe komplety wraz z wkładem K&N - patrz np. tutaj: http://www.motocykle.katowice.pl/prawa.php...10&sortuj=nazwa

lub też tutaj: http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=RK-3925-1

 

pozdrawiam

Edytowane przez SławekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już bez ogródek podajemy namiary to z tego co znalazłem

najtaniej jest tu http://www.sklepmoto.pl/szuk.php?kat=114,

a jeszcze lepiej na allegro tego sprzedawcy :notworthy:

No chyba, że Pompka może jeszcze taniej to proszę o info na priw

Edytowane przez mario12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Więc stało się jestem szczęśliwym ;) posiadaczem cacka jakim jest WILD STAR 1,6 :D .

I zaraz mam pytanie: na początek o szybę może ktoś ma namiary na coś ciekawego?? :)

 

dzięki i pozdro

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jako wieczorną lekturę

 

http://home.cogeco.ca/~rwbaxter/2-16-07.pdf

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megasek Bezrurasek 1,6

 

 

To se poczytałem... :clap:

Dzięki ale jak ja chodziłem do szkoły to w "modzie" był język wielkiego brata zza wschodniej granicy.

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem troche ostatnich wypowiedzi szczegolnie tych od kolegi Upload'a (dzieki za konkrety - jestem pelen uznania wiedzy i zebranych informacji) i zaczynam sie powaznie zastanawiac czy wogole nerwy tracic na Road Stara. A prawie, ze bylem przekonany... Szczegolnie ciekawa jest ta lekturka dotyczaca 1.7 bo ten sprzet mi chodzil po glowie. Bez obrazy ale jak ktos mi kiedys powie, ze Yamaha robi lepsze silniki od Hondy to go smiechem zabije. Zeby durny poziom oleju sprawdzic to przygotowan jak u chirurga do operacji na otwartym sercu to normalnie jaja sa. Oczywiscie Yamaha jak to konkretny koncern zwala wszystko na uzytkownikow, ktorzy sa beee i raczyli cos zmienic w motocyklu i wogole nie odprawiaja zaklec Voo-Doo przed np kontrola oleju a poza tym to generalnie g... wiedza na temat silnikow Yamahy itd. Generally everyting is not a warrantable defect... No ja wiem, ze to najlepszy sposob na to aby klienci sie delikatnie mowiac odwalili ale patrzac z punktu widzenia klienta to mam troche inny poglad.

Mnie isteresuje niezawodnosc, latwosc obslugi i mozliwosc nawijania km bez zastanawiania sie czy mi sie zawory skleja i ile tez mi sie odlozylo wegla w komorze spalania. Bardzo ciekawy jest motyw z tym cudownym srodkiem czyszczacym dodanym do paliwa. No to napewno jest "shock treatment" dla silnika szczegolnie takiego, ktory juz duzo mil ma nawinietych. Nie ma to jak wyplukac wszystkie nagromadzone osady i inny syf. Wcale sie nie dziwie, ze potem silnik glosniej niz wydechy slychac. Zeby bylo jasne nie pisze tego, zeby obrazac uzytkownikow Wild/ Road Stara tylko raczej glosno studze swe zapaly dotyczace ewentualnej zamiany Shadowki na Road Stara. A dlaczego studze - no bo moim glownym zmartwieniem podczas nawiniecia Shadowa 36000 km byl poziom paliwa w baku... Owszem powymienialem pare czesci bo jestem (jak to okreslil kolega mechanik) przewrazliwiony. I teraz mam wbitego klina bo zaczynam skrecac w strone VTX... Ehh... To sie nazywa metlik.:icon_mrgreen:

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...